• Reklama

Niedrogi projektor UNIC UC40 w promocji

Nowości i ciekawe propozycje z chińskiego rynku telefonów komórkowych

Niedrogi projektor UNIC UC40 w promocji

Postprzez sephot » poniedziałek, 14 września 2015, 10:36

Jeśli ktoś z was szuka kompaktowego, nie drogiego projektora do wyświetlania prezentacji, filmów pokazowych i tym podobnych rzeczy to UNIC UC40 powinno się wam spodobać.
Obrazek

Projektor znajdzie swoje zastosowanie w każdym miejscu do którego za ciężko będzie wam dźwigać zwykłe 2-3x większe tego typu urządzenia, jest idealny i na imprezę u znajomych jak i do biura, jego niewielkie rozmiary, a za razem świetne parametry powinny zadowolić każdą osobę pracującą w opracowaniu o materiały wideo.

Obrazek

Urządzenie obecnie jest w promocji (GearBest) i dzięki kuponowi GBUNC40, zapłacimy za UNIC UC40 $69.99 zamiast standardowej ceny 79.78$, trzeba tylko pamiętać że kupon może być użyty tylko 100 razy.

Ciekawsze Funkcje:
● Features 800 x 480 native resolution, support 1080P HD input the scale of screen is 4:3 or 16:9, delivers great image quality.
● High output brightness can be up to 800 lumens, 3 times brighter than competitive models.
● Picture switch from 16:9 and 4:3 to meet your different demands.
● Manual focus adjusting get picture from 34 to 130 inches, and the distance of projection is from 1.07 to 3.8 meters.
● Comes with keystone correction function to get wonderful picture and clarity, easy image adjustments.
● Increase multiple ports, including AV, HDMI, SD card, earphone, USB, directly playing SD card and USB disk files.
● LED lamp, works for over 20000 hours, never need to replace.

>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 70

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Niedrogi projektor UNIC UC40 w promocji

Postprzez traczu » czwartek, 17 września 2015, 07:41

Czy posiada może ktoś ten rzutnik i mógłby podzielić się szczerą opinią o jego jakości?

Konkretnie chodzi mi o to czy jest sens podłączać do niego PS4, czy też jakoś będzie zbyt słaba. Dodatkowo czy odtwarzane na nim filmy da się oglądać, czy też jednak bolą od tego oczy ;)
traczu

Postprzez sephot » czwartek, 17 września 2015, 08:55

A oglądałeś może te recenzje na YT ? Jest tam coś chyba co by mogło odpowiedzieć chociaż częściowo na twoje pytania.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 70

Postprzez traczu » czwartek, 17 września 2015, 09:08

sephot napisał(a):A oglądałeś może te recenzje na YT ? Jest tam coś chyba co by mogło odpowiedzieć chociaż częściowo na twoje pytania.

Obejrzałem i trochę popatrzyłem, ale kolejna opinia by nie zaszkodziła.

Być może siedzisz w temacie i poleciłbyś jakiś droższy ale też lepszy sprzęt?
traczu

Postprzez kombajnik » czwartek, 17 września 2015, 16:05

Kupiłem :D Jak dotrze to może coś o nim napisze :)
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez traczu » piątek, 18 września 2015, 12:14

kombajnik napisał(a):Kupiłem :D Jak dotrze to może coś o nim napisze :)

