• Reklama

Oczyszczacze powietrza

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez wikktor » 24 sty 2017, o 14:54

Ja się zdecydowałem jednak na AP8400. Zalety to to, że jest dosteny (i filtry) na miejscu, oraz ten filtr wstępny, który można czyścić:
https://youtu.be/UvXYnhkvNM4?t=1m42s
Może to przedłużyć żywotność filtrów, jeśli kurz nie zapycha hepy.

Dałem 400 zł w sellgrosie. Była promocja od 10 stycznia do wczoraj. (Dowiedziałem się dopiero wczoraj ;)), ale może znowu będą jakieś promocjje za tyle.

Wiecie czy ten jonizator warto włączać?
wikktor
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 wrz 2016, o 13:19
Telefon:: Meizu

Reklama

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez djvenom1 » 24 sty 2017, o 14:56

Jak ktoś się nie załapał na promocję za 179.99 na banggood to jest na zapals za 190 razem z wysyłką dhl-em

Mi Air Purifier 2
djvenom1
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 12:41
Telefon:: xiaomi
ROM: global

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez Esper » 24 sty 2017, o 15:06

ja kupowałem w zapals, kazali dopłacić kilka $ bo kurier jednak drozszy niz w cenniku, niby wyslali

Your order #100423586 was picked up by courier on Jan 16, 2017 9:12:05 AM.

a dhl'u mam jedynie

Otrzymano informacje o przesyłce czwartek, styczeń 19, 2017,

takze slabo to wyglada
Esper
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 23:23
Pochwały: 4
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.0.1

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez djvenom1 » 24 sty 2017, o 18:49

Esper napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja 5 grudnia zamawiałem w banggood telefon dhl-em a 6 grudnia dostałem maila, że paczka została wysłana i, że niedługo pojawi się tracking. 12 grudnia dostałem maila, że tracking się pojawił i co? Wchodzę a tam, że 11 grudnia dopiero dhl otrzymał informację o tym, że takowa przesyłka będzie :!:
djvenom1
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 12:41
Telefon:: xiaomi
ROM: global

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez Flyagaric » 25 sty 2017, o 11:07

Dygresja taka, dla tych co się zastanawiają czy warto:
https://www.youtube.com/watch?v=7NrYVrRAEKU
- to jest chyba najgorsze powietrze w PL. Jeśli mieszkacie w mieście gdzie jest smog, to dużo lepiej nie macie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez Nibiru » 25 sty 2017, o 12:07

Wyjedź do najbardziej czystej wsi w Polsce. Zamknij szczelnie drzwi i okna. Po dwóch miesiącach będziesz miał podobny efekt jak na filmiku.

Ludzie teraz wpadli w drugą skrajność i się kiszą we własnych oparach.
Nibiru
AKTYWNY
 
Posty: 240
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 15:52
Pochwały: 20
Telefon:: Nibiru H1
ROM: 4.2.2.

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez Flyagaric » 25 sty 2017, o 14:14

To jest co innego - w najczystszej wsi okna należy otwierać, w Rybniku - odwrotnie :)
To o czym mówisz zależy też od innych rzeczy. Palenie dolne, przy dużym wkładzie, lub palenie mułem, itp., powoduje wydmuchiwanie kominem najcięższych frakcji, które gromadzą się w twoim obejściu, wokół twego domu - zatruwasz siebie najbardziej. W takiej sytuacji, nawet jak w czystej wsi otworzysz okno, to dalej w domu dostajesz syf z powietrzem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez Krzy$ » 26 sty 2017, o 11:35

A nikt nie zastanawiał na oczyszczaczem plazmowy firmy Sharp. Działa wyśmienicie. Po pryśnięciu aerozolem, zaraz zapala się czerwona lampka i zaczyna szybciej pracować.
Krzy$
AKTYWNY
 
Posty: 302
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 14:22
Pochwały: 5
Telefon:: oneplus3
ROM: stock

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez Flyagaric » 26 sty 2017, o 12:39

Mam fellowes'a i też działa wyśmienicie. Ma rozbudowaną automatykę. Niestety, kosztował ponad 300GBP. Niewątpliwą jego zaletą jest duża powierzchnia obu filtrów, a więc i wydajność. Coś mi mówi, że ten Xiaomi nie jest dużo gorszy, a jednak cena dużo bardziej ludzka.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez djvenom1 » 26 sty 2017, o 13:10

Tak pozatym pomijając kwestię wydajności to chyba mi air purifier ma najlepszy wygląd, sprawdziłem teraz tego sharpa i wygląd przebajerzony, rodem ze star warsx albo innych filmów SF
djvenom1
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 12:41
Telefon:: xiaomi
ROM: global

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez Esper » 3 lut 2017, o 20:06

OK jak to z zakupami, zapals pisał, że wysłał itp. DHL, że nie, jednak przesyłka w końcu ruszyła w drogę, dotarła sprawnie, musiałem zapłacić vat 175zł równo, 139$ urzadzenie, 60$ przesyłka, zapals nie ofertuje ubezpieczenia więc to cały koszt.

Urządzenie mam kilka dni, działa, problemów brak :) mierzy zapylenie pm 2.5 niestety apka nie obsługuje europy więc nie można jej w pełni wykorzystać, sprawdza też wilgotność, pomiary wydają się być jak najbardziej ok.

Jednak aby w miarę cicho ogarnąć mieszkanie 60m2 pewnie z 4 takie byłyby potrzebne, niestety aby oddychać do mieszkania musi się dostawać powietrze z zewnątrz i jak ktoś nie ma szczelnego domu z wentylacją mechaniczną nie ma szans na oczyszczenie powietrza dostającego się do domu a jeden nawiewnik w oknie dostarcza do 40m3 powietrza na godzinę! aby za tym wyrobić urządzenie musiałoby pracować praktycznie na full obrotach a to byłoby nie do zniesienia...
Esper
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 23:23
Pochwały: 4
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.0.1

Re: Oczyszczacze powietrza

Postprzez Flyagaric » 3 lut 2017, o 21:05

Mierz siły na zamiary. Nie chodzi o to, żebyś miał sterylne waruny w całym domu. Chodzi o to, żebyś miał choć trochę lepiej. Wnosisz taki nan oc do sypialni - do siebie, lub dzieci - i już przynajmniej w nocy nie wdychacie syfu. Wbrew pozorom, to już sporo. Mój oczyszczacz jest wielki i wydajny, ale kosztował sporo ponad 2 razy tyle.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron