• Reklama

[aliexpress] Oczekiwanie na wysyłkę

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez shieciero » 12 wrz 2012, o 19:37

Ja bym też się wkurzył ;D mój wylądował w Polsce ale jeszcze te 3 dni poczekać muszę ;P skoro jest w ukrainie powiedzmy to 2-3 tygodnie jeszcze ;P a czemu China post albo AirPost nie wyśle samolotem prosto do wawy ;p na okręcie albo gdzie to max 5dni na dotarcie do polski a potem PP pójdzie 3 dni :P myslec nie umiją tylko stresują nas paczka wałęsa się po ukrainie rosji chinach gdzie jeszcze ;/ no mnie dzisiejsza poczta Zadziwia Bardzo ;D
shieciero
Ambasador

Reklama

Postprzez Thazek » 12 wrz 2012, o 20:25

shieciero, Daj spokój... ja wczoraj zamówiłem części do auta w Koszalinie a dzisiaj o 12.30 już miałem paczkę w domu a do Koszalina mam ponad 700km 8-)
to jest szybkość i dbanie o klienta...
Wkurzam się bo chciałbym już testować telefon. O ile zadziała :lol: :lol:
Tak czy inaczej nawet jak się zepsuje to go nie będę odsyłał bo dość,że za przesyłkę trzeba płacić to jeszcze znów czekać aż wróci za dwa miesiące :mrgreen:
Thazek

Postprzez shieciero » 12 wrz 2012, o 20:35

Thazek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja nie mówię o PP bo ona mi się podoba polecony następnego dnia u klienta ;)

Ale ogólne że sie narażają strasznie na niepotrzebne koszty ;PAle to nie moja sprawa:)
shieciero
Ambasador

Postprzez Thazek » 12 wrz 2012, o 21:00

shieciero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

kto się naraża?
Thazek

Postprzez shieciero » 12 wrz 2012, o 22:10

Thazek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

kto się naraża?

No poczta paliwo ;P heh nie no zeby zamiast isc na skróty oni jadą 60km więcej ;P nie no brak planu ;D to są moje wrażenia z obserwacji ;)
shieciero
Ambasador

Postprzez Thazek » 19 wrz 2012, o 12:34

Dziś sprawdziłem swoją przesyłkę i wyszło coś takiego

18.09.2012 to office of The item number RB0200xxxxx arrived on 18.09.2012 to office of international postal exchange of Ukraine KYIV DOPP TSEKH №2 RI-1 VKHIDNА PYSM KOR , the postcode 03921.

Co mam przez to rozumieć? :?:
Thazek

Postprzez marx » 19 wrz 2012, o 14:44

paczka ma międzylądowanie na Ukrainie
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez Thazek » 19 wrz 2012, o 23:52

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kurde ja już nie wiem co i jak bo 2 tyg temu już pisało coś o ukrainie :-/ [/scroll]

[ Dodano: 2012-09-21, 10:00 ]
No i dziś znowu coś innego napisali:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja zrozumiałem,że nie dostarczono do adresata... :roll:

[ Dodano: 2012-09-28, 18:38 ]
No i Panowie nic z tego telefonu nie wyszło.
Telefonu nie mam ale za to pieniążki mi oddano ;)
Szukamy dalej... :roll:
Thazek

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI