• Reklama

Nieprawidłowa ilość towaru w paczkce (pcs zamiast lotów)

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Nieprawidłowa ilość towaru w paczkce (pcs zamiast lotów)

Postprzez widmo82 » 19 lis 2013, o 15:22

Kupilem telefon w chinatronic. Jak otrzymalem paczke to wyslalem cytat z jego wiadomosci, ktora wyslal do mnie: tak pamietam, wyslemy Ci czarny silicon Case
- dostałem biały.
Otworzyłem spor i wyslalem zdjecie. Po kilku godzinach odpisal, ze da rabat na nastepny telefon. Odpisalem, zeby wysylal silicon case SGPostem za ktorego doplacilem i niech trzyma kciuki, ze szybko dojdzie, albo niech odda 10$ i kupie sobie na naszym portalu aukcyjnym i wkleilem przykladowy link allegro. Odpisal, ze mi odda 5$ to mu odpisalem, ze wlasnie stracil pól dnia a nic nie przyspieszylo to do otrzymania przeze mnie czarnego etui. Po kilku godzinach dostalem email ze zgodzil sie oddac 10$.
Rzecz normalna, chcial cos utargowac. Ważne jednak by nie popuszczac, dał d*py to niech poniesie tego konsekwencje.
Sprzedam: Xiaomi Miband 2
widmo82
AKTYWNY

Pochwały: 24

Reklama

Postprzez szatri » 19 lis 2013, o 21:17

Czy jakikolwiek zwrot części sumy z płatności musi się odbyć poprzez otwarcie sporu? Czy otwarcie sporu przed końcem czasu dostawy wstrzymuję ten czas ze chińczyk nie dostanie płatności?
szatri

Postprzez Robbo » 19 lis 2013, o 22:37

Tak
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy Nexus
ROM: MIUI V5

Postprzez oranos7 » 20 lis 2013, o 03:34

Po otwarciu sporu, mam przy transakcji status "Fund Processing" czyli wygląda na to że sprzedawca zgodził się zwrócić pieniadze za brakujący towar i VAT ?? :D
oranos7

Telefon:: nokia

Postprzez Robbo » 20 lis 2013, o 07:46

Tak
Robbo
AKTYWNY

Pochwały: 14
Telefon:: Samsung Galaxy Nexus
ROM: MIUI V5

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI