• Reklama

Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi - Xiaomiforsale

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Nowy sklep ze sprzętem Xiaomi - Xiaomiforsale

Postprzez Luther » 23 sie 2015, o 21:13

Aktualnie przebywam w Uk i chciałbym płacić w £ :P
Mam nadzieję, że faktycznie dostawa zajmie 3/4 dni ;)
Nigdy nie kupowałem nic z Chin :P Interesuje mnie Meizu mx5 i podobno jest na stanie :)
Dzięki za odpowiedź :)
Luther

Telefon:: Meizu mx4/5 (?)

Reklama

Postprzez kinder112 » 24 sie 2015, o 09:33

Hej,
Ja 03/08 zamówiłem u nich m1 Note, dziś zaczynam 4 tydzień czekania i poza "Payment Accepted" nic się nie ruszyło w kwestii zamówienia.
Support odpisuj mi że towar ciężko dostępny i trzeba poczekać. Inny użytkownik pisał że 3 tyg czekał na dostawę m1 note, zamawiał jakoś 24/07.

Obecnie poprzeceniali wszystkie telefony, zależnie od modelu od 5€ do nawet 50€. Na m1 i m2 jest obniżka o 20€, napsałem już do supportu żeby mi dorzucili słuchaki w tej cenie. Jeśli będą dalej problemy to wycofuję zamówienie i szukam gdzieś indziej.
kinder112

Telefon:: Nexus 4
ROM: 5.1

Postprzez hellhammer » 24 sie 2015, o 09:47

Luther napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czas dostawy zalezy od dostepnosci towaru, jak maja to pewnie ze tak. Ale mozr byc i 3 tyg :-)
To zaplacisz w £ :-)
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez kennedy11 » 24 sie 2015, o 12:59

kinder112 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie chcę być złym prorokiem ale ja swego czasu zamówiłem u nich Meizu M1 Note 32GB. Po dwóch miesiącach czekania i wielokrotnych zapewnieniach, że będzie za tydzień, za dwa i znów za tydzień, potem że za dwa tygodnie będzie dostępny chciałem zmienić zamówienie na coś innego licząc na jakiś symboliczny rabat (5euro lub Mikey, gratisowy rok gwarancji, cokolwiek). W odpowiedzi napisali mi, że mogę zmienić zamówienie ale oni nie widzą problemu, że to nie ich wina i nie należy mi się nic za mój stracony czas. Zrezygnowałem całkowicie z zakupu u nich. Od tamtej pory minęło już kilka miesięcy i z tego co czasem widzę moja wersja jest dalej niedostępna, więc czkałbym w nieskończoność zwodzony obietnicami zbliżającej się dostawy.
kennedy11

Telefon:: brak

Postprzez Flyagaric » 24 sie 2015, o 13:32

Niestety, ale ten sklep chyba jakiś super nie jest. Na głównej stronie banner: Meizu M2 za 132Eur, to klikam. Przekierowuje mnie na podstronę, a tam już cena 141Eur ... Ani to super cena, ani też nie jest taka jak reklamują na głównej, więc niespecjalnie mnie do siebie przekonali.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez hellhammer » 24 sie 2015, o 13:42

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Blad na stronie.
A ktos kaze u nich kupowac? Cena nie pasuje to szukasz w innym sklepie.
Nie rozumie takiego gadania, bo drogo to zly sklep? Masz wybor w obecnych czasach.
Wystarczy spojrzec ile bykow jest np na aliexpress nawet u znanych sprzedawcow.
Chcesz miec taniej szukaj promocji lub sprzedawcy typowo chinskiego na allegro albo na ali lub innyn portalu, ale tam tez nie masz gwarancji czy na 1000% maja na stanie dany tel, ze odrzu wysla a nie np po tygodniu, nie masz gwary czy tel dojdzie w tydzien czy moze msc.
Z xfs przewaznie, zaznaczam nie zawsze dochdozi po max 4-5 dniach jak maja tel na stanie, bo jak nie to moga zwodzic.
Gwarancja wysylasz do czech a nie do chin.
Przykladowo regularna cena na pandawill 164,99-169$ w promocji 31 sierpnia bedziesz mial za 129,99 o ile się załapiesz.
Na gearbest masz w cenie od 159,99-165$
Na ali np u goldway masz od 157.99$ do 163,99$ w zależnosci od koloru.

Na xfs masz 157,37$ nie powiedzialbym ze jakos specjalnie drogo i ze odbiegaja cenowo od reszty... wiec?
Takie czepianie się ale chyba dla zasady...

kennedy11 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie chcę być złym prorokiem ale ja swego czasu zamówiłem u nich Meizu M1 Note 32GB. Po dwóch miesiącach czekania i wielokrotnych zapewnieniach, że będzie za tydzień, za dwa i znów za tydzień, potem że za dwa tygodnie będzie dostępny chciałem zmienić zamówienie na coś innego licząc na jakiś symboliczny rabat (5euro lub Mikey, gratisowy rok gwarancji, cokolwiek). W odpowiedzi napisali mi, że mogę zmienić zamówienie ale oni nie widzą problemu, że to nie ich wina i nie należy mi się nic za mój stracony czas. Zrezygnowałem całkowicie z zakupu u nich. Od tamtej pory minęło już kilka miesięcy i z tego co czasem widzę moja wersja jest dalej niedostępna, więc czkałbym w nieskończoność zwodzony obietnicami zbliżającej się dostawy.

Dlatego moim zdaniem najlepiej zamawiać za pobraniem i placisz przy odbiorze. I tu jest kolejny plus dla xfs jak dla mnie, ktory chinski sprzedawca z ali zaproponuje płatnos przy odbiorze?
Czas dostawy jak towar jest na stanie jak dla mnie duzo krótszy niz z chin.
Ostatnio edytowano 24 sie 2015, o 14:10 przez hellhammer, łącznie edytowano 1 raz
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez Flyagaric » 24 sie 2015, o 14:39

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Błąd na stronie, to właśnie to co mnie odpycha. Robią sobie reklamę, a okazuje się, że wcale nie w tej cenie tego nie oferują. Piszą, że super cena, a widać, że super nie jest - tyle moich 'ale' - o czym tu dyskutować?

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

O tym właśnie piszę. Po co mam brać u nich, skoro można gdzie indziej. Sklep reklamuje się wysyłką z UE więc poważnie brałem pod uwagę. Zwodzą jednak tygodniami czekania, więc praktyki jak u większości chinoli.

Dlatego właśnie nie kupuję u tych sprzedawców na ali, ani ich nie polecam. Ponieważ jednak samo ali, to nie jest jeden sprzedawca, to porównanie nie trafione.

W tym sęk, że chcą uchodzić za coś innego od typowego chińskiego sprzedawcy, a zachowują się dokładnie tak samo.
Co do tej wysyłki gwarancyjnej do Czech, to już tu kiedyś podawałem linka do innego forum:
http://twojepc.pl/b.php?id=166274#p
- jakby nie wypoziomowało, to przeczytaj ostatni post.

Ja nie mam do nich żadnych szczególnych 'ale', anie nie czepiam się dla zasady. Jednak podkreślę jeszacze raz, że zachowują się jak większość 'chinoli', więc nie zasługują na inną opinię niż oni, a odnoszę wrażenie, że jednak stawiaz ich wyżej. Można ich rozpatrywać jako opcję, tylko z tego względu, że unikamy VATu. Atrakcyjne ceny są tylko na pojedyncze fony, więc nie zawsze jest zysk z powodu uniknięcia VATu. Dobre chińskie sklepy (a są takie) oferują tanie ubezpieczenie od VATu i nie zwodzą kupujących.
Podobnie jest z GB - mam negatywne doświadczenia, nie tylko ja, ale np. K3 Note z wysyłką z UE mają w takiej cenie, ze warto brać pod uwagę. W innych sytuacjach, nawet do tych sklepów nie zaglądam.
Po prostu warto, żeby było pełne info o sklepie i jego praktykach - ja jak kupuję, to szukam wszsytkich dostepnych opinii.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić