• Reklama

Nowy/używany telefon do 500zł z dobrym aparatem.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Nowy/używany telefon do 500zł z dobrym aparatem.

Postprzez mayjah » 23 paź 2015, o 17:04

Witam,
Cena (bez VAT): 500zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Obojętne
Ilość RAM/ROM/Procesor: Tak samo
Dual/Single sim: Single/dual
Preferowane marki: Obojętne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): Dobry aparat, wejście na kartę SD.
Opis: Potrzebuję telefonu do 500zł, nie mam jakichś wielkich wymagań, zależy mi na tym by robił ładne zdjęcia i szybko/sprawnie działał.

Ew. czy za 400zł brać w bardzo dobrym stanie HTC Desire 620?
mayjah

Telefon:: Sony

Reklama

Re: Nowy/używany telefon do 500zł z dobrym aparatem.

Postprzez fake4r » 23 paź 2015, o 17:06

Jak jesteś zainteresowany to mam Meizu M2 z wysyłką trochę powyżej budżetu 530zł
Wymagania wszystkie spełnia, z tym że jest dual sim/micro sd, więc albo dual albo jedna karta sim + micro sd
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez robot » 23 paź 2015, o 17:40

Apart jest przecietny , cena w chinach 400zl wiec sie zmiesci , NIE USUWAC POSTU MOWIACEGO PRAWDE !!
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez fake4r » 23 paź 2015, o 17:41

Nie rób offtopu. Gość chce kupić w PL nie w Chinach więc jak masz coś do powiedzenia to zaproponuj lepiej konkretny model. Najłatwiej jest pleść głupoty.
fake4r
VIP

Postprzez robot » 23 paź 2015, o 17:43

a co to BAZAR ??? aparat jest przecietny i tyle . Cenzura zagoscila na forum ? Tylko ty mozesz wychwalac tego przecietniaka bo chcesz go sprzedac ?
robot
AKTYWNY

Postprzez fake4r » 23 paź 2015, o 17:47

Już pisałem przedtem przeciętne to są Twoje wypowiedzi. Co Ty wiesz o telefonach? Jak niedawno pisałeś o jednym że beznadziejny doogee x5, a za chwilę że jednak za tą cenę dobry telefon... Koniec offtopu. Masz coś do powiedzenia w temacie to podaj inne propozycje. A jak chcesz jeszcze podyskutować to zapraszam na pw.
fake4r
VIP

Postprzez mayjah » 23 paź 2015, o 21:29

Jeśli faktycznie jest dużo lepszy telefon z Chin to mogę wziąć już nawet z tych Chin jak coś.
mayjah

Telefon:: Sony

Postprzez TLasky » 24 paź 2015, o 01:05

1. Prawda taka, że jak kolega fak4r jeszcze się trochę nagnie (powiedzmy 515 zł wysyłką...) to jego oferta jest naprawdę w porządku (u kogoś innego na Bazarze widziałem za 510 zł z przesyłką, tylko biały. Szary wydaje mi się bardziej "męski") i jeśli nie chcesz bawić się w zamawianie z Chin oraz czekanie na telefon można skorzystać.

2. Zanim robot zacznie krzyczeć że lobbuje podkreślam, że wyrażam swoją skromną opinię a z fak4r-em nie łączą mnie żadne stosunki biznesowe (ani też partnerskie :mrgreen:).

3. Co by mój powyższy pogląd zweryfikować wystarczy popatrzyć na ceny tego telefonu na popularnych portalach, oczywiście z pominięciem ofert pośredników z allegro (groźba VAT...).

4. Tak czy tak ciężko będzie Ci kupić coś z dobrym foto do 500 zł (chyba że poszukasz wśród starszych modeli... coś by się znalazło :-)), a M2 to jakby nie patrzeć kawałek niezłego telefonu. Sam właśnie zamówiłem go dla córki.

5. Przeglądaj dział "BAZAR" na forum, bo jest to miejsce gdzie często-gęsto kupisz telefony z Chin najtaniej- ludzie kupują, bo są ciekawi a potem sprzęt leci na sprzedaż, często po kosztach lub z minimalnym zyskiem (a czasem stratą ;-)).

T.

PS Doogee X5 to istotnie fajny fon za swoją cenę- koniec i kropka :-P i nie mówię tego dlatego, że chcę go sprzedać (kto mnie zna ten wie ;-)), tylko dlatego że tak uważam.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez robot » 24 paź 2015, o 10:52

Pomijajac wszystko , aparat jest przecietny . A kupujac bezposrednio w Chinach na pewno zaplaci mniej niz na forum . Bo co za roznica gdzie kupi ? Jak kupi na forum to niby ma polska gwarancje ? Niby ten co sprzedaje bedzie mu to serwisowal ? Jak do Chin odesle na swoj koszt ? Oprocz tego ze komus do zarobic to nic na tym nie zyskuje.
robot
AKTYWNY

Postprzez blue_voyager » 24 paź 2015, o 10:55

Do licha, po co te wywody. Skoro autor jako jeden z parametrów podał zakup w Polsce, to czemu piszesz nie na temat? Zaproponuj coś zgodnie z wymaganiami autora bo jak na razie to robisz tylko bałagan i offtopujesz.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez ddr » 24 paź 2015, o 13:29

Jak kupi ode mnie to mogę serwisować.

W sumie jak kupi od kogoś innego to też :-P.
Mam na sprzedaż między innymi jiayu s3, ale trochę ponad budżet, 650zł. Zdjęcia robi lepsze od mi3, lepszy ekran, dłużej trzyma na baterii, jakość muzyki taka sama.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Powrót do Jaki telefon kupić ?