• Reklama

Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Odzież, obuwie i galanteria Z Chin. Najlepsze ceny, okazje, opinie, pokaż zakupy. Aliexpress i pozostałe chińskie sklepy

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez Rangiz » 11 kwi 2016, o 19:47

monkeyhook85 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To samo pytanie setny raz, po drugie coś podejrzany jest ostatni wzmożony ruch w temacie wszelkich podróbek, więc nic dziwnego, że jestem przewrażliwiony na januszy pytających o repliki, celem sprzedaży z zyskiem na naszych portalach.
Szczególnie tyczy się to nowych, którzy specjalnie przyszli zasięgnąć info, jakby im się źródła pokończyły.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Reklama

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez monkeyhook85 » 11 kwi 2016, o 21:02

Jak bardzo chcesz sie wyladowac na pseudo sprzedawcow, mozesz pilnowac ``portali aukcyjnych`` a nastepnie wykonac kilka telefonow do skarbowki.
Wyjdziesz na rudego-konfidenta ale satysfakcja gwarantowana :-)
Ps. Nie odbieraj tego jak atak. Ja zamowilem kilka par butow od davida ale na wlasny uzytek i daleko mi do typu biznesmena z allegro bez zusu :-)
A o sarze czytalem jednak nigdzie o tym jej osobnym sklepie.
monkeyhook85
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 17:27
Pochwały: 1
Telefon:: hcwd
ROM: jw

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez Rangiz » 11 kwi 2016, o 22:17

Płatność nieszyfrowana na własne ryzyko, chyba że masz do zakupów osobną kartę i pieniądze tylko na ten jeden zakup, a nie korzystasz z niej na co dzień. Ochrona kupującego też zerowa, jak się towar nie zgadza.

Autor postu otrzymał pochwałę
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez monkeyhook85 » 11 kwi 2016, o 22:53

Tak myslalem ze jednak ryzyko jest duze, zwlaszcza ze sa inni sprzedawcy, tylko myslalem ze mimo wszystko zamawiacie przez ta strone u sary bo cieszy sie wciaz duza popularnoscia.
Dzieki za odpowiedz. ;-)
monkeyhook85
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 17:27
Pochwały: 1
Telefon:: hcwd
ROM: jw

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez Rangiz » 12 kwi 2016, o 09:57

Jak ktoś chce być kandydatem do wyczyszczenia mu konta, to na pierwszy ogień pójdą pewnie te mądre panie prowadzące "butiki" dla równie mądrych klientek. Oby im się dostało :)
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez motiv » 12 kwi 2016, o 10:41

Rangiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wez juz daj spkoj ze swoja propaganda tu.... Co Cie to obchodzi czy ktos handluje na allegro itp.
To nie o tym jest temat.. Zle wstales czy co? Temat tyczy sie ciuchow z chin ito. A nic nie da sie juz z tematu tego wynalezc tylko wywody ze wszyscy to cwaniaki....

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez blue_voyager » 12 kwi 2016, o 10:49

To prawda, Rangiz, przesadzasz. Jakaś osobista krucjata przeciwko handlarzom na Allegro? Napisałeś swoje zdanie i wystarczy, bo zaczyna to przybierac rozmiary spamu.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez motiv » 12 kwi 2016, o 10:53

Panowie gdzie teraz kupie nike airmax i adidas zx przywoitej jakosci jak u sary? Chodzi mi jak wiadomo o podrobki.
Moze byc dhgate, aby sprzedawca byl pewny i w miare tanio. Mam jednego ale orocz roshe inne ma dosc drogie.

A drugie pytanie kupujecie jakies typowo sportowe koszulki lub spodnie w chinavh? Poleca ktos?
Chodzi glownie na silownie i do biegania.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez R4z3l » 12 kwi 2016, o 14:54

motiv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


wejdź sobie na polecane sklepy 3 i 4 pozycja na spisie ciągle działają i są sprawdzone. Zresztą pierwsza pozycja (super mall) też działa i widzę, że sprzedaż idzie mu prężnie nadal choć ktoś twierdził tutaj, że sklep anuluje zamówienia. No nie wiem.
Porównywarka cen chińskich telefonów i elektroniki: chinaprices.pl
Zakupy z Aliexpress - krótkie recenzje, sprawdzone sklepy.
Avatar użytkownika
R4z3l
 
Posty: 194
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 10:38
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez motiv » 12 kwi 2016, o 15:13

Supermall sprzedaje na ali tylko zwykle buty a przez uch strone nie chce ryzykowac. Na ali mi odpisali.
Dzieki za odpowiedz :-)

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
motiv
AKTYWNY
 
Posty: 593
Dołączył(a): 21 sty 2016, o 17:55
Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Re: Odzież i obuwie markowa ZBIORCZY

Postprzez R4z3l » 12 kwi 2016, o 19:17

działa już też sklep HH Sport, a co do super mall to kurcze ja tam na jego ofertach nie widzę zwykłych butów, same paylinki tylko ma :-)
Porównywarka cen chińskich telefonów i elektroniki: chinaprices.pl
Zakupy z Aliexpress - krótkie recenzje, sprawdzone sklepy.
Avatar użytkownika
R4z3l
 
Posty: 194
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 10:38
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3

aliexpress-supermall/dhgate

Postprzez zabeeek » 20 kwi 2016, o 11:44

Witam, jestem zainteresowany zakupem butów (v.yupoo.com/photos/supermall/315087265/). Sprzedawca kiedyś miał chyba konto na aliexpress, obecnie już nie ma. Dostałem link do strony http://www.aliexpress-supermall.com/Pay ... c1379.html lub jeżeli wole to http://www.dhgate.com/. Miał ktoś kiedyś kontakt z tym sprzedawcą? Najlepiej niedawno, warto kupić za taką cenę (35$)? Wiadomo, że to nie będą oryginalne. Interesuje mnie jak najlepsze odwzorowanie i żeby nie rozpadły się po miesiącu tylko mimo wszystko trochę dłużej.Jak z wysyłką i ogólnie całą transakcją? Bezproblemowo? Długo trzeba czekać?
zabeeek
 
Posty: 26
Dołączył(a): 12 lis 2015, o 22:02
Telefon:: brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odzież, obuwie i galanteria Z Chin



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron