• Reklama

Niedostępność płatności przez Moneybookers na Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Postprzez chinczyk » 23 sty 2013, o 22:48

Mam konto w BZWBK i normalna karte platnicza/bankomatowa Visa electron payWave czy to wystarczy do zaplaty za towar czy lepiej i taniej wyjdzie jesli przez internet stworze sobie za posrednictwem konta karte internetowa?
chinczyk

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez grazynka » 23 sty 2013, o 23:06

Najtaniej jest przez karte do zakupów internetowych z mbanku, ja sobie wyrobiłam i nie żałuje.
w tym BZ najczęściej doliczają opłatę z przewalutowanie z euro na dolary i na dodatek zmieniają kurs po paru dniach od transakcji i trzeba dopłacić!!
grazynka

Postprzez wariorex » 25 sty 2013, o 11:58

siemka dlugo mnie tutaj nie bylo co to sie porobilo z tym moneybooker.mam konto w mbanku karte visa jaki jest koszt wyrobienia karty wirtualnej i koszt jej utrzymania.konto w mbanku tez mialem miec za free a tu teraz pobieraja kase za ubezpieczenie karty?
i to jest najwazniejsze ile sie placi od tranzakcji
przykladowo kupuje fona za 10 usd jaki bedzie koszt operacji?
wariorex

Postprzez marx » 25 sty 2013, o 13:42

25 zł rocznie to koszt utrzymania karty, mi nic nie pobierają za ubezpieczenie, to chyba nie jest obowiązkowe.

Koszt dla karty rozliczanej w dolarach to tylko koszt zakupu dolara po kursie banku

EDIT : pomyliłem waluty, teraz OK
Ostatnio edytowano 28 sty 2013, o 08:38 przez marx, łącznie edytowano 2 razy
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez bartazzz » 28 sty 2013, o 01:39

grazynka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

DOkładnie dziś sprawdziłem i wyszło po wszystkim 3,31.
Zapłaciłem debetówką z mbanku, zobaczymy jak się zaksięguje. Rozeznam temat z tą ekarta wirtualną
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez marx » 28 sty 2013, o 08:38

musisz zapłacić kartą internetową(wirtualną) z mBanku rozliczaną w USD, wtedy masz najtaniej
marx
Administrator

Postprzez bartazzz » 28 sty 2013, o 14:43

a powiedzcie mi czy można zasilić te karte dolarami z kantoru internetowego?
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Postprzez marx » 28 sty 2013, o 14:45

nie wiem, ale po co komplikować sobie skoro tam ci policzą po podobnym kursie!
marx
Administrator

Postprzez bartazzz » 28 sty 2013, o 15:04

zobaczę jak teraz będe w plecy i wtedy zastanowię się co jeszce będe kupował i wtedy pomyślę nad tą kartą, a ile się na nią czeka?
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Postprzez gramacz » 28 sty 2013, o 18:26

Kurcze jest nowa promocja na konto w mbanku dają 60 zł za otwarcie darmowego ekonta i 2 zł za każdą płatność kartą max 600zł zwrotu.
szczegóły oferty: mBank

Szkoda że już mam tam konto, bo fajna kasa do za friko.
gramacz

Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Postprzez chinczyk » 29 sty 2013, o 02:13

Czy aliexpress obsluguje przy platnosci zabezpieczenia 3d-secure????? Dzisiaj placilem tam karta VISA i przeszla platnosc tylko wpisujac swoje dane, nr karty i 3cyfrowy kod znajdujacy sie na jej drugiej stronie, ale nie przyszedl zaden sms z kodem zabezpieczajacym platnosc.
chinczyk

Pochwały: 2

Postprzez marx » 29 sty 2013, o 10:31

Aliexpress i inne chińskie sklepy zabezpieczają transakcję tylko 3 cyfrowym kodem CVV2 , dlatego dla naszego bezpieczeństwa zakupy w sklepach internetowych w Azji robimy tylko kartami internetowymi (wirtualnymi) aby nie dołączyć do nie małego grona ludzi z wyczyszczonym kontem.

chcesz płacić bezpiecznie i tanio >> przeczytaj to << a będziesz zadowolony i spokojny
marx
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI