• Reklama

odwrócenie aplikacji do smsów w letv x600

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

odwrócenie aplikacji do smsów w letv x600

Postprzez walkingdead » wtorek, 6 września 2016, 01:49

Witam,
jak odwrócić aplikację do smsów w letv x600 na poziomo? Ponoć firma letv blokuje taką możliwość, ale wiem że jest opcja instalacji xposed + app settings co ponoć wymusza obrócenie apki. Użycie innej aplikacji zastępczej do smsów nie wchodzi w grę gdyż nie dochodzą wtedy do mnie niektóre smsy.

Ktoś może mi udzielić wskazówek cóż to jest za program, i jak się tego używa aby zadziałało? :P
walkingdead

Reklama

Re: odwrócenie aplikacji do smsów w letv x600

Postprzez slavo22 » wtorek, 6 września 2016, 02:07

Inne apki działają do wersji 5.5.08s i od 5.8.016s. Wersje pomiędzy nie współpracowały np z yaata której używałem, teraz na 017s yaata działa normalnie.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 44

Postprzez walkingdead » wtorek, 6 września 2016, 02:12

posiadam wersję 007s z EUI. testowałem apkę Textra ale nie wszystkie smsy dochodziły. na oryginalnej apce nie mam takich problemów. Kurcze chciałbym uniknąć zmiany romu, bo a) nie pamiętam już jak to się robiło (robiłem to jakiś rok temu) i b)sporo rzeczy musiałbym od nowa instalować
walkingdead

Postprzez slavo22 » wtorek, 6 września 2016, 06:26

Titanium backup i przwracasz apki i dane, także to nie problem. Co do obracania to z tego co czytałem to raczej się nie da, nie słyszałem o żadnym module pod xposed, ale nie twierdzę że nie ma.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez walkingdead » wtorek, 6 września 2016, 10:36

Czyli rozumiem że żadna inna apka do smsow nie bedzie mi poprawnie dzialać na tym romie za wyjatkiem tej oryginalnej?
walkingdead

Postprzez slavo22 » wtorek, 6 września 2016, 19:54

Na 007 mi działała yaata, sypała się dopiero od 8s czy 9s.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Postprzez Bendi » wtorek, 6 września 2016, 21:34

slavo22 napisał(a):Titanium backup i przwracasz apki i dane, także to nie problem. Co do obracania to z tego co czytałem to raczej się nie da, nie słyszałem o żadnym module pod xposed, ale nie twierdzę że nie ma.

Wypalcowane

App Settings + Xposed działają bezproblemowo, można w każdej aplikacji wymusić dowolne obracanie.

Sam tego teraz używam, nie tylko apka sms ale kontakty i dialer też.

swalkingdead napisał(a):Ktoś może mi udzielić wskazówek cóż to jest za program, i jak się tego używa aby zadziałało? :P

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=3034811 - framework i moduły xposed

Najpierw zainstaluj TWRP. Co to jest i instrukcje jak to zrobić masz na forum.
Następnie w TWRP instalujesz xposed sdk 21.zip (dla androida 5.0, inny tak czy inaczej nie wejdzie), później już normalną apkę XposedInstaller_3.0-alpha4.apk a W samym xposed szukasz modułu AppSettings, ściągasz i uruchamiasz go.

Jak już masz wszystko zainstalowane i uruchomione wymuszasz takie obracanie, jakie Ci się podoba :) Działa bezproblemowo.

Albo próbujesz żyć z jakąś inną apką do sms.

Autor postu otrzymał pochwałę
Bendi

Pochwały: 1

Powrót do LeTV LeEco