• Reklama

NIEOTRZYMAŁAM ZWROTU PIENIĘDZY ZA ZAKUPY

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: NIEOTRZYMAŁAM ZWROTU PIENIĘDZY ZA ZAKUPY

Postprzez Słonecznikowa » 17 paź 2014, o 18:05

bergmen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli oni już wysłali? Czy jak będzie na refund complete to dopiero wyślą od siebie?
Słonecznikowa

Telefon:: HTC

Reklama

Postprzez existe » 17 paź 2014, o 19:53

Słonecznikowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

przelew zagraniczny troche trwa - po mojemu ze 2 tygodnie to spoko
mysle, ze w Twoim przypadku najwieksza wada?/opoznieniem, bylo nie podanie nr konta bankowego, na ktory ma nastapic zwrot
ale jesli rozumiem, nie masz w statusie - ze zrealizowano - jak dlugo - od podania nr konta
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez Słonecznikowa » 17 paź 2014, o 23:12

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

przelew zagraniczny troche trwa - po mojemu ze 2 tygodnie to spoko
mysle, ze w Twoim przypadku najwieksza wada?/opoznieniem, bylo nie podanie nr konta bankowego, na ktory ma nastapic zwrot
ale jesli rozumiem, nie masz w statusie - ze zrealizowano - jak dlugo - od podania nr konta

Mam ten drugi status i jak patrzyłam na koncie to zwroty zwykle pojawiały się na drugi dzień od tej daty ze statusu tego. Wszystko, łącznie z nr konta miałam w porządku. Tylko teraz zdarzył mi się wyjątek od reguły, dlatego pisałam na forum.
Słonecznikowa

Telefon:: HTC

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI