• Reklama

[aliexpress] Oczekiwanie na wysyłkę

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez shieciero » 9 wrz 2012, o 11:25

Thazek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może straż coś zaczeła podejrzewać ? kurna nic nie wiadomo ;?
shieciero
Ambasador

Reklama

Postprzez Thazek » 9 wrz 2012, o 13:22

shieciero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nawet tak nie pisz. :P chyba się nigdy na ten telefon nie doczekam :roll:
Thazek

Postprzez pablosun » 9 wrz 2012, o 13:36

shieciero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No Meizu z tego co widzę to sprzęt z wyższej półki :)
pablosun

Postprzez shieciero » 9 wrz 2012, o 14:03

pablosun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No Meizu z tego co widzę to sprzęt z wyższej półki :)

No z wyższej chcę sprawdzić czy lepszy na serio od iphone :P

[ Dodano: 2012-09-09, 13:04 ]
Thazek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nawet tak nie pisz. :P chyba się nigdy na ten telefon nie doczekam :roll:

Ja oczywiście ci tego nie życzę posprawdzaj na innych Stronach Trackingowych Może poprostu tracking się Porypał :)
shieciero
Ambasador

Postprzez Thazek » 9 wrz 2012, o 14:43

shieciero, Ej ale nie da się sprawdzić na innych. Wpisywałem już w każdą z Azji i zawsze pisze not avalible czy coś :-/
Thazek

Postprzez shieciero » 9 wrz 2012, o 18:05

Musisz poszukać :/ ehh ciężko będzie ale to serio dziwne że z ukrainy na chiny poszła poczekaj na postęp w trackingu i tyle aż coś się zmieni może to błąd systemu
shieciero
Ambasador

Postprzez Thazek » 9 wrz 2012, o 19:40

shieciero, Na razie czekam... dobrze,że to przez allegro. Gościu na stronie "o mnie" ma napisane,że do 30 dni może iść więc ma tyle czasu...
wiadomo,że telefon chciałbym jak najszybciej ale cóż zrobić. Jak do tego czasu nie dostanę telefonu to będę się starał o zwrot kasy i tyle. ;)
Thazek

Postprzez pablosun » 11 wrz 2012, o 22:31

A moja jest już w warsaw xD Może jutro przyniosą?:)
pablosun

Postprzez Thazek » 11 wrz 2012, o 23:48

pablosun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

to przyszło Ci to dużo szybciej niż mi :( ja już sam nie wiem gdzie jest moja przesyłka...
dziś pisze,że na Ukrainie a później pisze,że w Chinach a raz pisze,że jej w ogóle nie ma. :(
pisałem juz do gościa, ale pisze mi cały czas ,że jest w drodze. :roll:
Thazek

Postprzez pablosun » 12 wrz 2012, o 00:32

Thazek, u mnie też często pojawiała się poprzednia lokalizacja. Trzymam kciuki, by w końcu dotarła! Dam jutro znać, czy będzie w skrzynce awizo :)
pablosun

Postprzez shieciero » 12 wrz 2012, o 09:48

to przyszło Ci to dużo szybciej niż mi :( ja już sam nie wiem gdzie jest moja przesyłka...
dziś pisze,że na Ukrainie a później pisze,że w Chinach a raz pisze,że jej w ogóle nie ma. :(
pisałem juz do gościa, ale pisze mi cały czas ,że jest w drodze. :roll:

Nie bój nic taki tracking :) ja kiedys jak śledziłem przesyłkę miałem wpierw wysłanie potem nadanie :D hehe i czaj ich najpierw wysłali przesyłke do innej placówki potem ja ją nadałem :D haha nie no uzbrój się w cierpliwość na bank będzie ;)

A jak jest u cb w razie opłaty celnej?
shieciero
Ambasador

Postprzez Thazek » 12 wrz 2012, o 16:37

pablosun, No chociaż Ty bądź tym szczęśliwcem,który dostanie telefon 8-)
shieciero, No bo to jest dziwne ,że raz piszą tak a raz siak i mnie to denerwuje po prostu... :evil:
to już załatwia sprzedający. ;)
Thazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI