• Reklama

Niedrogi projektor UNIC UC40 w promocji

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Re: Niedrogi projektor UNIC UC40 w promocji

Postprzez marek199111 » 13 maja 2016, o 13:50

koledzy a próbował ktos zrobic jakos obudowa do niego tłumiąca dzwięk np. ze steropianu , bo naprawde jest za głosny obraz mega jak za tą cene
marek199111

Reklama

Postprzez ddr » 13 maja 2016, o 18:04

marek199111 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jeżeli chodzi o wiatrak to możesz wymienić na cichszy i dołożyć maty tłumiące.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez marek199111 » 13 maja 2016, o 20:37

jakis poradnik masz do tego albo linki
marek199111

Postprzez jigaman » 16 mar 2017, o 22:18

kombajnik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kup sobie UNIC UC40, za taką kasę według mnie ok, chyba że masz jakieś mega wymagania, ale to wtedy musiałbyś chyba też zmienić zakres cenowy. Każdy ze znajomych co widział u mnie obraz z Unic'a UC40 był pod wrażeniem jaki to fajny sprzęt za taką kasę.

Zakupiłem wersję UNIC UC40+ uzupełniam wrażenia:
+działa - najważniejsze :)
+działa sieć wi-fi - aktualizuje soft, można połączyć projekcje z telefonu, laptopa
+działa HDMI
+obraz jest znośny, jednak odczytywanie jakiegokolwiek tekstu na tym wyświetlanym obrazie jest męczące.

-filmy z dysku podpietego przez USB są BEZ DŹWIĘKU (sam obraz), oglądam przez laptopa podpiętego przez HDMI lub tuner tv DVBT (bo akurat mam taki malutki - Not Only TV)
-hałas (spory) - podczas głośnego oglądania filmu lub Youtuba idzie sie przyzwyczaic, podczas późnowieczornego seansu robi się męczący,
-sprzęt robi sie gorący - temperatura w małym pokoju podnosi się o 2 stopnie :)
-na rogach brak ostrości
jigaman

Pochwały: 1

Poprzednia strona

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo