• Reklama

Nike z aliexpressa

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Nike z aliexpressa

Postprzez rafikomp » 1 mar 2014, o 21:45

Witam,
na aliexpress można znaleźć bardzo wiele aukcji z obuwiem nike. np. to http://www.aliexpress.com/item/Nike-Fre ... 50138.html . Wiem, że jeżeli na aukcjach gdzie nikt nie pisze, że buty są firmy nike i loga są zamazane, to są to podróbki. Czy jeżeli sprzedawca deklaruje, że są to buty Nike i nie zamazuje loga to mam pewność, że są to oryginalne buty(nie chcę mieć problemów z UC i trochę w nich pochodzić)?
rafikomp

Telefon:: nokia

Reklama

Re: Nike z aliexpressa

Postprzez mlb » 1 mar 2014, o 23:17

Musze Cie zmartwic. Nawet jak sa zdjecia z logo i wklejone certyfikaty , ze moga sprzedawac takie Nike , to przewaznie sa to tzw podroby.
Pisze ze "tzw" , bo wiekszosc sklepow sportowych , nie wliczajac oficjalnych sklepow NIKE, sprzedaje buty wlasnie od tych samych dostawcow. Mniejsze sieci sklepow od NIKE sprzedaja jako oryginaly buty z Chin, natomiast sa to drozsze modele. Nie te za 38-48$ , troche posiedzisz i poszukasz ich na aliexpress, to bedziesz wiedzial, jak rozpoznac podrobke o tanszego 'oryginalu" . Skad wiem ze mniejsze sklepy sprzedaja buty od dostawcow tj Aliexpress ? Musze to zachowac dla siebie (dla ciekawskich, nie prowadze takiego sklepu).
Jesli ktos chce miec pewnosc , ze kupi 100% oryginalne buty, musi isc do autoryzowanego sklepu Nike, inne sklepy przewaznie sprzedaja kopie.
mlb
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: Nike z aliexpressa

Postprzez marx » 2 mar 2014, o 00:36

to żadna tajemnica, z oficjalnych kontroli wynika że większość sklepów w mniejszych miastach i miasteczkach sprzedaje podrabiane buty sportowe. Zdarza się że w autoryzowanych sklepach np Adidasa kilkadziesiąt procent towaru było podróbkami.
Temat zamykam bo są o tych butach już 2 tematy.
nike-air-max-90-t3962.html
air-max-90-czy-ktos-kupowal-t2551.html
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić