• Reklama

Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez emestee » 8 lis 2013, o 09:47

tak więc ,przeglądając ilość stron w postaci niewiadomej X ,natknąłem na różne opinie o ściaganiu podróbek odzieży i butów.
To wkońcu może tutaj jasno ustalmy jak to jest z tymi podróbkami ,czy jeżeli ktoś zamówi sobie koszulkę na własny użytek z logiem konia (dla przykładu ) to jest to karalne czy możliwa jest opcja że przepuszczą paczke, nie mowie tu oczywiscie o NIKE ADIDAS itp ,bo taka marke to nawet degustator denaturatu spod sklepu pozna ,ale bardziej o mniej znanych ( VANS ,NB , RALPH , TOMMY )
emestee
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 cze 2013, o 23:03
Lokalizacja: Z nienacka

Reklama

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez Ślimak » 8 lis 2013, o 13:46

Ale Ty głupie pytania zadajesz... ręce opadają. Każdy doskonale wie, jak jest. Jeden Ci puści, jeden nie. Przepisy przepisami. Szanse, przy poczice, że Ci będą kontrolować są małe. Ryzyk fizyk. Co ryzykujesz? Nic. Przesyłka jest cofnieta to wysyłają drugi raz lub zwrot kasy. Ale na alie ciezko mowic o dobrej jakosci oryginalnych towarow, znacie inne sklepy z czyms w wysokiej jakosci?
Ślimak
 
Posty: 58
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 19:59
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez raragnar » 8 lis 2013, o 13:54

Tak, przepisy przepisami a jeszcze jak je ktoś zinterpretuje to zupełnie inna sprawa. Wystarczy pogooglować sprowadzanie podróbek z Chin i odechciewa się zamawiania nawet pary skarpetek bo jak będzie na nich jakieś logo to potem można być ciąganym po sądach jeśli trafimy na kogoś nadgorliwego.
raragnar
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 09:41
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 9

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez macieklm » 8 lis 2013, o 13:58

Bez przesady. Nikt nie bedzie czepial sie paki z dwoma koszulkami, czy kilkoma parami skarpetek. Inna sprawa w sytuacji kiedy zamowicie sobie jakis ogrom tego szitu.
Avatar użytkownika
macieklm
 
Posty: 168
Dołączył(a): 6 paź 2012, o 12:39
Pochwały: 2

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez emestee » 8 lis 2013, o 14:45

apropo głupich pytań ,może poprostu nie zamawiałem nic wcześniej z ali ,ale z Ciebie taki "as " że chwała niebiosom że wystukałeś kilka liter na klawiaturze i mogłeś odpisać ;]
emestee
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 cze 2013, o 23:03
Lokalizacja: Z nienacka

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez mpatrykb » 16 lis 2013, o 15:05

podbijam temat
jak jest w końcu z tematem podró,bek, bo co osoba to inna opinia

zamówiłem 1 kurtkę dla siebie oczywiście z logiem znanej firmy
jak zostanie zatrzymana, to mogę zapłacić vat nie ma problemu czy coś mi grozi jakby otworzyli paczkę ? tzn wiem co grozi za handel podróbkami, ale
przeczytałem, że kupno podróbki na własny użytek nie jest karalne
mpatrykb
 
Posty: 36
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 13:25
Telefon:: zp820

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez mozaila » 17 lis 2013, o 18:51

witam ja też kupiłem spodnie znanej firmy i nie wiem co zrobić jak zatrzymają mi paczkę
mozaila
 
Posty: 49
Dołączył(a): 29 paź 2013, o 21:51
Telefon:: huawei

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez emestee » 10 gru 2013, o 09:19

odswiezam , kupilem koszulki znanej firmy ,kurtke itp
taka rada
nie zamawiajcie firm typu nike adidas ,nasi "celnicy" nie sa az tak ogarnieci w firmach nawet jak otworza paczke to moga nie poznac firm typu guess ,gucci ,tommy hilfiger ,tissot( zegarki ) i wiele wiele innych ,poprostu zamawiajcie podrobki ale nie firm ktore kojarzy nawet 5cio latek z perlejewa pod szczebrzeszynem w ktorym to nie ma pradu ;d
emestee
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 cze 2013, o 23:03
Lokalizacja: Z nienacka

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez ventura » 10 gru 2013, o 09:30

Ja tego nie rozumiem, po co zamawiać ubrania kiepskiej raczej jakości tyle, ze z logiem znanej firmy? Dla szpanu? Przecież takie ciuchy w większości szlak trafi po 1-3 praniu (czyli dajmy na to maks miesiąc noszenia, nie codziennego). Jest sens?
Nie chce nikogo reklamować tu też nie napisze nazwy firmy (ale produkują ubrania "japan style" ale osobiście kupuję ciuchy, które nie mają w ogóle widocznego logo za to są super jakości (a nosze czarne ciuchy a wiadomo - kiepskie by się zrobiły szare po praniu). Koszt np. bluzy to 60-80zł
Nie piszę tego po złości czy czepiania się ale chęci zrozumienia co Wami kieruję.
ventura
AKTYWNY
 
Posty: 345
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 12:28
Pochwały: 4
Telefon:: Tronsmart ts7
ROM: stock

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez ventura » 10 gru 2013, o 09:34

ventura napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
ventura
AKTYWNY
 
Posty: 345
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 12:28
Pochwały: 4
Telefon:: Tronsmart ts7
ROM: stock

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez emestee » 10 gru 2013, o 09:55

np . new balancy I(buty ) badz vans sa bardzo dobrej jakosci , tak samo z zegarkami weide ,podrobkami tissota ( oczywiscie za wieksze pieniadze np 50-60 dolarow )
a kierujac sie tym tropem to po co w ogole kupywac cos markowego ,placic za znaczek ?:D chodzmy wszyscy w wólce kososwskiej z manchatanu
emestee
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 cze 2013, o 23:03
Lokalizacja: Z nienacka

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez szymon_rysiu » 10 gru 2013, o 12:58

Ja zamówiłem już parę rzeczy markowych i nigdy nie miałem problemów z UC. Może mi się udawało. Jakość tych towarów rzeczywiście nie powalała, ale ich cena była taka jak rzeczy które u nas na targu się kupuje i nie koniecznie są lepszej jakości. Zastanawia mnie też jeszcze jedna rzecz. Jak wygląda sprawa jeżeli jakiś towar wygląda jak oryginalny ale jest sygnowany jakąś inną firmą. Chodzi mi o zegarek wyglądający jak zegarki Diesla ale jest znaczek Weide.
Jiayu G3/Star W450/Elephone P6i/iOcean X8 mini/Meizu M2 Note
Avatar użytkownika
szymon_rysiu
AKTYWNY
 
Posty: 554
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 08:30
Lokalizacja: Kujawy
Pochwały: 35
Telefon:: Jiayu G3

Następna strona

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama