• Reklama

Oceny i opinie o sklepach i sprzedawcach z aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez Adrian84 » 26 lis 2013, o 10:49

drago68 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Upomniałem się, okazało, że Chińczyk bardzo uczciwy i szczerze mogę go polecić:
http://www.aliexpress.com/store/226538
Adrian84
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 17:19
Telefon:: nokia 3310

Reklama

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez mango » 3 gru 2013, o 10:55

Miał ktoś do czynienia z WEE?
http://www.aliexpress.com/store/413573
mango
 
Posty: 161
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 11:10
Pochwały: 1
Telefon:: sk17i
ROM: nxt

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez gibbek » 3 gru 2013, o 23:22

Witam , a ja chciałem was przestrzec przed Best credit Technology Co .,Ltd http://www.aliexpress.com/store/106327 . Leci ewidentnie w kulki telefon wysłany niby 02.11, w trackingu wisi od 08.11 kraj przeznaczenia Izrael .Pisze do niego to zasłaniał się złożeniem po 18 dniach roboczych reklamacji do SG Post i że paczka pewnie zaginęła. Zadeklarował refund 100% max do 29 listopada , słowa oczywiście nie dotrzymali, otworzyłem spór dalej udają głupków i proponują 50 USD zwrotu. Zaostrzyłem spór i czekam Aliexpress się nie odzywa a zegar tyka od wpłaty minęło 33 dni a paczka nie wiadomo gdzie. Generalnie nie polecam Eva Yang . Miał ktoś podobny przypadek po jakim czasie Ali się odezwie bo ze sprzedawcą już nie mam siły gadać ja mu o rybach a on o grzybach. A paczki jak nie było tak nie ma a tracking wisi cały czas :

Destination Country - Israel:Tracking Consuming:12059 Millisecond

Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:3946 Millisecond, Cache Time:2013/12/02 14:24:44
2013-11-08 00:00, Despatched to overseas (Country code: IL)
2013-11-02 00:00, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
gibbek
 
Posty: 37
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 11:12
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 1
Telefon:: A820

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez Hardknox » 4 gru 2013, o 21:16

Chciałbym przestrzec przed polecanym na forum Desoon Technology,
http://www.aliexpress.com/store/404310

Z tym często polecanym tutaj zaufanym sprzedawcą już podczas zakupów zopo naciąłem się i spotkałem z krętactwem, kombinatorstwem i zbywaniem. Obiecałem Sobie wtedy że zacisnę zęby i przełkne rozczarowanie, ale po wysłaniu 3 telefonów na gwarancje we Wrześniu i do tej pory żadnych odpowiedzi na maile, wiadomości z aliexpress... nie chciałbym żeby kolejni użytkownicy dali się tak łatwo manipulować sklepowi który na rosyjskim forum już uzyskał miano SCAM. Udało mi się dodzwonić na początku Listopada telefonicznie do jakiejś Chinki która zapewniała mnie że telefony zostaną wysłane i otrzymam numer nadania, na obietnicach się skończyło, a do tej pory nadal nie mam żadnych informacji. Już się powoli godzę z tym że telefonów nie zobacze więcej na oczy i jestem tyle w plecy, ale z takim podejściem nie można rekomendować sprzedawcy i po cichu przyzwalać na takie traktowanie klientów z Polski.
Hardknox
AKTYWNY
 
Posty: 260
Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 23:42
Lokalizacja: Mielec
Pochwały: 5
Telefon:: Zopo,HTC,Moto

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez KarlosW » 4 gru 2013, o 22:04

^^ tak jak mamy wątek z reklamą handlarzy powinien powstać wątek "ODRADZAM!, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM" bo widać, że różowo nie zawsze jest..
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez bumbum » 5 gru 2013, o 10:29

Hardknox napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Faktycznie masz racje, nie wiem co się stało z nimi bo sam ich polecałem ale warto zobaczyć
http://desoontechnology.wordpress.com/
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez melonito » 7 gru 2013, o 19:05

