• Reklama

Nowy Cloudfone Excite 401TV, problem z dotykiem

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Nowy Cloudfone Excite 401TV, problem z dotykiem

Postprzez qwerty63 » poniedziałek, 26 stycznia 2015, 23:31

Hej!
Zakupiłem na Pandawill telefon jak w temacie, była promocja, jedyne $36 ;)
Ale niestety od włączenia jest problem w dolnej części ekranu, tak gdzieś w 3/4 wysokości jest ok. półtoracentymetrowy poziomy pasek ekranu gdzie jest przesunięcie o 1-2cm w lewo, pewny mały obszar ekranu jest przez to nieosiągalny w ogóle. Zrobiłem wipe z poziomu systemu, bo po chińskiej recovery trudno się chodzi (choć btw. rozbudowana i fajna gdyby nie język) ale taki factory reset nic nie dał.
Macie pomysły co można zrobić samemu z takim dotykiem? Albo jakiś program do kombinowania jak z tym żyć :)
Pandawill zwróci mi $15 w kuponie podobno. Na początku napisali mi że w takim tanim telefonie to normalne ;) Ale się zezłościłem no i po paru mailach $15 utarguję. Jednak chyba nie będzie można tego telefonu używać normalnie, na co dzień. Chyba że podpowiecie jakieś sposoby, jak tak to dzięki.
qwerty63

Pochwały: 1

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Nowy Cloudfone Excite 401TV, problem z dotykiem

Postprzez ddr » wtorek, 27 stycznia 2015, 00:14

Dojdzie do tego że odpiszą że w konia ich robisz i środkowego palca Ci pokażą.
Gdzieś na forum krąży historia o powerbanku xiaomi z pandy. Od tego sklepu trzymam się z daleka :D.

Próbuj full refund z paypala.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez qwerty63 » wtorek, 27 stycznia 2015, 02:04

Płaciłem kartą bezpośrednio, więc z tym refundem to by się chyba za bardzo nie dało. Na pewno nie na prostych zasadach paypalowych. Ale teraz już mam obawy tam kupować, jakby co to warto przez paypala ;)
Pierwsza odpowiedź ich custom service była bezczelna, pokazałem na video wyraźnie jak się rozjeżdża dotyk, to mi odpisali że nie widzą problemu, kazali dosłać inny film. Film pokazywał sprawę wyraźnie więc wysłałem go jeszcze raz i kazałem pokazać innej osobie, bo wydawało się że odpisujący nie wie co to telefon z touch panelem. Za 2gim razem było bezczelnie do kwadratu ;) (że tani telefon to norma taki dotyk) ale kilka maili i dni później obiecują refund $15 i myślę że się zgodzę, zawsze się do czegoś przyda tel. Tylko właśnie, niestety nie na normalny użytek.
qwerty63

Pochwały: 1

Postprzez ddr » wtorek, 27 stycznia 2015, 02:52

Walcz dalej.
Możesz też spróbować cashback czy jakoś tak.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez kombajnik » wtorek, 27 stycznia 2015, 05:27

ddr napisał(a):Walcz dalej.
Możesz też spróbować cashback czy jakoś tak.

Chargeback
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Powrót do INNE MARKI