• Reklama

Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi - Xiaomiforsale

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi

Postprzez TLasky » 7 mar 2015, o 17:16

Panowie może osoby dział do dyskusji prawno-gospodarczych? Temat dotyczy sklepu, więc sugeruję, żeby umieszczać związane z nim informacje, swoje doświadczenia z zakupów etc.? Myślę, że poziom zadowolenia z obsługi jest najważniejszych wyznacznikiem wartości sklepu, ja zamówiłem co prawda małą rzecz (Powerbank Thin 5000 mAh) i jak dla mnie super :-). Możliwe, że wkrótce zamierzę się na Mi4, albo nawet Mi Note :mrgreen:.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Postprzez Grech » 7 mar 2015, o 18:19

Najprościej chyba byłoby zapytać o ten sklep producenta, ostatni mail Global PR
http://www.mi.com/en/contact/
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Postprzez mcdogg » 7 mar 2015, o 19:39

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Proszę Cię kolejny raz abyś przeczytał moje wcześniejsze posty. Albo lepiej wyjaśnie teraz, ponieważ wydaję mi się, że i tak ich nie zrozumiesz skoro nie zrozumiałeś do tej pory.
Ibuygou i inni sprzedawcy np HK Goldway itd nie muszą wystawiać faktur/paragonów, ponieważ działają w Chinach i obowiązuje ich prawo chińskie. Xiaomiforsale prowadzi sprzedaż w Czechach (z Czech jest wysyłany towar), w związku z czym obowiązują go zasady i regulacje prawne panujące w Czechach m.in. wymagane jest wystawianie dowodów sprzedaży z czeskim numerem NIP. Tyle w teorii. W praktyce XFS nie wystawia paragonów/faktur, mało tego - działają bez założonej działalności w Czechach.

Jak chcecie to kupujcie tam ale nie zdziwcie się, jak tylko sklep zniknie z dnia na dzień jak tylko przyczepi się do nich skarbówka i pozostaniecie bez gwarancji. Moim zdaniem jak ktoś chce kupić pewnie to polecam ibuygou oraz innych sprawdzonych sprzedawców.

Czy nie potraficie prowadzić dyskusji bez wyzwisk?
mcdogg

Telefon:: s4

Postprzez blue_voyager » 7 mar 2015, o 20:07

Mam wrażenie, że przykład Club1941 nie wszystkich nauczył ostrożności.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez szymi » 7 mar 2015, o 20:19

płacisz kartą i problemu nie widzę, wg mnie główna zaleta tego sklepu to szybkość dostawy
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez hellhammer » 7 mar 2015, o 20:23

mcdogg = blue_voayger to ta sama przemądrzala osoba. Troche zapomnieliście,że nie jesteście wszechwiedzący, a ludzie nie robią tego co kazecie :D( i nie będą robić) i nic wam do tego czy ktoś tam kupuje czy nie. Wam się nie podoba ten sklep i uważacie ze to szwindel ,ale to tylko i wyłącznie wasze zdanie i wasza sprawa. Nikt wam nie kaze ani kupować tam ani pisać na temat tego sklepu. Kto będzie chciał tam kupic to wyłącznie jego sprawa i jego ryzyko, a wasze gadanie wsadzcie sobie w buty.
A temat nie jest o waszych wywodach czy jest legal czy nie legal, czy potem będzie placz czy nie.
Troche się zagalopowlaiscie....

Będzie gwarancja czy jej nie będzie? A kto to wie? Napwno wy tego nie wiecie i nikt inny tutaj. Tak samo kupując na ali nawet od pewnego sprzedawcy, gdzie macie gware która obowiazuje w PL? Owszem tel kupiony na ali czy innym potalu od legalnego sklepu ma gware ale tylko ona obowiazuje w chinach, wiec muszisz taki tel tam wyslac i być zdanym na sprzedawcę!! Także wychodzi na to samo jak tutaj wyjdzie ze to szwindel i nie ma gwary.

Dajmy na to jiayu, co z tego ze gwara jest jak nie jest uznawana przez Polski oddzial, tak samo z innymi producentami komórek...