Ja ze swojej strony mogę polecić i napisać kilka spostrzeżeń o:

EBE Store (niestety juz nie wysyłają do Polski):
- na telefon ogólnie czekałem miesiąc
- mieli dobrą promocje na Lenovo A820 - 133.02$
- wysyłka 5dni po zaakceptowaniu wpłaty
- tydzień leżała w Singapurze
- po 3 dniach od komunikatu despatched w Polsce
- tydzień spędziła w WER Warszawa po zatrzymaniu (VAT)
- dobrze zapakowana paczka (mają zdjęcia na swoich aukcjach)

X Show Technology Ltd-shipping in 24 hours
- bardzo dobry kontakt od razu odpisują na chacie (z wyjątkiem weekendów)
- natychmiastowa wysyłka SG Post w ciągu 24h od zaakceptowania wpłaty chociaż w moim przypadku to się opózniło ponieważ Chińczyk miał wysłać Swiss Post (na moje życzenie), ale po mojej interwencji naprawił swój błąd i podał nowy numer trackingowy mimo iż wcześniej podał do SG Post.
- tydzień czekania na nowy numer trackingowy
- paczka szła 15 dni do Polski (Swiss Post)
- brak VAT'u (możliwe że sczęście miałem)
- bardzo dobrze zapakowana paczka, pudełko z telefonem owinięte dużą ilością foli bąbelkowej i oklejone taśmą.
- wgrany custom rom czysty android 4.2.1 infrared
melonito
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 00:35
Telefon:: Lenovo A820 - czekam

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez Kobe8 » 7 gru 2013, o 21:16

melonito napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


ja wybierałem między EBE a X-Show latem to wtedy dopiero raczkowali ale odpisywali mi szybciej niż X-show i zamowilem od EBE bez problemu i jakoś po około 14dniach paka doszła ;)
Avatar użytkownika
Kobe8
AKTYWNY
 
Posty: 428
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 08:26
Lokalizacja: Z NETA
Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez dexmark » 8 gru 2013, o 21:42

Zastanawiam się nad zakupem na aliexpress u
- Antion Store 99,4% feedback
- HUMAEI XIONDGDI TECHNOLOGY 99,6% feedback
Kupował ktoś u nich? Jakieś opinie mile widziane
dexmark
 
Posty: 31
Dołączył(a): 10 lis 2013, o 16:55
Telefon:: Lenovo a820

Re: Odp: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez bartazzz » 8 gru 2013, o 22:13

dexmark napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
czekam na przesyłkę od humaei jak dali numer trackingowy od razu można było śledzić. Jak dojdzie będę wiedział jak z jakością

Wysłane z mojego ZTE V970 za pomocą Tapatalk 4
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez Mild » 9 gru 2013, o 16:28

Witam, chcę zakupić telefon Lenovo A820 w kolerze białym i zastanawiam się nad dwoma aukcjami
http://www.aliexpress.com/store/product ... 79529.html
http://www.aliexpress.com/store/product ... 24864.html

ogólnie inteesuje mnie ta 1 z pwowodu niskiego czasu oczekiwania 3-7 dni, ale za bardzo nie wiem nic o tym sprzedawcy a do tego podobno paczki z DHL'u często są zatrzymywane przed UC, to prawda? Co sądzicie o sprzedawcy z tej pierwszej aukcji?
Mild
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 gru 2013, o 16:21
Telefon:: Nokia

Re: Oceny i opinie o sprzedawcach z aliexpress

Postprzez ufok12 » 9 gru 2013, o 19:10

Witam

Czy komuś nie została folia bezklejowa dostarczona z Telefonem Lenovo A850 ?? Chętnie odkupię bo oczywiście nie udało się nakleić żeby cholernych syfków nie naleciało..... :(

Czekam na informacje i pozdrawiam
ufok12
 
Posty: 40
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 15:52
Telefon:: Samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron