• Reklama

Odesłanie zrewidowanej paczki, a zwrot pieniędzy.

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez michalen » 8 lut 2013, o 15:27

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Masz racje, trzeba uczyć się na błędach. Szkoda, że tak późno trafiam na te informacje związane z przygotowaniem się do zakupu w Chinach. :-/

[ Dodano: 2013-02-08, 13:34 ]
bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Te klony kupiłem z ciekawości, mam już oryginalnego HTC, chciałem je porównać, a później może sprzedać i trochę zarobić, niestety dopiero teraz widać efekt moich "interesów". :-(

[ Dodano: 2013-02-08, 14:17 ]
Wpadłem na pewien pomysł, ale nie mam doświadczeń związanych ze sprzedawcami z Chin, a mianowicie; czy sądzicie, że byłaby możliwości ponownego przesłania tych telefonów (lub chociaż jednego) zwykłą przesyłką SingPost? Oczywiście wszystko sprowadza się do tego czy sprzedawca zgodzi się na takie rozwiązanie. Macie jakieś doświadczenia związane z taką sytuacją?
michalen

Reklama

Postprzez bumbum » 8 lut 2013, o 16:33

spróbuj przez singpost ale na inny adres. Zapłacisz za przesyłkę co prawda ale lepszy rydz niz nic.
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: brak (czekam)

Postprzez michalen » 8 lut 2013, o 16:40

Ma Pan jakieś doświadczenia podobne do tej sytuacji ? Trochę się obawiam jeszcze dopłacać :/
michalen

Postprzez east-import.pl » 8 lut 2013, o 17:51

Przesyłki EMS czy DHL z chin do nas Koszt 50-60USD Więc Chińczyk wydał w dwie strony Bo za zwrotną przesyłkę także musi zapłacić. Więc jakieś 120USD jest w Plecy . Może uda ci się wynegocjować coś z nim np zapłacisz mu za koszta czyli 120US i dopłacisz do wysyłki ponownej przez SG i może na to pójdzie .
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez michalen » 8 lut 2013, o 18:35

east-import.pl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W jedną stronę już zapłaciłem (61$), teraz jak się zgodzi pozostaje tylko dopłacić za przesyłkę zwrotną i później za SingPost. Wydaje mi się, że to powinno być mu na rękę, oczywiście tylko w przypadku gdy nie jest oszustem. Zna ktoś sprzedawców z Fastcardtech?
michalen

Postprzez east-import.pl » 8 lut 2013, o 18:44

No musisz zaryzykować jedynie z tracisz trochę więcej. Ale może uda ci się odzyskać towar Wyjdzie drożej Ale zawsze coś Lepiej niż stracić wszystko. Tylko musisz uważać by na Ceny przez pocztę nie poszło
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez bumbum » 8 lut 2013, o 19:56

Niestety, raczej tutaj wszyscy na Ali kupują względnie na DHgate. Ten serwis co podałes to pierwszy raz słysze o nim.
Na Ali troche znam sprzedawców.
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Postprzez michalen » 8 lut 2013, o 21:53

Piszę od wczoraj do Fastcardtech, ale nikt mi nie odpisuje. Może to być związane ze świętami w Chinach?
michalen

Postprzez bumbum » 9 lut 2013, o 11:05

tak, do 18-tego sobie odpusć
Czekam na Xiaomi Mi A1
bumbum
VIP

Postprzez michalen » 9 lut 2013, o 15:06

Dobra poczekam do 18.02, ale wydaje mi się to trochę dziwne, że teraz nikt nie jest w stanie odpisać. Napiszę jak coś nowego będę wiedział, przyznam, że nie robię sobie zbyt wielkiej nadziei na pozytywne rozwiązanie tej sprawy. Najprawdopodobniej nie odzyskam już towaru ani pieniędzy. :-( W regulaminie Fastcardtech nie znalazłem nic na temat takiej sytuacji, ale mogłem to przeoczyć, jednak z tego co wyczytałem na zagranicznych forach np. [hide]http://www.trustpilot.com/review/www.fastcardtech.com[/hide] firma Fastcardtech nie słynie ze zbyt wielkiej uczciwości.
Ostatnio edytowano 9 lut 2013, o 15:16 przez michalen, łącznie edytowano 1 raz
michalen

Postprzez east-import.pl » 9 lut 2013, o 19:49

Tak jak Pisałem Poniosą koszta zwrotu więc jak pokryjesz te koszta i koszta ponownej wysyłki powinni odesłać. Ale to Chiny więc Nie znam ich tak jak swoich dostawców Więc nie muszą odesłać . Moi dostawcy zawsze starają się bym był zadowolony ;)
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez mgjimmy » 13 lut 2013, o 18:06

Dzisiaj dostałem z urzędu celnego ze paczka została zrewidowana i znaleziono znak Nokii.
Jak kupowałem to na stronie nic nie pisało że jest ten znak. Co mi grozi za to?
mgjimmy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI