• Reklama

Obraz z telefonu na telewizorze

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Obraz z telefonu na telewizorze

Postprzez bochnia1234 » 12 lut 2016, o 21:59

Czołem !
Koledzy mam chęć oglądania rzeczy z telefonu na telewizorze. Zainstalowałem program Samsung smart view aby móc zawartość telefonu przeglądać na telewizorze.(Mam telefon Meizu mx4) I rzeczywiscie mogę połączyć się z telewizorem i przeglądać zdjęcia czy filmy które mam na telefonie.
Więcej nawet, oglądając youtube na telefonie wyświetla mi w górnym prawym okienku ikonke, dzięki której łącze się bezprzewodowo z telewizorem i filmiki z youtuba puszczane na telefonie moge oglądać na tv.

I teraz pytanie. Czy jest jakiś sposób na to, abym mógł przeglądać np. strony internetowe czy filmy z cda.pl na telewizorze, a puszczać to na komórce ?
Bo nie potrafie w żaden sposób tego zrobić. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
bochnia1234
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 13:52
Lokalizacja: Dwej

Reklama

Re: Obraz z telefonu na telewizorze

Postprzez Rangiz » 19 lut 2016, o 01:34

Bezprzewodowo to takie rzeczy przez Miracast, jeśli oba z urządzeń są z tym standardem zgodne. Nie wiem, jak z tym konkretnym fonem i jaki masz TV, ale nawet streamy z meczami można rzucić na duży ekran bez kabli i udziału róznych przejściówek, mając komórkę na stole.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Obraz z telefonu na telewizorze

Postprzez INTseed » 19 lut 2016, o 13:50

Możesz. Wejdź w opcje meizu i tam poszukaj wyświetlacz bezprzewodowy. Sparuj go z TV.
INTseed
VIP
 
Posty: 1052
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 12:31
Lokalizacja: z internetu
Pochwały: 23

Re: Obraz z telefonu na telewizorze

Postprzez bartazzz » 19 lut 2016, o 14:45

MI M1 NOTE dzialało z Telewizorem SOny
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: Obraz z telefonu na telewizorze

Postprzez Rangiz » 19 lut 2016, o 16:55

To jeszcze zależy jaki . Telewizory sprzed 4-5 lat mogą nie posiadać tej funkcji, którą mają smartfony i wtedy jest kaplica.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Obraz z telefonu na telewizorze

Postprzez Wdhiz » 21 lut 2016, o 01:00

Wdhiz
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 01:29
Lokalizacja: stamtad

Re: Obraz z telefonu na telewizorze

Postprzez Rangiz » 21 lut 2016, o 06:30

Owszem, można kombinować i w taki sposób,zależy do czego dokładnie potrzebujemy obrazu z fona na TV. Jeśli może leżeć gdzieś blisko odbiornika i chcemy coś oglądać, to znacznie lepszym i stabilnym, płynnym sposobem jest kabel MHL lub Slimport, zależnie od używanego telefonu.
To taka uwaga odnośnie streamów, filmów online, czy np. treści VOD, Kodiego itp. Warto ją sobie wziąć do serca, bo Miracast nie jest idealny i wtedy lubi zrywać.
Rangiz
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 22:38
Pochwały: 14
Telefon:: Unknown

Re: Obraz z telefonu na telewizorze

Postprzez bochnia1234 » 23 lut 2016, o 00:38

INTseed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dzięki wielkie kolego, znalazłem rzeczywiście i jest taka opcja. Na youtuba wcześniej jak tak łączyłem, miałem jakoś tak fajnie, że mogłem wyświetlać film na tv, a na telefonie zupełnie inne rzeczy robić, a obraz sobie na tv leciał.
Tutaj zrzuca mi to co robię na telefonie, czyli po prostu baterię będzie bardziej zżerało, bo na youtuba, mogłem sobie tel. zablokować a w tv obraz leciał, tutaj musi wyświetlacz chodzić, ale obraz łapie. Dzięki jeszcze raz !
bochnia1234
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 cze 2013, o 13:52
Lokalizacja: Dwej

Re: Obraz z telefonu na telewizorze

Postprzez INTseed » 23 lut 2016, o 01:08

Tubio przesyła filmy yt na TV.
INTseed
VIP
 
Posty: 1052
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 12:31
Lokalizacja: z internetu
Pochwały: 23


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron