• Reklama

Nubia z9 mini oraz z9 max zaprezentowane!

Re: Nubia z9 mini oraz z9 max zaprezentowane!

Postprzez robot » czwartek, 13 października 2016, 15:20

szymi napisał(a):ja pytam o konkrety, a nie slogany, bo jak na razie to plusem nubii jest tylko aparat
pewnie że trzeba zobaczyć, ale ty thora nie widziałeś tylko piszesz na podstawie opinii z neta, także słaby argument

to kup thora i po problemie - a potem aparat z dupy , a to czytnik nie dziala ,a to problem z zasiegiem i wifi oraz bledy w oprogramowaniu :) przeciez nikt tu nie bedzie cie blagal zebys kupil nubie :)
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Ostrzeżenia: 4

Reklama

Postprzez szymi » czwartek, 13 października 2016, 15:25

i tak forumowa rozmowa..., problemu żadnego nie mam, chciałem się podłączyć bo kolega wyżej chce zmienić thora, ale widzę że się dowiem tylko że lepsza lig :mrgreen: co do problemów to samo mogę dopisać o problemach nubii, bo też ludzie piszą o tym na forum, czytnik mogę "wyłączyć" i wychodzi na to samo co w nubii, wifii itp. problemów nie miałem, a jak są błędy to wychodzą jakieś aktualizacje ota, co w przypadku zte to marzenie,
czyli nadal tylko aparat i poczucie innej ligi :lol:
szymi
VIP

Pochwały: 69
Ostrzeżenia: 1

Postprzez robot » czwartek, 13 października 2016, 15:30

szymi napisał(a):i tak forumowa rozmowa..., problemu żadnego nie mam, chciałem się podłączyć bo kolega wyżej chce zmienić thora, ale widzę że się dowiem tylko że lepsza lig :mrgreen: co do problemów to samo mogę dopisać o problemach nubii, bo też ludzie piszą o tym na forum, czytnik mogę "wyłączyć" i wychodzi na to samo co w nubii, wifii itp. problemów nie miałem, a jak są błędy to wychodzą jakieś aktualizacje ota, co w przypadku zte to marzenie,
czyli nadal tylko aparat i poczucie innej ligi :lol:

kup co tam chcesz . mialem nubie nie mam , mialem thora ... dla mnie duzo lepsza nubia
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Ostrzeżenia: 4

Postprzez master2007 » czwartek, 13 października 2016, 15:40

Jak ktoś chetny na thora chętnie sprzedam :D Nubia podoba mi się dużo bardziej z wyglądu. Różnica w antutu mi nie przeszkadza bo nie gram w gry na telu. Ma działać szybko i bez lagów. W Torze wkurza mnie że po wciśnięciu guzika odblokowania telefonu żeby włączył się ekran to co drugi raz trwa to po 2-3 sekundy dla mnie to porażka - z czytnika zrezygnowałem już na początku bo czas się jeszcze wydłużał. Aparat w nubii lepszy to już dla mnie duży plus bo ten w torze szału nie robi. Zmiana romu jak dla mnie to nie jest minus. Będzie jeden dobrze dopracowany rom to go zostawiam i nie grzebie dalej. Co z tego że w torze wyszedł już szósty update (chyba) jak zmian nie widać wcale.
master2007

Pochwały: 1

Postprzez tomikitwo » czwartek, 13 października 2016, 15:56

@szymi, lubię kupować chińczyki żeby sobie je oblookać. Miałem Thora i kilka różnych Nubii. O ile w przypadku ZTE po otwarciu pudełka jest tzw. efekt WOW, to w przypadku Thora coś wręcz odwrotnego.

Wypunktuję Ci w czym Nubia z9 mini IMO wygrywa z tym całym Thorem:
- jakość wykonania 2x wyższa w Nubii
- aparat nieporównywalnie lepszy w Nubii, główny i selfie
- jakość audio (głośnik i słuchawki) lepsze w Nubii
- wydajność w grach 3D nieco wyższa w Nubii
- jakość wyświetlacza i rozdzleczość lepsza w Nubii
- GPS lepszy w Nubii
- custom ROMy - więcej na Nubię
- Nubie to telefony z górnej półki gdzie jakość ma duże znaczenie, Thor to przerobiony Elephone

Autor postu otrzymał pochwałę
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 24

Postprzez sebaj.p » czwartek, 13 października 2016, 16:20

szymi napisał(a): jak są błędy to wychodzą jakieś aktualizacje ota, co w przypadku zte to marzenie,

Aktualizacje softu do nubii cały czas wychodzą. Ostatnia chyba koniec wrzesnia.
sebaj.p

Postprzez master2007 » czwartek, 13 października 2016, 17:26

tomikitwo napisał(a):@szymi, lubię kupować chińczyki żeby sobie je oblookać. Miałem Thora i kilka różnych Nubii. O ile w przypadku ZTE po otwarciu pudełka jest tzw. efekt WOW, to w przypadku Thora coś wręcz odwrotnego.

Wypunktuję Ci w czym Nubia z9 mini IMO wygrywa z tym całym Thorem:
- jakość wykonania 2x wyższa w Nubii
- aparat nieporównywalnie lepszy w Nubii, główny i selfie
- jakość audio (głośnik i słuchawki) lepsze w Nubii
- wydajność w grach 3D nieco wyższa w Nubii
- jakość wyświetlacza i rozdzleczość lepsza w Nubii
- GPS lepszy w Nubii
- custom ROMy - więcej na Nubię
- Nubie to telefony z górnej półki gdzie jakość ma duże znaczenie, Thor to przerobiony Elephone

Namówiłeś mnie :). Wezmę zamówię nubie z9 mini z tym rosyjskim romem i wgram stocka. Na Thora przesiadłem się z Xiaomi mi4 i to był błąd.
master2007

Pochwały: 1

Postprzez swiezak82 » czwartek, 13 października 2016, 17:49

Tylko uważaj z tym rosyjskim romem bo swego czasu na en.jd.com sprzedawali ten telefon, który był na rynek rosyjski i żeby zmienić ROM na np od cuoco92 bazujący na stocku to trzeba było coś zmienić. A przed całą z zabawą zrobić kopię imei a po zabawie go przywrócić.
ROM od mokke instalował się bez żadnych kombinacji.
Wszystko jest opisane w temacie
viewtopic.php?t=24052
Wersje tą poznasz po ładowarce, która jest z wtyki EU oraz pudełku.
swiezak82
VIP

Pochwały: 36

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE