• Reklama

[G4S] nie mogę wysyłać smsów

[G4S] nie mogę wysyłać smsów

Postprzez mordoklejki » sobota, 25 kwietnia 2015, 00:47

Witam :)
Dzisiaj zacząłem używać G4S i mam spory problem. Otóż nie mogę wysyłać smsów. Połączenia, internet wszystko śmiga, problem jest z smsami. Cały czas wyświetla się "wysyłanie" i sms nie zostaje wysłany, po restarcie tel po kilku minutach pojedyncze losowe smsy dojdą i nie wiem w czym tkwi problem...
mordoklejki

Reklama

Re: [G4S] nie mogę wysyłać smsów

Postprzez TLasky » sobota, 25 kwietnia 2015, 01:43

mordoklejki napisał(a):Witam :)
Dzisiaj zacząłem używać G4S i mam spory problem. Otóż nie mogę wysyłać smsów. Połączenia, internet wszystko śmiga, problem jest z smsami. Cały czas wyświetla się "wysyłanie" i sms nie zostaje wysłany, po restarcie tel po kilku minutach pojedyncze losowe smsy dojdą i nie wiem w czym tkwi problem...

A nr centrum wiadomości wpisałeś? Możliwe że musisz przypisać numery do poszczególnych kart jeśli używasz dwóch ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez slavo22 » sobota, 25 kwietnia 2015, 13:50

Kumpel miał podobny problem i właśnie chodziło o nr centrum sms.
slavo22
VIP

Pochwały: 44

Postprzez mordoklejki » niedziela, 26 kwietnia 2015, 11:45

Problem udało się rozwiązać, ale szczerze mówiąc nie wiem dokładnie jak :) Numer do centrum się zgadzał. Bawiłem się z ustawieniami kart z plusa i aero, wyjmowałem je pare razy i po jakims czasie ni stąd ni zowąd zadziałało i jest wszystko ok :)
mordoklejki

Postprzez mordoklejki » niedziela, 26 kwietnia 2015, 13:54

Nie chcę tworzyć nowego tematu. Mam jeszcze jeden problem, dotyczy on połączenia telefonu z komputerem przez kabel USB. Nie mogę nigdzie znaleźć działających sterowników, a bez nich telefon nie chce się połączyć.
mordoklejki

Powrót do Pomoc techniczna