• Reklama

nieduży telefon fajnie wykonany

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: nieduży telefon fajnie wykonany

Postprzez szymi » 31 sty 2015, o 12:57

shayk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

RedMi Note? super pomocny typ ziom XD mały telefon... :lol:
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Reklama

Postprzez shayk » 31 sty 2015, o 16:15

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

RedMi Note? super pomocny typ ziom XD mały telefon... :lol:

Dla Chińczyków patrząc na produkcje to 5,5 jest standardem, a nie czymś dużym :)
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez fake4r » 31 sty 2015, o 16:39

Co do ma do rzeczy? Autor prosił o jakiś nieduży telefon, a 5,5 to już spory rozmiar, następnie jest 6 a potem już tablet.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez rrobsonm » 31 sty 2015, o 16:53

Iuni U2 nie jest duzy jak na dzisiejsze standardy. Wykończony aluminium. Jednak w porownaniu z iphone 4 kolos
rrobsonm
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Lenovo A820

Postprzez mariush » 31 sty 2015, o 18:46

Przejrzałeś mnie kolego ddr..:) Do damskich ciuchów ciągnęło mnie od zawsze.. a już ściąganie jak potrafi wciągnąć.. swoją drogą zdejmij takie rurki z kobiety..:) A ciągnąc temat dalej, to dziś sobie podotykałem..telefony naturalnie, bo przez chwilę chyba odbiegłem od wątku.. Za ścianą mam 1,5 tys m sali ekspozycyjnej Euro i idąc tropem czegoś małego do kieszeni odszukałem dział smartfonów i zacząłem to upychać po kieszeniach moich rurek..:) Jak się domyślacie musiało to wzbudzić czyjeś zaniepokojenie i o ile z obsługą sobie poradziłem( połowę z nich sam zatrudniałem), tak nie przewidziałem, że świeży ochroniarz z firmy zewnętrznej niekoniecznie czyta to forum i skończyło się,"że zaprowadzi mnie do jakiegoś kierownika". Żadnego na stanowisku nie było, a jedyny ostatnio widziany " poszedł przymierzać smartony do kieszeni", więc dostałem karę poprzyklejania czujek do ekranów, które dla celów testowania wcześniej poodpinałem.. :) W sumie mi się upiekło..
Rezultatem całego zdarzenia było, że wszyscy z załogi wzajemnie podotykaliśmy sobie własne telefony i okazało się, że mam najmniejszego i fajnie zakrzywionego (N6720), ale to wszystkie jego zalety.. dowiedziałem się też, że jeśli nie kupię sobie prawdziwego smartfona to nie będą ze mną gadali, bo jedyne o czym teraz gadają to jakaś sieciówka, w którą wszyscy łącznie z dziewczynami po kryjomu napieprzają..:) Pozostało mi jedynie zagrozić,że jeśli nie pomogą mi w wyborze czegoś sensownego, to nie podam im hasła do sklepowego AccesPointa na luty.. Nasz dział wsparcia informatycznego co miesiąc je zmienia dla każdego salonu (nie wiem co za oszołom to wymyślił, ale jeśli policzyć te 220 obiekty to zrobił się etat dla kolejnego pseudo-informatyka).
mariush

Telefon:: nokia

Postprzez Caminero » 1 lut 2015, o 12:43

Moj typ 4,5 calowe z metalowa obudowa jiayu g5 za 159$
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?