• Reklama

Nowi sprzedawcy i wyjątkowo niskie ceny

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Nowi sprzedawcy i wyjątkowo niskie ceny

Postprzez drozdaxxx » wtorek, 18 czerwca 2013, 01:12

Jak to jest z tymi nowymi sprzedawcami? Wciskają kit, czy faktycznie robią promocje na start?
Ktoś kiedyś kupił od takowego?

Przykładowa aukcja:[hide]
http://www.aliexpress.com/item/new-i5-p ... 49591.html[/hide]
Ostatnio edytowano wtorek, 18 czerwca 2013, 07:33 przez drozdaxxx, łącznie edytowano 1 raz
drozdaxxx

Reklama

Postprzez zachwiej » wtorek, 18 czerwca 2013, 01:36

Trudno powiedzieć :) Ja kiedyś na takim startupie kupiłem kabel usb za 5 groszy z wysyłką :) i przyszedł! :shock:
zachwiej

Postprzez existe » wtorek, 18 czerwca 2013, 03:31

dokladnie trudno to ocenic, z zasady nalezalo by napisac: sciema
ja kupilem u jednego takiego fona z androidem, w sumie przez przypadek, bo zapomnialo mi sie popatrzec na ilosc komentarzy :-) i doszlo, a bylem jego 1szym klientem :-)

W tym przypadku jest cos dziwacznego, ponoc ma 301 szt sprzedanych wszystkie w okresie od 5 do 17 czerwca, wysylke ma robic do 30 dni od zaplaty, a zwraca pieniadze juz po 39 dniach od zaplaty jesli nie bedzie dostawy :-) przy czasie transportu 15-60 dni
:-)
nic sie nie trzyma kupy

Na szczescie tel o takich parametrach mnie nie interesuje, ale powiem Ci, ze opis standardowo zawiera nieprawde. Tel ten nie ma gps ! ma 1.0 GHz, oczywiscie zapomnij o 8mp ! jest gora 2 ! i watpie nawet w info o 512 RAMu
Po odjeciu tego co mu odjalem, bo stawiam swoja glowe ze opis jest niezgodny z rzeczywistoscia - telefon ten wart jest wlasnie 50-65 $

czesc przypuszczen mozesz srawdzic z mozliwosciami zawartego procesora - on nie potrafilby obsluzyc takich parametrow

a tu masz [hide]
http://www.aliexpress.com/item/new-i5-phone-MTK6577-[/hide]Dual-core-512MB-4GB-854-480-Capacitance-1-0GHz-4-0-TFT/964623557.html

onoc inny sprzedawca, ten sam dokladnie opis, z tym,i samymi bledami, to samo - jeszcze taniej
Ostatnio edytowano wtorek, 18 czerwca 2013, 07:38 przez existe, łącznie edytowano 1 raz
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez Bejzus » wtorek, 18 czerwca 2013, 16:05

Heh, ja też się zastanawiałem nad rzeczami od tego sprzedawcy bo ceny bardzo atrakcyjne, ale zdrowy rozsądek wziął górę :)
Bejzus

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI