• Reklama

Odbiornik satelitarny Sunray4 (DM800se) potrójna głowica

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Odbiornik satelitarny Sunray4 (DM800se) potrójna głowica

Postprzez marx » środa, 9 lipca 2014, 19:14

Z cyklu co warto kupić na aliexpress. Tym razem odbiornik satelitarny Sunray4 DM800se A8P który posiada potrójna głowice, (satelitarna, Tv naziemna i kablowa) łącznośc przez Wi-Fi i kabel. Tuner ma podwójny czytnik kart, miejsce na dysk twardy i pracuje na linuxie.
Na aliexpress cena ok 200$
Pracuje na oryginalnym oprogramowaniu z Dreambox 800se, to bardzo multimedialne urządzenie.

Więcej filmów z ciekawymi zakupami z aliexpress na kanale https://www.youtube.com/channel/UC7GZW- ... hSp954TMQA
marx
Administrator

Pochwały: 193

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Odbiornik satelitarny Sunray4 (DM800se) potrójna głowic

Postprzez Mad_MAX » środa, 9 lipca 2014, 21:35

Podróbki Dreamów bardzo często zatrzymują i są z nimi ciągle problemy.

Jest wiele innych ciekawych tunerów :)
HTM H9001 -> Star N8000 -> Star N9800 -> Elephone P8 Pro -> Lenovo K3 Note -> Xiaomi Mi MAX :)
Mad_MAX
AKTYWNY

Pochwały: 9

Postprzez Gravis » środa, 9 lipca 2014, 23:55

Skoro tak twierdzisz to napisz modele i w czym są ciekawsze

Wysłane z tabletu Onda v819 3g przy użyciu Tapatalk
Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Pochwały: 25

Postprzez Mad_MAX » czwartek, 10 lipca 2014, 00:00

Kolego sporo tego jest ciekawszego , chociażby VU+ , Kathrein , nawet "głupie" Nboxy BSLA , które są sporo tańsze , a w niczym się nie różnią od tego "DRIMA" :)
HTM H9001 -> Star N8000 -> Star N9800 -> Elephone P8 Pro -> Lenovo K3 Note -> Xiaomi Mi MAX :)
Mad_MAX
AKTYWNY

Postprzez Gravis » czwartek, 10 lipca 2014, 00:17

Vu i katherin tańsze? Nboxy w których padają kondensatory czy to na płycie czy w zasilaczu...

Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade RedBull
Gravis
VIP

Postprzez Mad_MAX » czwartek, 10 lipca 2014, 00:21

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tyczyło się Nboxów i dobrze o tym wiesz :) Kwestia kondensatorów , ola boga , no tak problem jest wielki i kosztowny jak jasny gwint kilka kondziorów po kilkadziesiąt groszy wymienić i po sprawie , jeśli oczywiście padną. Aktualnie w domu mam dwa nboxy od dwóch lat i jakoś nic im się nie dzieje , znajomi też mają i też nic się nie dzieje.

Kondensatory padające , a padające procesory , karty sieciowe , blokady i inne , w klonach DM to chyba bardziej poważny problem , no i cena nie ta sama raczej :)

Odnośnie VU i Kathrein , używane kupujesz w podobnej cenie , a są zdecydowanie lepszym wyborem :)
Mad_MAX
AKTYWNY

Postprzez Gravis » czwartek, 10 lipca 2014, 00:23

Mam 3 nboxy i dłużej, działają, ale do esi 88 im daleko i nigdy bym nikomu nie polecił nboxa nigdy więcej..

Gravis
VIP

Postprzez marx » czwartek, 10 lipca 2014, 00:23

Moim zdaniem tylko VU+ Solu lub duo jest godnym konkurentem, a może w parametrach lepszym sprzętem od Drimów.
Tylko ze klony VU+ dopiero raczkuja a DM jest podrabiany od czasów DM500
nigdy nie miałem problemów z DM poza wiatraczkiem w DM800 który zaczął głośno chodzić i go wywaliłem.
marx
Administrator

Postprzez kanpak » czwartek, 21 sierpnia 2014, 11:23

ktoś poleci jakiegoś sprzedawcę solo2 (nie mini i nie solo2 se)?
z informację jakimi klonami handluje? Lonrisun, Sunray, inne?
kanpak

Postprzez hellhammer » środa, 27 sierpnia 2014, 14:52

kanpak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zadne g... sunray w tematce sat: dvb-t pc oraz tunerow stacjonarnych siedze 11LAT.
Na obecna chwile z podrobek tylko klony vu+ solo ale z naklejanym logo vu a nie sunray zadne dm na ta chwile,
A z oryginałow to z tanszych CryptoBox AB, golden media np spark, potem z taniutkich tylko i wylacznie nbox, na necie juz z wymienionymi kondziami na leopsze mozna kupic.

A co do 1 postu. Nic konkretnego ani nie pokazales ani nie powiedziales. Filmikow z rozpakowywania na necie jest mase :D i co z tego?
Pozatym napisanie o tunerze ze jest bardzo multimedialby mnie smieszy a wrecz dziwi. Tak mozna powiedziec o wielu urzadzeniach nawet najtanszych za 100zl ferdkach :D Zero testo, zero o jakosci, o tym czy dziala wszytsko dobrze, czy dziala pod tym dobrze np modul polsatu lub nc? Jak dziala shar? Jak z zasiegiem wifi, Czy głowice sprawne, jaka czulość. Nic dosłownie nic. Dla mnie wogole bez sensu post.
hellhammer
VIP

Postprzez marx » środa, 27 sierpnia 2014, 22:59

post nie ma na celu recenzji jakiegos tunera Sat tylko pokazania ze takowy idzie kupuć na aliexpress a nie tylko w hollex czy alledrogo.
tyner praktycznie niczym sie nie różni od pozostałych klonów DM800, ma kartę A8P co pozwala instalować oryginalne softy.
Czułośc głowicy na tym samym poziomie co pozostałe DM800, Wi fi nie sprawdzałem, przełaczanie kanałow ponizej 1 sekundy obojetnie czy z emulatorem np CCCam czy FTA. Karte NC+ czyta bez problemu, polsatowskie po wpisaniu RS keya tez chodzą.
Nagrywanie podczas ogladania działa. mozna nagrywać dowolny kanał z transpondera który się aktualnie ogląda. Mediaportal działa, polskie wynalazki ja k IPTV Player też ( wszelkie TVP Vod , onet vod itp)
Czyli jest to zmodernizowany Dreambox 800se.
Ja jestem w temacie wiecej niz 11 lat, pierwszym moim dekoderem był philips z D2-Mac i eurocrypt, pierwsza polska platforma Multichoice w analogu(thompson), Dziś mało kto wie co to i do czego.
marx
Administrator

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić