• Reklama

Niedostępność płatności przez Moneybookers na Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez stifler959 » 1 lut 2013, o 21:10

marxxx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ja założyłem konto dwa dni temu, a nie wpłynęło mi jeszcze te 60 zł. COś źle zrobiłem czy to z ich strony opóźnienie??:D
stifler959
AKTYWNY

Pochwały: 3

Reklama

Postprzez bartazzz » 1 lut 2013, o 21:25

ja mam konto od kilku lat więc 50 pln nie dostane. Zrobiłem tylko jeden zakup za ok 100dolcówwięc tsraciłem 16pln. Jeśli nie kupie nic to wyjdzie mi taniej niz karta wirtualna. Tak, płaciłem zwykłą debetówką. Tak jak już pisałem trzeba dokonywać więcej płatności w roku żeby się opłacało, mnie nie obejmuje ta promocja więc po stronie kosztów miałbym rocznie 25 pln
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez marx » 1 lut 2013, o 21:50

mbank, Multibank i BRE Bank to ta sama grupa kapitałowa ale każdy z podmiotów jest nastawiony na innego klienta.
Po jednej stronie stoi tradycyjny BRE Bank typowo okienkowy, a po drugiej stronie jest mBank typowo internetowy.
Jak ktoś potrafi sobie sam w komputerze zrobić przelew, kupić ubezpieczenie czy fundusze inwestycyjne to wybiera Mbank bo jest tańszy.
Jak potrzebujesz okienka z jakiegoś powodu to wybierasz BRE który koszty tych usług ma rozłożone na różne swoje produkty.

Co do 60zł to przeczytaj dokładnie regulamin, podejrzewam ze musi na koncie pojawić sie jakaś transakcja, wpływ.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez adamfon » 1 lut 2013, o 22:08

Te 60zł z tego co czytałem wypłacane jest 15 dnia następnego miesiąca, jakoś tak. Na chłopski rozum, jak założyłeś konto w styczniu to 15 lutego, albo do 15 lutego dostaniesz 60zł, jak założysz konto w lutym to 60zł będzie koło 15 marca.
adamfon
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI