• Reklama

Niedrogi projektor UNIC UC40 w promocji

Nowości i ciekawe propozycje z chińskiego rynku telefonów komórkowych

Re: Niedrogi projektor UNIC UC40 w promocji

Postprzez jarek479 » wtorek, 13 października 2015, 23:04

Siema, jestem zadowolonym posiadaczem Excelvan CL720D od lutego, więc mogę co nieco powiedzieć. Generalnie zacznijmy od tego że nie mam porównania z niczym innym, więc moja opinia może być mało miarodajna. Z projektora jestem zadowolony, jakość moim zdaniem jest ok, tzn. przy obrazie który oglądam ok. 100". W słoneczny dzień nic nie widać, po zasłonięciu zasłon jest lepiej, natomiast wieczorem to bajka, w nocy może nawet razić w oczy :D Odwzorowanie kolorów moim zdaniem nie jest idealne, w ciemnych miejscach brakuje detali, ale biorąc pod uwagę koszt zakupu czyli cena/jakość uważam, że nic lepszego z tą rozdzielczością nie znajdziecie. Filmy ogląda się świetnie, zwłaszcza jak jeszcze ma co zagrać, a nie dźwięk z laptopa :) Modułu i DVBT nie testowałem i nie bardzo nawet mam jak na tą chwilę, a chętnie bym sprawdził. Z wbudowanych głośników nie korzystałem. Wadą jest dość spory hałas wiatraka, no i trochę się grzeje, sporo ciepłego powietrza z niego wylatuje, z drugiej strony potrafi chodzić po 12h bez przerwy i nic się złego z nim nie dzieje. To mój pierwszy projektor i myślę, że poniżej tej 1280x800 raczej nie ma co schodzić, generalnie polecam i jak miałbym kupować jeszcze raz to kupiłbym ten sam.

Autor postu otrzymał pochwałę
jarek479

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez existe » środa, 14 października 2015, 12:35

piszesz o urzadzeniu za 350 dolcow ?

bo jesli tak to raczej zalamales mnie - mysalem, ze przy 3000 lumenow i tej cenie opinia powinna byc znacznie lepsza

tak czy tak dzieki za opinie z doswiadczenia - bo tu czesto pytaja o jakies wynalazki w okolicy 800-1500 lumenow .......
existe
existe
VIP

Pochwały: 50

Postprzez sephot » środa, 14 października 2015, 12:40

existe napisał(a):piszesz o urzadzeniu za 350 dolcow ?

bo jesli tak to raczej zalamales mnie - mysalem, ze przy 3000 lumenow i tej cenie opinia powinna byc znacznie lepsza

tak czy tak dzieki za opinie z doswiadczenia - bo tu czesto pytaja o jakies wynalazki w okolicy 800-1500 lumenow .......

Kolega wyżej pisał o urządzeniu za jakies $138
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 67

Postprzez existe » środa, 14 października 2015, 13:07

sephot napisał(a):Kolega wyżej pisał o urządzeniu za jakies $138

na ali widze tylko 1 oferte za 368$
faktycznie na innych sklepach jest za 138 - wynika jednak ze jest kiepskawy

wiec 3D - ktore ma w opisie to pewnie ... - no ale moze testowales ?
existe
existe
VIP

Postprzez jarek479 » czwartek, 15 października 2015, 20:33

No nie zrozumcie, mnie źle, ja jestem zadowolony, ale w dzień to musi być naprawdę zaciemnione miejsce, no i te detale w ciemniejszych miejscach czy hałas, ale generalnie jest ok za te cenę. 3d to chyna red/cyan ewentualnie, ale nie testowałem. Nie będę pisał, że jest super ekstra, bo ktoś kupi a potem powie, że mu szumi wiatrak przy filmach itp itd. Tak jak mówiłem, ma swoje minusy, ale kupiłbym go jeszcze raz. Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.
jarek479

Postprzez existe » czwartek, 15 października 2015, 21:25

zapusc jakis 3D i opowiedz
a ogolnie dzieki za recenzje, ze by nie bylo ze tylko nadajemy (musimy, bo inaczej wybuchniemy) :oops:
:-)
existe
existe
VIP

Postprzez sephot » czwartek, 19 listopada 2015, 13:03

Aktualny kupon :
Link
Kupon : GBUNC40 , cena z kuponem: $71.99
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 67

Postprzez Pinky » piątek, 20 listopada 2015, 00:31

Kupiłem projektor CL720D na Aliexpress 11.11 za 172 euracze.

Obraz fajny i przyjemy ale... chodzi jak kosiara albo odkurzacz!
Pinky

Pochwały: 3

Postprzez kombajnik » środa, 9 grudnia 2015, 04:12

Mam ten projektor i jestem w 100% zadowolony z produktu. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie aby oceniać podzespoły ani specjalnym degustatorem obrazu. Owszem, musi być w pomieszczeniu ciemno by widzieć dobrze obraz, ale bez przesady. Bez białych ścian i tablicy pod projektor można śmiało oglądać. Wiadomo, że jak się siądzie metr od obrazu 80cali to widać niedoskonałości. Za projektor dałem z jakimś kuponem 250zł, kupiłem go w sumie 2 sztuki, dla siebie i brata. Owszem, nie jest to profesjonalny sprzęt, ale żeby oglądnąć sobie od czasu do czasu meczyk wieczorem, pyknąć w fifkę lub po prostu pooglądać filmy ze znajomymi to dla mnie w 100% wystarcza, każdy kto zobaczył ten projektor ze znajomych stwierdza, że za taką kasę to super sprawa.

Z wad:
-głośny
-na rogach wyświetlanego obrazu widać spadek ostrości

PS. tak samo jak jeden z poprzedników piszących o Excelvan CL720D ja także nie mam porównania z niczym innym, więc moja opinia może być niemiarodajna
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Postprzez delfin2525 » środa, 27 stycznia 2016, 16:22

UNIC UC40+ w akcji z xbox 360 :)
https://www.youtube.com/watch?v=6X7L5-ZJr-A
delfin2525

Postprzez jigaman » czwartek, 31 marca 2016, 23:08

Widzę że sporo projektorów pojawia sie na ali, czy jest cos wartego uwagi w cenie ok 100 $? Ma służyć do wieczornych gierek na ps3 lub jakiegos serialu. Jakiś postęp w tej materii w chińskich projektorach ?
jigaman

Postprzez kombajnik » piątek, 1 kwietnia 2016, 14:41

jigaman napisał(a):Widzę że sporo projektorów pojawia sie na ali, czy jest cos wartego uwagi w cenie ok 100 $? Ma służyć do wieczornych gierek na ps3 lub jakiegos serialu. Jakiś postęp w tej materii w chińskich projektorach ?

Kup sobie UNIC UC40, za taką kasę według mnie ok, chyba że masz jakieś mega wymagania, ale to wtedy musiałbyś chyba też zmienić zakres cenowy. Każdy ze znajomych co widział u mnie obraz z Unic'a UC40 był pod wrażeniem jaki to fajny sprzęt za taką kasę.
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości i warte uwagi telefony z Chin