• Reklama

nie mogę dokonac płatności błąd bank WBK

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

nie mogę dokonac płatności błąd bank WBK

Postprzez erico329 » 24 lip 2014, o 03:00

witam mam konto w bzwbk i nigdy nie było problemu z dokonaniem płatności ,konto mam złotowe ale spokojnie mi to przeliczna na euraski,
na koncie mam pieniązki , dziś zapłaciłem za 10 produktów i kiedy chciałem płacić za jedenasty wyskoczyło "Sorry, your payment was not successful! No money has been deducted. " i płatnośc nie chce przejśc tak samo dzieje się kiedy chce płacić za pozostałe . co może być tego przyczyną ? jak to zwalczyć ? pieniążki na koncie są i to jest pewne , wcześniej nie miałem takich problemów ze płatnośc nie przechodziła.
erico329

Telefon:: samsung

Reklama

Re: nie mogę dokonac płatności błąd bank WBK

Postprzez victor44 » 24 lip 2014, o 07:20

nie przejmuj sie tym, mialem podobnie. blad banku, jednak jesli chcesz to sie z nimi skontaktuj. takie komunikaty przewaznie znikaly po kilku minutach
victor44
AKTYWNY

Pochwały: 9
Telefon:: Meizu MX4

Postprzez drago68 » 24 lip 2014, o 08:05

Sprawdź ustawienia karty, tzn limit dzienny oraz czy masz czasem też ustawioną ilość transakcji w danym dniu czy miesiącu.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Postprzez marx » 24 lip 2014, o 19:32

Zabezpieczenie banku, jak zazwyczaj nie robisz więcej niż 1 transakcji kartą w necie a nagle 10 to zadziała zabezpieczenie.
Tak samo jak byś z swojej karty nagle zaczął wypłacać pieniądze z bankomatów w Bułgarii
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI