• Reklama

Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi - Xiaomiforsale

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi - Xiaomiforsale

Postprzez TLasky » 6 mar 2015, o 04:08

http://www.xiaomiforsale.com

sklep działający w Czechach, dzięki czemu przesyłki są w Polsce w 2-3 dni. Na MIUI polska jest cały wątek dotyczący tego sklepu, wszystko wygląda legitnie póki co, kilka osób skorzystało, wysyłki szybkie i ceny na naprawdę świetnym poziomie. Uprzedzam ewentualne pytania- nie, nie jestem ich przedstawicielem, ale ciesze się, że ktoś coś takiego stworzył i nie dziwi mnie, że nie u nas, tylko u braci Czechów, bo tam nieco łatwiej i przyjemniej prowadzi się działalność :-D.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Re: Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi

Postprzez tomeklodz » 6 mar 2015, o 07:59

Jakoś bardzo bardzo tanio
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez su2000 » 6 mar 2015, o 09:43

Tanio? Może nie zwróciłeś uwagi, że ceny podane są w euro.
su2000
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez tomeklodz » 6 mar 2015, o 09:48

Na ali Note LTE kosztuje około 170 dolarów plus VAT wychodzi koło 700 zł za tyle masz u nich na stronie z wysyłka plus pokrowiec gdzie zarobek???
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez krzysssiooo » 6 mar 2015, o 09:50

drogo?
te ceny podane sa z wliczonym vatem już wiec jak dla mnie bardzo tanio
jeżeli sa oficjalnym sklepem to nie widze tu przeciwwskazan do kupna
krzysssiooo

Telefon:: Nokia
ROM: WP8.1

Postprzez blue_voyager » 6 mar 2015, o 10:02

tomeklodz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A Ty myślisz, że oni zaopatrują się na Aliexpress? :shock:
Przecież wiadomo, że kupują od producenta, więc mają niższe ceny zakupu niż te z Ali.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez tomeklodz » 6 mar 2015, o 10:11

Nawet mi to przez myśl nie przeszło ale nie wydaje mi się co by kupowali je po 100-120 USD
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez hellhammer » 6 mar 2015, o 10:26

tomeklodz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A co Ty myslisz? Myslisz że oni zarabiją średnio po 70-150$ na sztuce :D? śmieszny jesteś. Zaopatrywałeś sie kiedyś w hurtowni lub od producenta do sklepu/dalszej sprzedazy? Jest narzut, ale bez przesady

A tak pozatym nie wychodzi 700zł z vat tylko wiecej. Ty widzisz cene? EURO, VAT dolicz 88zł i przeliż razy kurs bankowy lub z walutomatu jak utrafisz dobry i zobacz ile wyjdzie. Cos Ci sie pomylilo.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez tomeklodz » 6 mar 2015, o 10:35

Prosta matematyka 120USD koszu u producenta plus VAT plus marza 20 USD to jest to jest 165 USD a gdzie koszty prowadzenia firmy w Czechach nie ważne... Jest bardzo tanio aż za bardzo taka moja opinia. A co do zakupów i handlu z chińczykiem zęby na tym zjadłem jak jeszcze o Wólce Kosowskiej mało kto słyszał.

Żeby nie było że jakiś czas wszystko ok a później papa
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez tomeklodz » 6 mar 2015, o 10:41

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A co Ty myslisz? Myslisz że oni zarabiją średnio po 70-150$ na sztuce :D? śmieszny jesteś. Zaopatrywałeś sie kiedyś w hurtowni lub od producenta do sklepu/dalszej sprzedazy? Jest narzut, ale bez przesady

A tak pozatym nie wychodzi 700zł z vat tylko wiecej. Ty widzisz cene? EURO, VAT dolicz 88zł i przeliż razy kurs bankowy lub z walutomatu jak utrafisz dobry i zobacz ile wyjdzie. Cos Ci sie pomylilo.

Źle napisałem 700 plus VAT nie zmienia to faktu że tanio tanio bardzo
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Postprzez hellhammer » 6 mar 2015, o 10:42

Juz byl tu jeden co tak sie chwalil, ze jakie on interesy tam z chinczykami robi ze wydaje w miechu po 40-60tysiecy na zakupy tam :D itp. W takie przechwalki w necie to sory ja nie wierze i mam na to wyj.... Tutaj, kazdy januszem biznesu zostaje :D

A tak pozatym na ali tak jak mowisz 170$ za ten redmi note lte? To w tym sklepie masz dokladnie za 175,74 + 3,32$ za presylke czyli masz 179$ gdzie na alim sa juz za 168$ u dobrych sprzedawcow, wiec mowisz tanio :D w tym sklepie? No ja bym powiedział, że cena bardzo prownywalna. Wychodzi 37 zł drozej niz na ali. Więc?
Ostatnio edytowano 6 mar 2015, o 10:48 przez hellhammer, łącznie edytowano 1 raz
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez tomeklodz » 6 mar 2015, o 10:44

Januszem biznesu nie jestem i dawno już nie handlem się nie zajmuje
Using Tapatalk
tomeklodz
AKTYWNY

Następna strona