• Reklama

nieduży telefon fajnie wykonany

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

nieduży telefon fajnie wykonany

Postprzez mariush » 30 sty 2015, o 23:59

Witam, pewnie wielu pomyśli co za dinozaur, ale nie lubię dużych telefonów. A może po prostu mam za płytkie kieszenie i nawet klucze mnie uwierają przy wsiadaniu do auta. Ale do rzeczy, budżet 700 zł, z różnych powodów "nie stać mnie" na Iphone 4 i pewnie znowu ktoś się uśmiechnie, ale taka słuchawka ciągle najlepiej mi leży. Skracając tok myślowy, lubię gdy słuchawka się wyróżnia, nie jest plastykowa. Szkło, metal i jakośc wyświetlacza to dla mnie priorytet. Mam już fajne zabawki 7 i 10 calowe, a dzwonić potrzebuję z czegoś co mieści się w męskiej dłoni. Pomóżcie, bo mój 4-letni syn zaczyna patrzeć z pogardą na moją ukochaną Nokię 6720..:)
mariush

Telefon:: nokia

Reklama

Re: nieduży telefon fajnie wykonany

Postprzez fake4r » 31 sty 2015, o 00:03

Witaj. Sprecyzuj co to znaczy nie duży telefon. 5 cali czy mniej?. Tak poniżej 4,5 to nic ciekawego nie dostaniesz. I określ też inne parametry, bo 700zł to już ładna sumka i można coś fajnego wybrać.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez shayk » 31 sty 2015, o 00:04

Może Jiayu g4s się spodoba? Jest nieduży, cena chyba mieści się w budżecie, gwarancja z Polski. Polecam. A jeśli nie to może Huawei Honor 3c, lub RedMi Note?
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez Megamas » 31 sty 2015, o 00:21

kolega w tytułowym poście napisał o jaki wymiar mu chodzi, chociaż w sposób lekko ukryty - wskazał że iphone 4 rozmiarem mu najbardziej odpowiada czyli 3,5 cala wyświetlacz.
Megamas

Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi Hongmi 1s

Postprzez fake4r » 31 sty 2015, o 00:26

No racja. Ale z takim wyświetlaczem to nic wiele nie będzie, chyba tylko telefony pokroju Lenovo a66...
To jak coś małego to może Asus 4?
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez blue_voyager » 31 sty 2015, o 00:33

Asus Zenfone4 A400 czyli ten mniejszy 4" i nawet do dostania w Polsce za 4 setki.
Ciężko będzie znaleźć coś innego w tym rozmiarze.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez TLasky » 31 sty 2015, o 01:16

Ewentualnie zwiększyć trochę budżet i poszukać używki Sony Xperia Z1 Compact? Naprawdę sensowny telefon, a wielkościowo nie wypada źle przy srajfonie 4S :-)

http://www.mgsm.pl/pl/miarka/7449/7833/

choć z drugiej strony srajfony 4-ki mocno staniały, bo wraz z ostatnią aktualizacją zakończyli wsparcie, więc może to też jakaś alternatywa? Mówię tu o 4, a nie 4S (choć jemu też skończyło się wsparcie...).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez Megamas » 31 sty 2015, o 01:41

to już wyjaśniam dlaczego iphone 4 nie ma sensu. Apple stwierdziło że na iphone 4 pójdzie ios 7, jednak w praktyce to zabiło ten telefon. Aplikacje otwierają się po kilkadziesiąt sekund, bateria wytrzymuje kilka godzin(3-4h intensywnego użytkowania), pisanie sms nawet jest problematyczne bo literki nie nadążają, a cofnąć systemu się oficjalnie nie da, a przynajmniej jest to nieoficjalnie bardzo trudne. Sam mam iphone 4 i nie widzę możliwości poprawy jego działania, dlatego planuję zmianę. Jedyny plus to super mikrofon.
Megamas

Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi Hongmi 1s

Postprzez TLasky » 31 sty 2015, o 01:56

Megamas napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dobrze wiedzieć (jestem zielony w Apple :-D), bo siostra (wstyd się przyznać, ale tak... członek mojej rodziny ma Apple :-D) się zastanawia nad zrobieniem aktualizacji, której już na pewno nie zrobi :mrgreen:. Tak mnie jeszcze zastanawia, żeby kolega spróbował poszukać Xiaomi MI2? Całkiem niedawno ktoś miał do sprzedania tu na forum i pamiętam, że sam go mocno rozważałem :-). Wymiary też co prawda większe niż iP4, ale do zaakceptowania.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez mariush » 31 sty 2015, o 10:14

Jedno z tego wynika Panowie, jak ktoś słusznie zaznaczył - tak małego jak Iphone niczego sensownego nie dostanę, taka polityka producentów. Pędzę do pracy, jak będzie chwila przyjrzę się Waszym typom, do pewnych wrócę, bo już mnie zaciekawiły, ale ciagle odstraszały wielkością. Pracuję w Euro, choć już nie w sprzedaży, może się uda czegoś dotkąć.. Pozdrawiam i dziękuję..
mariush

Telefon:: nokia

Postprzez ddr » 31 sty 2015, o 10:49

Z takich sensownych to nic poniżej 4,7' nie widziałem.

Z takich ciekawych designem to może jiayu G3C?

A tak poza tematem.
"A może po prostu mam za płytkie kieszenie"
"Szkło, metal i jakośc wyświetlacza to dla mnie priorytet."
"dzwonić potrzebuję z czegoś co mieści się w męskiej dłoni"

Czy ty przypadkiem nie nosisz damskich spodni potocznie zwanych rurkami? :D
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez bar4u » 31 sty 2015, o 11:06

Zdecydowanie xiaomi MI2s, mały bdb wykonany. Stary model ale wydajnością i specyfikacją aktualny
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?