• Reklama

[aliexpress] Nie mogę otworzyć sporu, nr tracking nie dziala

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Nie mogę otworzyć sporu, nr tracking nie dziala

Postprzez Kobe8 » 15 cze 2013, o 01:11

Witam! Zamówiłem u chińczyka za 28$ paczkę, a nie mogę kliknąć na open dispute :(

Mam napisane:
Please only click "Confirm Order Received" after you've received your order in satisfactory condition. If you did not receive your order, please "Open Dispute" before 57days 16hours 45minutes 0seconds .

ale ani w orders ani jak kliknę na zamówienie nie ma tego, dodam, że w innym zamówieniu od kogo innego to mam.

mój nr trackingowy to: China Post Air Mail RB613690433CN
nie widzi go w ogóle w systemie, ogólnie to zrobiłem błąd bo za późno mi wpłaciło kasę i było kilka sekund po promocji ( o około 7$ taniej) dostałem info od ali express, że moje zamówienie jest canceled, ale nic nie robiłem bo czekałem aż mi anulują zamówienie czy coś, a tu status przeszedł z pay succes na shipment zamiast być anulowanym więc napisałem do chińczyka czy mi wyśle on napisał, że tak, pisałem do niego później nie odpisywał później po dłuższym czasie w orders zauważyłem nr trackingu (na maila w ogole nie dostałem potwierdzenia, że nr trackingu dostałem) co zrobić z tym fantem? Czekać czy podał mi fałszywy nr i dlatego go nie ma ? bo nie wiem co zrobić teraz.
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Reklama

Postprzez existe » 15 cze 2013, o 09:54

rety - ten temat ile czekales na paczke jest nudny
sorki
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez blackboxx » 15 cze 2013, o 10:00

3 dni od nadania i już panikujesz? Spór można otworzyć chyba po 7-8 dniach dopiero.
Ja teraz zamawiałem kilka paczek i nr trackingowe w systemie pojawiły się dokładnie po 8 dniach.
Z tego co zauważyłem większość Chińczyków po wysłaniu paczki mają trochę w dupie, raz tylko udało mi się skontaktować ze sprzedawcą po tym jak wysłał paczkę.
Nr trackinkowy pewnie jest dobry, poczekaj jeszcze chwile na pewno się pojawi skoro wysłał.
blackboxx

Postprzez Kobe8 » 15 cze 2013, o 15:34

ok bez spiny ;D lepiej, żeby wiedział wcześniej, że jest wszystko dobrze niż miałoby być gorzej później :D
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez blackboxx » 16 cze 2013, o 00:21

Teraz mam jedną paczkę, na której dziś mija 10 dzień i nadal nie ma jej w trackingu.
blackboxx

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI