• Reklama

Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi - Xiaomiforsale

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi

Postprzez marx » 27 mar 2015, o 00:41

ja miałem kilka modeli Xiaomi, włącznie z Mi4 i wiem co mówię.
Porównuje zawsze cenowo,
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Reklama

Postprzez hellhammer » 27 mar 2015, o 09:51

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tu nie chodzi o to czy budżetowy, bo co to ma do rzeczy? Nikt nie oczekuje ,że bedzie on super i wydajny!
Bo co coolpad 7320, F1 plus, Jiayu g4c, g5s 1/4, xperia j to nie budzetówki? Tak samo jak redmi 2 od xiaomi. Tyle ze tamte przy 1GB ramu działają super jak an swoje możliwosci, a ten redmi 2 jak dla mnie porazka.
Nie jest może to jakiś fatalny model, ale żeby odstawał wydajnością od pozostałych co wymieniłem np?
Już pomijam fakt, plastik fantastik tylu, który nie trzyma się wogóle dłoni, np coolpad 7320 mimo, ze wiekszy i połysk, trzyma sie pewnie dłoni, a ten poprostu wypada...
Ktoś powie kup sobie silokonowego case'a ale co to za rozwiązanie jak nie każdy lubi nosić w gumce telefon :D
Ogolnie z telefonu jestem zadowlony, ale pewien niesmak i rozczrowanie pozostało.
Ogolnie jak komuś zależy na wydajnosci to odradzam ten model, już lepiej jiayu f2 kupić lub inny.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez weteran » 29 mar 2015, o 00:13

Elo. Chcę się podzielić wrażeniami odnośnie zakupu w tym sklepie. Nietety nie są one pozytywne mimo polecenia oficjalnej strony miuipolska. Okazało się, że został przysłany do mnie używany telefon Xiaomi Redmi Note! Folia na ekranie była wczesniej odklejana, widać to po bąblach oraz odcisków palców pod folią, na obiektywie aparatu brak folii, która powinna być na nowym telefonie, woreczek z kablem usb nosi ślady otwierania, zdarty kod z opakowania, wewnętrzna kartonowa wkładka jest lekko podarta, chińska instrukcja jak po II wojnie światowej. Szczerze to zawiodłem się na nich i raczej już nic więcej u nich nie kupię. Jak widać nie jestem jedyny potraktowany przez czeski sklep. Niestety Polak mądry po szkodzie ale już napisałem do nich że chcę aby wymienili mi na nowy model za który zapłaciłem a dostałem używkę :evil:
weteran

Telefon:: Xiaomi

Postprzez Antares95 » 29 mar 2015, o 01:38

Kilka dni temu kupiłem Redmi Note LTE. W moim przypadku wysyłka natychmiastowa i z telefonem wszystko ok. Płatność przy odbiorze. Według mnie dostałem nowy. Z mojej strony pozytyw, ale jak czytam coraz więcej komentarzy o tym, że wysyłają używane to chyba już drugi raz bym u nich nie kupił.
Antares95

Telefon:: HTC
ROM: CM 11

Postprzez blue_voyager » 29 mar 2015, o 10:19

Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez rsl717 » 30 mar 2015, o 17:08

Dostałem dzis paczkę, zamawialem dwa telefony, otrzymalem jeden. Paczka
za pobraniem, warta ponad 1700 zl. Nie bylo mnie w domu, paczkę odebrali lokatorzy. ODRADZAM KUPNO DO CZASU WYJAŚNIENIA
rsl717

Pochwały: 1
Telefon:: nokia

Postprzez grosjean » 30 mar 2015, o 20:26

rsl717 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sam pracowałem w sklepie internetowym i wiem że błedy się zdarzają i za 2 zł i za 2000zł. Po prostu daj znać jak przebiegła reklamacja. W przypadku paczki pocztowej masz prawdopodobnie podaną wagę paczki i sprawdzenie tego już powinno wystarczyć do szybkiego załatwienia sprawy.
grosjean

Telefon:: Toshiba

Postprzez rsl717 » 30 mar 2015, o 21:10

Kontaktowałem się ze sklepem, musiałem udokumentować jak wyglądała przesyłka i co było w środku. Będą sprawdzać na nagraniach (Now we have to check our secret camera on the stock.)
Co ważne, waga się nie zgadza, na etykiecie poczty-polskiej 750g, a w rzeczywistości około 500.

Z drugiej też strony w paczce raczej nie ma miejsca na drugi telefon. Przyszedł droższy, xiaomi mi3 64 gb, nie dotarł redmi note lte.
Ostatnio edytowano 30 mar 2015, o 21:31 przez rsl717, łącznie edytowano 1 raz
rsl717

Postprzez blue_voyager » 30 mar 2015, o 21:11

Paczka nie nosiła śladów otwierania?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez rsl717 » 30 mar 2015, o 21:44

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wg rodziców którzy ją odbierali przyszła bez śladów otwarcia, dosyć mocno oklejona taśmą. W otwarciu pomógł im kurier(już swój wiek mają...), jest świadkiem że w środku był 1 telefon.
Był też kontakt z pocztą, wyprosiliśmy by nie przesyłali jeszcze pieniędzy, nie wiem jeszcze jak długo uda się przetrzymać pocztę by ta wpłata nie poszła.
rsl717

Postprzez grosjean » 30 mar 2015, o 22:09

Waga MI3 razem z opakowaniem i akcesoriami 570g
Waga REDMI Note LTE ok. 600g
Dane ze sklepu antelife.com. Czyli masz MI3 z opakowaniem+opakowanie sklepu i wyjdzie ok 750g. Tak czy inaczej nie mogli spakować dwóch telefonów.
P.S Ten sklep wysyła chyba towar z Czech, więc masz pewnie też jakiś czeski numer śledzenia. Możesz też spróbować po tym sprawdzić, bo bywały przypadki że paczka trafiająca do Polski potrafiła w rozdzielni nagle stracić na wadze.
grosjean

Telefon:: Toshiba

Postprzez rsl717 » 31 mar 2015, o 18:57

grosjean napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak też sądzę, brak śladów otwarcia na paczce, i raczej miejsca na drugi telefon w środku. Folia wypełnia całą zawartość.

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tracking ze strony http://www.zasilkovna.cz/ - brak informacji o wadze paczki.

Pisałem ponownie(w sumie to trzykrotnie, no cóż, jednak trochę nerwów...) do xiaomiforsale, dostałem lakoniczną odpowiedź, że reklamacja jest w trakcie i proszą mnie jeszcze o cierpliwość.

~~
Jest odpowiedź ze sklepu, doślą drugi telefon. Wydają się w porządku, chociaż wolę nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Mam nadzieję ze wtopy nie będzie. Na ich profilu facebookowym ktoś się skarży, że zamawiał telefon, a otrzymał słuchawki... :p
rsl717

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić