• Reklama

odesłanie telefonu sprzedawcy

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

odesłanie telefonu sprzedawcy

Postprzez kr1s1983 » 17 wrz 2014, o 15:49

witam
zakupiłem na ALI telefon,przyszedl do mnie lecz nie taki model jak zamawiałem.Założyłem DISPUTE i wyraziłem chęc zwrotu.Sprzedawca zaakceptował zwrot jednocześnie wymagając bym go odesłał.Zrobiłem to niezwłocznie.Nadałem list rejestrowany do CHin.Paczka dotarła 21.08 do Chin jednak gdzieś tam leży bo na China post ma status "Import Security Scan"

Sprzedawca escalował mój spor twierdząc ze jej nie dostał.Ali teraz od tygodnia niby rozmyśla jak rozwiązać problem.Mieliście może taka sytuacje?przyznam że kompletnie nie wiem co robić.Czy przyznaja mi zwrot?
kr1s1983

Pochwały: 2
Telefon:: Xperia J

Reklama

Re: odesłanie telefonu sprzedawcy

Postprzez Robbo » 17 wrz 2014, o 16:07

Nie martw się. Wysłałeś a, że poczta chińska nie dała rady dostarczyć to nie Twoja wina. Napisz to do Ali i poproś o wydłużenie terminu.

Ja i G2
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy Nexus
ROM: MIUI V5

Postprzez majju » 18 wrz 2014, o 09:16

Ja wysłałem na gwarancje do sprzedawcy i już leży 2 tygodnie w SHENZEN.... ;/ Chyba chinole mają kiepską pocztę...
majju

Telefon:: htc evo 3d

Postprzez sonic » 18 wrz 2014, o 09:30

Mi ostatnio Zabrze trzymało 2 tygodnie telefon ;p wiec wcale się tak od Chińczyków nie roznimy ;)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Postprzez konrad » 19 wrz 2014, o 09:57

W końcu to są ludzie tacy sami jak my tylko że żółci :) Tak samo jak u nas tka i u nich paczki potrafią przeleżeć jakiś czas. Bądź cierpliwy i ponawiaj zapytanie.
konrad

Telefon:: Cubot P9
ROM: 2.1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI