• Reklama

Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi - Xiaomiforsale

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi

Postprzez hellhammer » 7 mar 2015, o 14:27

Nie rozumie skoro to przekret a Ty tez grasz takiego experta to dziwie sie czemu Ty nie wiesz jak to jest z tymi zdrapkami? Skoro to szwindel czemu pojaail.sie na oficjalnym mui polska? Watpie zeby na forum mui promowano nielegalny sklep a tym bardziej z podrobkami. To jak to jest z tym chlopie, skoro wiesz jak jest i czy to.lehalne cY nie.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Reklama

Postprzez pierwszy » 7 mar 2015, o 14:40

@mcdogg: ale co sugerujesz? że sprzedają nieoryginalne telefony? wielu użytkowników pisze, że sprawdziło fony i są jak najbardziej oryginalne, powgrywali miui 6 i wszystko jest w porządku - gdyby telefon był podróbką nie przyjął by zmiany softu miui v6.

poza tym z faq en.miui.com odnośnie redmi 2

Q: How to identify fake Redmi 2?
A: You can check IMEI code & S/N code or Test with Official MIUI Rom.
Or, You can check with MiPhone Anti-Fake Identifier App, which is availble here: http://en.miui.com/thread-29652-1-1.html and http://en.miui.com/thread-29683-1-1.html

ani słowa o zdrapce
pierwszy

Pochwały: 4
Telefon:: mi4c
ROM: miui 8.2 6.12.22

Postprzez mcdogg » 7 mar 2015, o 15:18

2x@up czytanie ze zrozumieniem nie boli. Nigdzie nie napisałem, że sprzedają podróbki! Na miuipolska ten sklep jest promowany, ponieważ Mod Acid współpracuje z tym sklepem i ma płacone za to (prowadzi dla nich serwis w PL).
Nie trzeba być ekspertem aby zauważyć, że ceny xiaomiforsale w legalny sposób sa niemożliwe do zaoferowania. Na miuipolska pisał ktoś, że zdrapki nie miał na Mi3 lub Mi4.

hellhammer jak wierzysz tak bardzo w legalność tego sklepu to poproś ich o podanie czeskiego numeru NIP. Skoro prowadzą sprzedaż w Czechach taki numer musi mieć każdy spzredawca jeśli chce prowadzić sprzedaż w LEGALNY sposób. Nie ma NIP = nielegalna sprzedaż. Proste jak drut.
mcdogg

Telefon:: s4

Postprzez hellhammer » 7 mar 2015, o 15:31

Ta nierelanr to czemu na ali sa tansze srednio o 20-30$
hellhammer
VIP

Postprzez pierwszy » 7 mar 2015, o 15:35

napisałeś, że zaciekawił cię brak zdrapki i jest to dla ciebie podejrzane, czyli ewidentnie coś sugerujesz -> podróbka

nie wiem czy niemożliwa jest sprzedaż w Czechach w sposób legalny w takich cenach i nie będę tu xiaomiforsale oczerniał z tego tytułu, natomiast jeśli ten sklep mieściłby się w Polsce to mógłbym się zgodzić, że to niemożliwe...
pierwszy

Postprzez hellhammer » 7 mar 2015, o 15:39

Pozatym. To ze acid wspopracuje to norma. Ale skoro forum oficjalne mui to mui nie pozwolilo by aby cos.nielegalnego czy kradzionego bylo promowane. Pozatym w dzisisejszych czasach nip? Nie jest juz do niczego potrzebny. Sam prowadze dzialnosc gospodarcza i wiem.
hellhammer
VIP

Postprzez hellhammer » 7 mar 2015, o 15:45

No nie wazne jak sie zdecyduje czy zte v5s czy xiaomi redmi 2 to jak wyjdzie.na redmi to kupie tam i zdam videorelacje
hellhammer
VIP

Postprzez mcdogg » 7 mar 2015, o 15:55

Na aliexpress są tańsze z kilku powodów - jest tam większa konkurencja. XFS nie ma konkurencji w europie z ich cenami, które są wynikiem nielegalnej sprzedaży. Po drugie statystyczny chińczyk zarabia mniej niż czech, w związku z czym może zaproponowac niższą cenę. W KAŻDYM europejskim kraju należy zapłacić VAT od wprowadznie na terytorium kraju europejskiego towaru z Chin. Vat w czechach to 21% - tak jak pisałem nawet gdyby płacili VAT od importu na Cyprze to sprzedają poniżej jego kosztu importu. Ceny towaru XIaomi masz na ich stronie. Wystarczy wziąć w dłoń kalkulator i obliczyć koszt legalnego importu i porównać z cenami na xiaomiforsale.

Tak jak pisałem - nie ma czeskiego numeru NIP = nielegalna sprzedaż i jest to argument niepodważalny!
Jest to punkt wyjściowy jeśli mamy mówić w ogóle o legalności firmy.
mcdogg

Telefon:: s4

Postprzez pierwszy » 7 mar 2015, o 16:28

mcdogg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
argument przeciw czemu? by kupować z ibuygou i innych chinskich sklepów/aliexpress, z których to sklepów faktury/rachunku/nipu nie uświadczysz?
pierwszy

Postprzez blue_voyager » 7 mar 2015, o 16:50

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Działalność gospodarcza bez NIP. Tekst miesiąca. Jak ją założyłeś bez NIP?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez hellhammer » 7 mar 2015, o 17:00

Teks miesiaca to ty jestes ze swoimi wywodami. Naucz sie czytac ze zrozumienie. Gdzie napisalem ze zalozylem bez nip? Nip mam zreszta chyba jak kazdy kto zaczyna pracowac. Ale nie jest on potrzepby potem do poslugiwania sie. W wiekszosci sytuacji.
hellhammer
VIP

Postprzez blue_voyager » 7 mar 2015, o 17:03

Jest niezbędny, nie wystawisz bez niego rachunku, nie złożysz żadnej deklaracji w US. Nie snuj jakichś swoich teorii bo jak zwykle niewiele mają one wspólnego z rzeczywistością.
Sorry za OT.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić