• Reklama

Oceny i opinie o sklepach i sprzedawcach z aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez snajp » 15 lis 2014, o 10:22

Wysyłał ktoś z Was telefon na gwarancję do BlackPeach, już po zaakceptowaniu płatności, proszę o wszelkie opinie i uwagi
snajp
AKTYWNY
 
Posty: 549
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 08:40
Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Reklama

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez muszyna2 » 22 lis 2014, o 13:23

Wie ktoś coś może na temat CBT tu link http://www.aliexpress.com/store/106530 i jeszcze jedno pytanko do tej pory telefony kupowałem u goldiego i chinatronic który ze sprzedawców jest jeszcze wart polecenia?
muszyna2
AKTYWNY
 
Posty: 292
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 11:23
Pochwały: 3

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez Gravis » 22 lis 2014, o 13:26

Nie przesadzajmy... od tego właśnie jest ten wątek, żeby sobie poczytac / poszukać. Wszystkie ww. sklepy są prawdziwe.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez mortimer » 22 lis 2014, o 18:00

muszyna2 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przerabiałem i polecam. Szybko odpisują na zapytania, wysyłka też bez niespodzianek. Towar bez zarzutów. Ze spokojem możesz zamawiać od CBT.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Avatar użytkownika
mortimer
AKTYWNY
 
Posty: 676
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 20:32
Lokalizacja: People's Republic of China
Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez erde » 24 lis 2014, o 01:08

Co sądzicie o tym sklepie GHP Technology (HK) Co., Ltd., ktoś miał z nim doświadczenia?

http://www.aliexpress.com/store/800952
erde
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 lip 2014, o 12:57
Telefon:: SE Neo V

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez djsun » 24 lis 2014, o 16:19

mortimer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Przerabiałem i polecam. Szybko odpisują na zapytania, wysyłka też bez niespodzianek. Towar bez zarzutów. Ze spokojem możesz zamawiać od CBT.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk



To było kiedyś!!! Odradzam zakupy w tym sklepie. 11.11 kupiłem u nich Nubie z7 max i mini
Mini wysłana dopiero po dwóch tygodniach, dzisiaj pokazała się w tracking
Maxa już nie dostanę!!!! Napisali mi że nie mają w magazynie, a dalej na ich stronie jest IN STOCK!!!
Wcześniej kupiłem XIAOMI NOTE to mi podnieśli cenę o prawie 20$ i nie wiem co znowu mnie pokusiło aby u nich kupować
Prawdopodobnie kupony na łączną sume 60$ szlag trafi....
LeEco x800 Us
djsun
 
Posty: 177
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 19:33
Lokalizacja: Pl
Telefon:: x800
ROM: cuco

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez mortimer » 24 lis 2014, o 19:20

djsun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


wszystko co było, było kiedyś. ja akurat nie mam powodów do narzekań, ale jak to czytam, to faktycznie się zastanawiam - co cię podkusiło?
niemniej jednak faktem jest, że trafiają się takie przypadki. Lensen z tego co pamiętam, zrobił taki sam numer - nie ma na stocku i nie wyśle, please cancel the order my friend itd...
Avatar użytkownika
mortimer
AKTYWNY
 
Posty: 676
Dołączył(a): 21 wrz 2013, o 20:32
Lokalizacja: People's Republic of China
Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez djsun » 24 lis 2014, o 21:39

co mnie podkusiło - ich feedback
Ogólnie to chyba nie ma takich sklepów żeby wszystko było idealnie, ale ich postępowanie świadczy o małym profesjonaliźmie. Zresztą już wcześniej czytałem że sklep bardzo się popsuł. Oczywiste jest że jak klient będzie zdrowo wku***ny to im nie odpuści a najwięcej tracą na złej reklamie. Ode mnie dostaną jeszcze dobry komenatrz na XDA którym posiłkuje się większość ludzi. Niestety z reguł aliexpress wynika że kuponów nie odzyskam bo był to zakup łączony z XIAOMI REDMI i tym sposobem szlag trafi kupon ;/
LeEco x800 Us
djsun
 
Posty: 177
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 19:33
Lokalizacja: Pl
Telefon:: x800
ROM: cuco

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez snajp » 26 lis 2014, o 18:40

Jak najbardziej polecam tego sprzedawcę. Odpisuj na wiadomości max na drugi dzień. A przede wszystkim nie ściemniają z wysyłką, tylko od razu wysyłają po zaakceptowaniu płatności. Jak się poprosi wysyłają NL Post.
http://www.aliexpress.com/store/1266759
snajp
AKTYWNY
 
Posty: 549
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 08:40
Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez HooCairs » 26 lis 2014, o 18:59

Polecam Fantacy z aliexpress, ktoś narzekał kiedyś, że słabo opisują paczki, ale ja zamówiłem słuchawki xiaomi piston 2 więc i tak nie ryzykowałem nacięcia się na Vat. Paczka doszła po 7 dniach więc podejrzewam wysyłkę w dniu zamówienia (a sklep ma chyba podobną ilość feedbacku do goldwaya, a więc i duże obroty), słuchawki oryginalne.
Avatar użytkownika
HooCairs
AKTYWNY
 
Posty: 260
Dołączył(a): 13 wrz 2014, o 19:09
Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez rk.rk » 26 lis 2014, o 19:07

HooCairs napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Popieram w 100% .
Jak do tej pory najlepsze doświadczenia.
rk.rk
AKTYWNY
 
Posty: 583
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 22:17
Pochwały: 9
Telefon:: Z7 mini

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez existe » 27 lis 2014, o 11:36

bobekzea napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


11.11 kupilem u nich telefon, podany nr trackingowy byl falszywy wymyslony z sufitu (r4v od razu wyswieltlal go na czerwono)
pomimo korespondencji zapewniano mnie ze sie myle i trzeba czekac, bo wyslane itp
27.11 bez slowa przepraszam wpisali nowy nr sledzenia, wiec prawdopodobnie wyslali dopiero dzisiaj po 2,5 tygodniach
podobne opinie o pisaniu nieprawdy i zwloce wyczytalem pozniej w ich komentarzach,
nie chce anulowac ani zakladac sporu, bo to bylo kupowanie z kuponami, ale jak juz tel dojdzie to wystawie im totalnego negatywa
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron