• Reklama

Niedrogi niewielki i sprawdzony sprzęt zamiast m1 note

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Niedrogi niewielki i sprawdzony sprzęt zamiast m1 note

Postprzez Nojs » 28 gru 2015, o 17:02

Cena (bez VAT): Maks 600, ale najchętniej do 400 złotych (może być używany)

Wielkość ekranu/Rozdzielczość: do 4,7 cala, albo mniej, 5 to już chyba za dużo.

Ilość RAM/ROM/Procesor: 2gb ram musi być, po za tym procesor nie gorszy od niż snap 400

Dual/Single sim: obojętnie

Preferowane marki: Odrzucam wszelkie chińskie wynalazki, tylko sprawdzone oryginalne chińczyki lub marki z naszych sklepów. Np. Elephone wiadomi że kicz, Lenovo - zawsze coś niedopracowane. Ma być stabilny.

Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętnie

Wymagania (parametry, funkcje): No więc szukam smartfona na czas stabilizacji. Może być używany, niezła bateria (choć mam świadomość że tej z m1 not raczej nic nie pobije), stabilny, żadnych losowych restartów co jakiś czas, dużo rozmów, komunikatory, trochę sms i zdjęć, dużo nawigacji i zakupów przez internet.

Opis:
Z pewnością meizu m1 note to to najlepszy sprzęt jaki do tej pory miałem. Super bateria, ekran, płynność, mało błędów, nakładka z gestami z flyme tools najprzyjemniejsza jaką miałem.
Ale znudził mnie. Głównie tym, że ciągle siedzę z oczami wlepionymi w telefon. Tracę czas na przeglądanie internetu zamiast się czymś zająć w wolnej chwili. Dość, nie chcę tak żyć :)
Myślałem nad klasycznym telefonem plus mały tablet zabierany gdy jest potrzebny, ale dochodzę do wniosku, że potrzebuję androida do codziennych zajęć, jest to wielkie ułatwienie.

Chce zmienić telefon na jakiś mniejszy. Sam nie wiem ile mniejszy. Mam mieć więcej miejsca w kieszeni.

Macie jakieś pomysły? Solidny, niewielki i sprawdzony sprzęt wysokiej jakości?
Nojs

Telefon:: brak

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?