• Reklama

nubia z9 mini czy xiaomi mi4c

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: nubia z9 mini czy xiaomi mi4c

Postprzez survivour » 31 gru 2016, o 02:02

To nie żadna bzdura, tylko prawda. Być może trafił mi się gorszy egzemplarz, ale jak widać trzeba się z tym liczyć bo to nieodosobniony przypadek. Tak śmiecie w tle eh...
survivour

Pochwały: 4

Reklama

Re: nubia z9 mini czy xiaomi mi4c

Postprzez basswitek » 31 gru 2016, o 05:31

Trzeba się liczyć w każdym telefonie, że coś może być wadliwego. Na pewno stwierdzenie że bateria to żenada jest samo w sobie nieprawdziwe. Bateria jest spora - 3000mah, dalej wszystko zależy od konfiguracji i użytkowania. Jeśli nic nie robisz i bateria sama spada w 20h to coś jest nie tak, a nie oznacza to że wszystkie Mi4c tak mają. Trzeba by sprawdzić czy procesor wchodzi w deep sleep, czy coś go nie wybudza cały czas w tle (wakelock detector, wymaga roota). Jeśli wifi jest włączone to może coś dane przesyła non stop i przez to procesor pracuje. Chyba że masz słaby sygnał wifi, który bierze więcej energii albo się rozłącza co jakiś czas. No ale chyba niemożliwe, żeby aż tyle brało aby w 20h bateria padła. Sprawdź napięcie, czy to faktycznie bateria pada czy może źle pokazuje wskaźnik, może potrzebna jest jakaś kalibracja baterii. Trzeba by też zajrzeć w statystyki baterii co i ile pobiera.
basswitek

Pochwały: 12

Poprzednia strona

Powrót do Porównania telefonów