Żaden z was nawet tam nie kupił ani jednej najmniejszej rzeczy, więc skąd ta pewnośc że nie jest to legalny interes,że nie sa zarejstrowani itp
Ech nie wiem czy wam żal, że ludzie tam kupują bo tanio czy o co wam chodzi. Wychodzi zawiść bo ktoś kupuje taniej, więc pora mu obrzydzić :) bo nie legalne, bo to bo tamto..... ech szkoda gadać.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez blue_voyager » 7 mar 2015, o 20:32

hellhammer, ani ja ani kolega nikt nikomu nic nie każe. Każdy ma swój rozum i robi co uważa za słuszne. Ale każdy może swoje zdanie wyrazić, wiec dopóki to nie jest stek wyzwisk czy osobiste wycieczki, to pozwól z łaski swojej, że będziemy prowadzić tę dyskusję. A jeśli Ty nie będziesz się do niej potrafił dostosować, to twoje posty będą usuwane.
Jesteś między ludźmi, więc spróbuj zachowywać się przyzwoicie.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez hellhammer » 7 mar 2015, o 20:41

Okej, może i lekko przegiolem i o ile Twoje posty nie sa jakoś nagminnie podcinające zakup w tym sklepie komórek to z wypowiedzi mcdogg dosyć dosadnie wynika, cheć zniechęcenia, obrzydzenia zakupów w tym podanym sklepie. Tylko nie wiem po co? Zawiść czy co? Jeśli ktoś chce mieć gware na 100% i telefon sprawny, to niech kupuje w PL za zawyżone ceny i niech nie przeszkadza innym w zakupach...

Badzmy szczerzy, niby skad on wie ze to nielegalny sklep i czy nie będzie gwary, skoro sam pyta o zdrapki, czyli sam niewiele wie na teramt tego wszystkiego.....

Ja osobiście ni bylby tak przekonany na temat, tego, że to kolejny sklep krzak z nielegalną sprzedaż, wątpie żeby acid promował na forum miu Polska sklep który prowadzi nielegalną sprzedaż lub interesy. Bo prędzej czy póżniej taki sklep zn, moim zdaniem także miałby jakieś propbeka, a on jako powiązany z tym sklepem jakieś problemy a już na pewno nieprzyjemności i stracilby pozycje jaka obecnie ma w PL odnośnie mui.

Nie jestem pewien czy to legalny czy nie legalny ineteres, ale zamierzam jak wielu tutaj zaryzzykowac i jednak kupic, telefon z tej stronki, jak otrzymam oryginalny sprawny telefon za takie pieniądze i nie będzie on kradziony to nie widze zadnych przeciwskazan, żeby go polecić, nawet jak nie będę miał gwary czy cos w tym rodzaju w PL.. Jednak kupując w chinach mamy to samo....
hellhammer
VIP

Postprzez bartazzz » 8 mar 2015, o 01:53

Myślę ze trzeba się wstrzymać z dyskusja aż przyjdą pierwsze telefony
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez hellhammer » 8 mar 2015, o 10:20

Panowie czy do xiaomi redmi 2 da sie.dokupic jakas wieksze.baterie? Przeraza mnie tylko ta batetria bo tak to juz 90% za xiao a 10% za zte v5s jestem. Jak sie dzis zdecyduje jutro zamawiam na sklepie tym. I chyba platnosc przy odbiorzen
hellhammer
VIP

Postprzez fredek7 » 8 mar 2015, o 11:45

@bartazzz pierwsze telefony już przyszły od nich. Średnio czas wysyłki wychodził dwa dni. Serwis gwarancyjny dla nich prowadzi Acid. Wszystkie zakupione telefony przeszły test oryginalności.
fredek7

Postprzez bartazzz » 8 mar 2015, o 12:18

No to o co ta cała dyskusja? Przecie ż jest napisane że firma rejestrowana w chinach więc legalny w Czechach to jest tylko magazyn ale dopóki wysyłki i gwarancja jest ok to nie ma się co czepiać
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić