• Reklama

[aliexpress] Oczekiwanie na wysyłkę

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez bartekros » 5 wrz 2012, o 17:15

Thazek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jutro pewnie listonosz zapuka do twych drzwi :D
bartekros

Reklama

Postprzez Thazek » 5 wrz 2012, o 17:17

bartekros napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

taaa jasne,zwłaszcza,że jest jeszcze na Ukrainie :lol: :lol: :lol: :lol:
Thazek

Postprzez shieciero » 5 wrz 2012, o 18:55

hahahaha nie no tydzień 2 ja daje :P
shieciero
Ambasador

Postprzez adamfon » 5 wrz 2012, o 19:11

Ukraina, Niemcy, gdzie Wy to widzicie? W ogóle ostatnio sprawdzanie paczki to jakaś katorga. Albo mam statusy w postaci chińskich krzaczków z normalnym dopisem miejsca, albo w ogóle ich nie mam. :D
adamfon
AKTYWNY

Postprzez shieciero » 5 wrz 2012, o 20:30

w TRACKINGU :pppp
shieciero
Ambasador

Postprzez adamfon » 5 wrz 2012, o 21:05

Jasne, że w trackingu. :mrgreen:
Co nie zmienia faktu, że China Post ostatnio wolniej pracuje. Z początku roku, paczki przez tą pocztę przychodziły do mnie średnio w 12 dni, najszybciej 6 dni. A teraz, tydzień temu paczka przyszła po 25 dniach, a następna jest w drodze już 19 dni.
adamfon
AKTYWNY

Postprzez Thazek » 6 wrz 2012, o 17:52

Moja jak na razie idzie 12 dni roboczych :D

[ Dodano: 2012-09-07, 19:59 ]
No nie wiem o co chodzi ale z Ukrainy ( tam było 1.09.2012)teraz poszło gdzie???
Sprawdziłem numer przesyłki
a teraz status jest taki jak poniżej
Aug 29, 2012 3:51:00 AM Status:Posting, Location:ZHEJIANG

o co tu chodzi tym razem? :shock:
Thazek

Postprzez pablosun » 8 wrz 2012, o 10:41

shieciero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
No właśnie, a u mnie po wbiciu numeru przesyłki cały czas się pojawia komunikat, że takowej nie można odnaleść. Cały czas mam obawy, że ten sklep robi mnie w ch.... Przesyłka od tygodnia niby w drodze.
pablosun

Postprzez shieciero » 8 wrz 2012, o 10:45

pablosun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
No właśnie, a u mnie po wbiciu numeru przesyłki cały czas się pojawia komunikat, że takowej nie można odnaleść. Cały czas mam obawy, że ten sklep robi mnie w ch.... Przesyłka od tygodnia niby w drodze.

:O może pomylili nr ;) po prostu mi kiedyś przepisali o 1 cyfrę więcej a byli pewni że to ten kod e 1tydzień ? z chin :D ee poczekaj następne 2-3 ;D ja na sciphone czekałem najwięcej miesiąc a najszybciej doleciała w 1,5 tygodnia :P ach ta China Post ;D teraz Se bluzę chce kupić od nich na jesień ale nie wiem czy nie przyjdzie na Zimę jak już jesień się skończy ;P
shieciero
Ambasador

Postprzez pablosun » 8 wrz 2012, o 10:53

shieciero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

:O może pomylili nr ;) po prostu mi kiedyś przepisali o 1 cyfrę więcej a byli pewni że to ten kod e 1tydzień ? z chin :D ee poczekaj następne 2-3 ;D ja na sciphone czekałem najwięcej miesiąc a najszybciej doleciała w 1,5 tygodnia :P ach ta China Post ;D teraz Se bluzę chce kupić od nich na jesień ale nie wiem czy nie przyjdzie na Zimę jak już jesień się skończy ;P

[shadow=brown][/shadow]Nie, no jasna sprawa, że jeszcze muszę poczekać, ale chciałem choć wiedzieć, że są jakieś postępy :)
Napiszę do nich, czy to aby na pewno ten numer, bo niestety nie mogę jej namierzyć :-(
pablosun

Postprzez shieciero » 8 wrz 2012, o 14:46

i dobrze niech ci nr poprawny dadzą ;PP albo poprostu producent jeszcze nie wysłał :/ :P i cie w balona zrobili czego nie życzę :/ napisz o poprawny nr przesyłki :D

[ Dodano: 2012-09-08, 13:49 ]
Thazek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Powiem ci ja naszej poczty tez nie rozumiem ;P

Droga przesyłki :

Śrem-Borek Wlkp.

Więc przesyłka jedzie
Do poznania potem z poznania do Leszna a z Leszna Do Borku Wlkp :P

No ja cie zamiast z śremu do Borku dostarczyć (45KM) To oni 25km do poznania i 90km następne z poznania do leszna i 50km z leszna Do borku :P ja pitole oni są głupi :PDokładniej zobacz sobie w www.gmaps.com :P

[ Dodano: 2012-09-08, 13:49 ]

Powiem ci ja naszej poczty tez nie rozumiem ;P

Droga przesyłki :

Śrem-Borek Wlkp.

Więc przesyłka jedzie
Do poznania potem z poznania do Leszna a z Leszna Do Borku Wlkp :P

No ja cie zamiast z śremu do Borku dostarczyć (45KM) To oni 25km do poznania i 90km następne z poznania do leszna i 50km z leszna Do borku :P ja pitole oni są głupi :PDokładniej zobacz sobie w www.gmaps.com :P
shieciero
Ambasador

Postprzez pablosun » 8 wrz 2012, o 15:41

:-? Niestety mam złe przeczucia, obawiam się, że wybrałem niesolidny sklep. Od początku były problemy - tydzień po wpłacie dopiero odpisali mi na wiadomość, że niedługo wyślą paczkę. Po dwóch kolejnych dniach zmienił się status, że nadali przesyłkę, ale nie można jej namierzyć. Masakra, trochę jestem zły na siebie, że się zdecydowałem na taki zakup :-/
pablosun

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI