• Reklama

Nieduży telefon >30 tys Antutu i dobra przednia kamerka

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Nieduży telefon >30 tys Antutu i dobra przednia kamerka

Postprzez sloniacz » 24 mar 2016, o 19:30

tylko to jest wersja 3G (czyli bez LTE)
przewinęły się: Lumia 625, Lumia 650, Motorola Moto E, Samsung Galaxy Note, Motorola Moto G, Meizu M1 Note, Samsung Galaxy S5 a teraz Xiaomi Redmi Note 3 Pro
sloniacz
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Meizu
ROM: FlymeOS

Reklama

Postprzez kubuswujo » 24 mar 2016, o 19:37

No ok, ale serio czy warto dopłacać 20 Dolarów za wersje LTE? JA itak mam ciagle ustawione 3G żeby oszedzac energie, aplikacje aktualizuje przez Wi-fi, filmów na YT nie ogladam a aplikacje z których korzystam i używają internetu to: Facebook, Messenger, Snapchat, Instagram.

Jeśli juz to tylko żeby łatwiej później Go sprzedać
kubuswujo

Postprzez pawellabedz » 24 mar 2016, o 20:19

ulala normalnie śmiercionośnego zestawu apek używasz :)
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Prestigio

Postprzez sloniacz » 24 mar 2016, o 21:40

Jak by nie patrzeć lte zapewnia kilka razy szybszy transfer i czasem się przydaje jak nie ma wifi

Tapnięte z Meizu M1 Note
przewinęły się: Lumia 625, Lumia 650, Motorola Moto E, Samsung Galaxy Note, Motorola Moto G, Meizu M1 Note, Samsung Galaxy S5 a teraz Xiaomi Redmi Note 3 Pro
sloniacz
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Meizu
ROM: FlymeOS

Postprzez kubuswujo » 25 mar 2016, o 01:35

haha mam na myśli aplikacje które potrzebują internet:) YT nie przegladam na komórce tylko na komputerze bądź laptopie. A to do Niego głównie potrzeba transferu, plików nie ściągam wielkich i nie używam telefonu także jako routera dla laptopa. Dlatego 3G w zupełności mi wystarcza:) i LTE mam ciągle wyłączone.

Bardziej niż na tym LTE, zależy mi na większej pojemności ROM ale Mi4c 32 GB to juz 210 $, a Mi4 64Gb to juz koło 300$.

Xiaomi ładnie sobie zarabia podnasząc tylko pamięć bo na pewno sama pamięć tyle nie kosztuje...
kubuswujo

Postprzez kubuswujo » 25 mar 2016, o 01:42

edit: co do trzymania zdjęć na telefonie to oczywiście wszystkie mi się zgrywają na google zdjęcia gdy mam wi fi.
I sam co około 2-3 mieisace zgrywam je na komputer. Chodzi mi o to, że często pokazuje zdjęcia znajomym na komórce, i dlatego trzymam Je na microSD. Wiem że jest dostęp do zdjęć google z komórki, ale pracuje również za granicą i tam internet jednak oszczędzam, a pobranie folderu zdjęć trochę waży.

Tak wczesniej moim faworytem był SONY Z3 COMPACT i juz miałem go zamawiać, gdyby nie to, że mój znajomy miał takiego dal mi się pobawić i jakośćkamerki przedniej to jakaś tragedia!!!! Serio ale zdjęcia są pełne szumu i niektóre komórki za 400 zł robią lepsze zdjęcia kamerką przednią niż ta u kolegi. Przy słabym oświetleniu zupełna klapa:D

Dlatego też przypomniałem sobie o straym forum i pytam tutaj. A marki takie jak Xaiomi akurat nie uważam, za najwiekszy szajs. Bo wydae mi się być całkiem porządna.
kubuswujo

Postprzez Flyagaric » 25 mar 2016, o 01:54

Ale czemu zależy ci tak na przedniej kamerce? Robisz więcej selfie, niż normalnych zdjęć?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 99
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez kubuswujo » 25 mar 2016, o 01:58

tak używam snapchata i robię często zdjęcia z nowopoznanymi osobami:)
Nie muszą byc super, ale serio chciałem juz kupować Sony Z3 compact, ale jakość zdjęć przednich w pokoju w nocy przy zarówkach to była mega masakra... Tyle szumów co w jakims telefonie z 1,3 Mpx (Z3C ma 2,2Mpx) albo gorzej, no ledwo dało się rozpoznać nasze twarze.
kubuswujo

Postprzez kubuswujo » 26 mar 2016, o 19:20

Ok, zamówiłem wreście Mi4c Prime 32 GB Grey ze szkłem hartowanym za 209 $ myśle, że nie najgorsza cena. Mam nadzieję, że będę zadowolony :)
Wolałem dopłacić i mieć pewność, że nie będę się musiał martwić o pamięć, niż kupić i sprzedawać bo brakuje miejsca, dzieki za pomoc:D
kubuswujo

Postprzez baaltic » 27 mar 2016, o 21:47

sloniacz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Muzyka za to sporo miejsca zajmuje i16gb to zdecydowanie za mało, a nie każdy ma dostęp cały czas do sieci żeby streamować ;)

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
baaltic

Pochwały: 2
Telefon:: Meizu M2 5.0
ROM: 4.5.3O

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?