• Reklama

No i mam już telefonik Gsmart G1355

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

No i mam już telefonik Gsmart G1355

Postprzez Thazek » środa, 3 października 2012, 21:22

Z tamtym telefonem nie wyszło więc zakupiłem inny po okazyjnej cenie. Jest to Gigabyte Gsmart G1355 Jak na razie świetnie się spisuje. Mam jeszcze na niego gwarancję.
Zobaczymy ile mi posłuży. :)
I oczywiście pojawił się pewien problem bo uruchomiłem klawiaturę TouchPal i nie wiem jak wrócić do Androidowskiej.
:)
Mam go dopiero pierwszy dzień i za dużo napisać nie mogę ale z biegiem czasu bedę się starał coś tu dopisywać i odpowiadać na pytania. Tu specyfikacja:[hide]
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/gigabyte/ ... G1355.html [/hide]

[ Dodano: 2012-10-03, 20:56 ]
A no i co jeszcze... strasznie mnie wkurza to,że nie odbiera radia na zwykłych słuchawkach a oryginalnych nie mam... Tak to wszystko idzie, muzyka,filmy itp.
Ostatnio edytowano środa, 3 października 2012, 22:25 przez Thazek, łącznie edytowano 1 raz
Thazek

Reklama

Postprzez marx » środa, 3 października 2012, 22:27

Czekamy na mini recenzję :)
marx
Administrator

Pochwały: 191

Postprzez Thazek » czwartek, 4 października 2012, 07:47

marxxx napisał(a):Czekamy na mini recenzję :)

muszę go używać przynajmniej z miesiąc. ;) ale jak na razie jest ok.
Działa poprawnie. :-P

[ Dodano: 2012-10-13, 17:07 ]
Witam, używam telefon już ok 3 tyg. :) jak do tej pory zdążyłem zauważyć parę minusów...
Oczywiście nie są jakieś uciążliwe ale jednak. Telefon lubi się czasami zawiesić lub nie reaguje na przyciski dotykowe ,które są pod spodem. Tak samo po uruchomieniu jakiejś aplikacji sam w sobie cofa do menu początkowego. Nie wiem czy jest to wina softu czy telefonu ,ale jak na razie zmieniał oprogramowania nie będę bo mam go na gwarancji.
Z plusów... Oczywiście,że są :) już sam Android jest plusem. Dostęp do sklepu z różnymi aplikacjami, super gry i aplikacje.
Telefon w obsłudze jest bardzo prosty i inteligentne ma manu.
Jego ogromnym plusem jest to,że zasięg jest na prawdę niesamowity.
Coś pięknego... będąc w piwnicy rozmawiałem normalnie przez telefon!!
;) a to było w ogóle nie możliwe z moim poprzednim telefonem.
Bateria trzyma ok 2 dni oczywiście korzystając z WIFI ,internetu, słuchając muzyki pisząc smsy i zaglądając raz za czasu do netu z telefonu. :)
Tak bez zabawy to ok 4 dni spokojnie.
Jeśli chodzi o jakość rozmów to jest idealnie. Nikt nie narzeka,że mnie źle słychać czy coś.
Telefon mimo swoich dużych rozmiarów fajnie się sprawuje i dobrze leży w dłoni.

Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Pozdrawiam Thazek
Thazek

Powrót do INNE MARKI