• Reklama

Nowy Meizu z sercem 4 rdzeniowym Pamiecia64GB i Andkiem ;)

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Nowy Meizu z sercem 4 rdzeniowym Pamiecia64GB i Andkiem ;)

Postprzez shieciero » wtorek, 13 listopada 2012, 21:59

Meizu MX2 ma być pokazany w Watercube dnia 27 listopada

Otóż 13 listopada był i zniknął i zamiast pokazania Najnowszego meizu (ich najnowszy telefon z systemem Android), mają zamiar ogłosić, gdzie i kiedy nowy Meizu MX2 pojawi się pierwszy!

Po zapowiedzi zdjęć Meizu wydany z datą dzisiejszą wielu fanów Meizu zastanawia się gdzie nowe 4,4 calowe MX2 będzie produkowane. Niektórzy domyślili się że w fabryce Meizu a inni prawidłowo odgadli iż w Watercube w Pekinie!

Ja wiemy Meizu Zupełnie dominuje nad technologią jak Iphone czu też Samsung Jednak Nie jest to telefon z czystym patentem ;/ jak wiemy zawsze gdzieś można wypatrzeć Iphone tak jak to było w samsungu Seri "Galaxy" i tak tu wypatrzymy te cechy

Meizu specyfikacje MX2,

Cacuszko bedzie działaś na 4 rdzeniowym Serduszku jak na produkcję chińską jest to bardzo dobry procesor .Wnowym meizu ujżymy także Androida tak jak to było w poprzednich odsłonach:)
W odróżnieniu od większości producentów, którzy dotrzymują next-gen specyfikacje telefonów tajne Meizu potwierdziły prawie wszystko o swoim nowym telefonem!

CPU(procesor): Samsung quad-core 1,6 GHz Exynos 4412-Tu już mamy podzespoły Samsunga ;)
RAM: 2GB(Bardzo dobry ram jak dla Androida ;) i to w smartphonie
Ekran: 4,4 cala 1280 x 800 (sam iphone może się zawstydzić takim ekranem ;) )
Pamięć Wewnętrzna: 64GB (wbudowany) i już mamy power 64GB!! to jest pamięć która nie pojawia się często w smartphonach ;)
Kamera tylna: 8-megapikselowej z przesłony f/2.0 i lampą błyskową LED (Aparat myślę mógł by być lepszy ale jest GIT)
Bateria: 1930mAh
OS: Najnowsza wersja Flyme ROM Meizu w oparciu o Android 4.1.1 Jelly Bean.
Jestem pewien,że Meizu nie dali wszystkich częsci z dala i nie mogę się doczekać, Meizu będzie kolejną Bombą rynkową Gdyby mógł konkurował by z APPLE oraz Samsungiem Technologia Tego cacuszka Jest niesamowita
Patrząc cenowo cena w przeliczniu Podobna do Iphone 5 ale myślę że dla koneserów Technologi nie będzie to spory wydatek
Źródło CNbeta i Meizume i dzięki Shieciero!

Galeria:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

P.S. gdyby ktoś wypatrzył niedociągnięcia proszę to zgłosić poprawimy ;) Tłumaczyłem z Angielskiego :)
shieciero
Ambasador

Reklama

en.001phone.cn=

MEIZU M2

Postprzez marx » niedziela, 16 grudnia 2012, 17:36

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/48yVZsqmKcY?version=3&hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/48yVZsqmKcY?version=3&hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Całkiem ładny telefon.Obrazek Obrazek
marx
Administrator

Pochwały: 192

Postprzez jurand90 » czwartek, 13 czerwca 2013, 15:19

Meizu jest idealny !!!
Patrząc tylko na video - wiadomo, że to tylko filmik, ale już to świadczy o tym, że z nimi nie ma żartów - porządna firma i bez wahania kupił bym to cacko, gdyby nie fakt, że nie znam ich OS czyli Flyme. Wie ktoś coś więcej na jego temat ? Czy jest tam Googlowski Sklep Play ? Czy można zainstalować każde .apk ?
jurand90

Postprzez karo47 » czwartek, 11 lipca 2013, 14:59

Oczywiście, jest to cos a'la Miui, wiec masz Google play i normalne aplikacje :)
karo47

Powrót do MEIZU