• Reklama

Nowy zamiast JY-S3

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Nowy zamiast JY-S3

Postprzez R3X412 » środa, 12 października 2016, 16:02

Cena (bez VAT): najlepiej 500-600 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5
Ilość RAM/ROM/Procesor: nie mam preferencji ale do gier
Dual/Single sim: wystarczy single sim internet mam z Virgin mobile
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska lub w ostateczności Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Najważniejsze DOBRY zasięg mój dom położony jest w dolince i slabu z zasięgiem u mnie w domu z każdej sieci moj S3 musi być ustawiony na podwyższeniu w pokoju przyklejony do szyby żeby łapał zasięg ale i tak czasem go gubi mimo iż pokazuje zasięg nie przychodzą smsy i rozmowy. obecnie używam JY-S3, gram w pokemony wiec raczej dobry gps, S3 słabo trzymał gps i gubił podczas podroży na google mapsach, długi czas na baterii, telefon uniwersalny, dużo gram, oczywiście fajnie by było jakby miał LTE chociaż to teraz już chyba standard.

Opis: Jeśli chodzi o zasięg to brata telefon mianowicie Samsung galaxy Xcover (operator Virgin mobile ) ma 3 kreski zasięgu u mnie w pokoju i można normalnie rozmawiać, koledzy maja mi4c (operator play ) wersje 16 jak i 32 gb i maja zasięg kolo okna i w pokoju, Samsung S5 (operator T-mobile) ma 3 kreski zasięgu na oknie w tym miejscu co S3.
Dlatego skłaniał bym się do zakupu mi4c pewnie 16 gb przeglądając forum natrafiłem tez na redmi note 2 jest trochę droższy ale dłużej wytrzymuje na baterii.

Możecie coś jeszcze polecić ? przede wszystkim zależy mi na tym zasięgu bo kobieta chce mnie zagryźć za nie odbieranie sms'ów ( chociaż to może dobrze :D )
budżet trochę mogę naciągnąć wiec dajcie rożne propozycje, ale im mnie tym lepiej :D

Pozdrawiam Kuba
R3X412

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Nowy zamiast JY-S3

Postprzez basswitek » środa, 12 października 2016, 22:54

Jak dużo grasz to Redmi 3s lub lepiej Redmi Note 3 pro (nie 2). Mi4c do gier średnio się spisze w kontekście baterii (ze 3, max 4h sot i padnie), chyba że chcesz grzebać w ustawieniach cpu to z 5-6h. Redmi normalnie na grach wytrzyma z 6-7h
basswitek

Pochwały: 7

Powrót do Jaki telefon kupić ?