Byłoby super :) Czekam w takim razie na krótką recenzję.
traczu

Postprzez fake4r » piątek, 18 września 2015, 13:15

Ja miałem kiedyś taki tańszy za 50$ z rozdziałką 320x240 taki http://www.aliexpress.com/item/Portable ... 5,201409_1
I rewelacji nie było, raczej słabo. Żeby uzyskać duży obraz to projektor musiał być znacznie oddalony od ściany a wtedy to i jakość obrazu była słaba jaki sam obraz - podświetlenie, bo to projektor na diodach led. Nie oczekiwałem od niego za wiele. Plus taki że miał wbudowany głośnik, pilota i wejście usb, a jego rozmiary były dość małe i jedyne fajne zastosowanie to jeśli ktoś często jeździ a nie ma ze sobą laptopa i chciałbym pooglądać filmy w podróży gdzieś przed spaniem to idealnie by się nadawał. Drugie zastosowanie jeśli ktoś maluje większe rzeczy np. na ścianach (aerograf np.) to sprawdzi się do rzutu wcześniej zrobionego szkicu i już mamy gotowy wzór.
Co do podpięcia PS4 do tego modelu co kupiłeś to może też nie być rewelacji, zależy na czym teraz grasz na jakim monitorze/tv. Rozdzielczość niby większa ale jak to w praktyce będzie? Ale im dalej od ściany = większy obraz = gorsza jakość = co raz bardziej blady obraz.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez traczu » wtorek, 22 września 2015, 09:47

fake4r napisał(a):Ja miałem kiedyś taki tańszy za 50$ z rozdziałką 320x240 taki http://www.aliexpress.com/item/Portable ... 5,201409_1
I rewelacji nie było, raczej słabo. Żeby uzyskać duży obraz to projektor musiał być znacznie oddalony od ściany a wtedy to i jakość obrazu była słaba jaki sam obraz - podświetlenie, bo to projektor na diodach led. Nie oczekiwałem od niego za wiele. Plus taki że miał wbudowany głośnik, pilota i wejście usb, a jego rozmiary były dość małe i jedyne fajne zastosowanie to jeśli ktoś często jeździ a nie ma ze sobą laptopa i chciałbym pooglądać filmy w podróży gdzieś przed spaniem to idealnie by się nadawał. Drugie zastosowanie jeśli ktoś maluje większe rzeczy np. na ścianach (aerograf np.) to sprawdzi się do rzutu wcześniej zrobionego szkicu i już mamy gotowy wzór.
Co do podpięcia PS4 do tego modelu co kupiłeś to może też nie być rewelacji, zależy na czym teraz grasz na jakim monitorze/tv. Rozdzielczość niby większa ale jak to w praktyce będzie? Ale im dalej od ściany = większy obraz = gorsza jakość = co raz bardziej blady obraz.

Aktualnie gram na tv 47', full hd, więc chyba się wstrzymam z tym zakupem.

Może ktoś byłby skłonny polecić projektor z wyższej półki?
traczu

Postprzez fake4r » wtorek, 22 września 2015, 09:52

To jak masz teraz 47 fullhd to zapomnij o tym projektorze co podałeś. Żeby kupić sensowny projektor który przebije Twój tv to chyba trzeba wydać koło 1k albo i lepiej.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez traczu » wtorek, 22 września 2015, 11:47

fake4r napisał(a):To jak masz teraz 47 fullhd to zapomnij o tym projektorze co podałeś. Żeby kupić sensowny projektor który przebije Twój tv to chyba trzeba wydać koło 1k albo i lepiej.

Tak właśnie pomyślałem i dlatego odpuszczam. Poszukam czegoś w przedziale 200$-300$.
traczu

Postprzez Alph » czwartek, 1 października 2015, 14:55

Excelvan CL720D - podobno najlepszy z tanich. Sam sie nad nim zastanawiam, jednak chciałbym najpierw zobaczyć jak to działa na własne oczy. Niestety filmy z youtube nigdy nie pokażą jakości obrazu jaką oferują projektory :(
Ten ma dodatkowo tuner TV, lampa 150W!!!
Alph

Postprzez existe » czwartek, 1 października 2015, 18:43

projektory ponizej 1000 lumenow wymagaja zaciemnienia pomieszczenia, bo inaczej nic nie widac
pare razy juz tez pisalem te ocene co do rozdzielczosci - czy ktos przesiadl by sie na monitor o rozdzielczosci 800x480 ? watpie przeciez to zwykle vga, gdzie widac kazda kropke
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Następna strona

Powrót do Nowości i warte uwagi telefony z Chin