• Reklama

Odesłanie zrewidowanej paczki, a zwrot pieniędzy.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez east-import.pl » 14 lut 2013, o 20:27

Czyli Po prostu Przechlapane masz. A za parę tyg. w Necie Pojawi się Notatka Policji że Ujęła grupę przestępczą która Handlowała Podrabianymi telefonami Marki Nokia . :(
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Reklama

Postprzez michalen » 17 lut 2013, o 12:50

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź od sprzedawcy, po tym jak przedstawiłem mu całą sytuację (poniżej część mojej wiadomości do sprzedającego),

Hello
My order number US65465465654 was stopped by Customs Office. They found that the products are not original and sent them back to the seller the tracking number: EE893588138CN.
Could you send my products again, please? This time send the goods by snail mail HKPost. Send each of the items separately to the new address below. Please, send one packet and after a week, the second packet. Lower the value of the parcel in the declaration and mark the content of the package as a GIFT.
Inform me on the return shipment costs and on the cost of the two subsequent shipments HKPost, please.

w odpowiedzi otrzymuje "dlaczego zamówienie zostało wysłane z powrotem, czy mógłbyś wyjaśnić więcej szczegółów". Jakie dodatkowe informacje mam przedstawić sprzedawcy?

[ Dodano: 2013-02-18, 09:44 ]
Brak słów.... otrzymałem kolejną odpowiedź i już wiadomo, że nie odzyskam przedmiotów, w uzasadnieniu napisane, że to z mojej winy. Podsumowując tą sytuacje stwierdzam, że wyrzuciłem 1500 zł w błoto.
michalen

Postprzez grazynka » 28 mar 2013, o 13:50

macieklm napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie sadze aby fałszował wartość na fakturze, raczej wyśle jako prezent o małej wartości i bez faktury.
grazynka

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI