• Reklama

Nie dochodzą SMSy z banku

Xiaomi

Nie dochodzą SMSy z banku

Postprzez tranc » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 19:46

Nie dochodzą mi SMSy autoryzacyjne z tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank. Niestety, wina leży po stronie mojego telefonu (Xiaomi Redmi Note), ponieważ jak przełożę kartę SIM do innego telefonu to wszystko pięknie bangla. Sprawdzałem blockliste, blacklistę i inne tego typu listy w telefonie i nie mam tam żadnego wpisu.

Oczywiście na Xiaomi normalnie dochodzą mi SMSy z innych źródeł - od osób prywatnych i innych serwisów SMS, reklamy itd.

Co ciekawe, SMSy nie dochodzą, gdy w skrzynce odbiorczej jest już jakiś SMS z Tmobile Banku. Kiedy go usunę, kolejny przyjdzie bez problemu. Jakieś pomysły czym to moze być spowodowane? Wyłaczyłem grupowanie powiadomień od operatora lub banku, ale nadal to samo.
tranc
AKTYWNY

Pochwały: 20

Reklama

Re: Nie dochodzą SMSy z banku

Postprzez fafal » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 23:17

Jeśli uzywasz aplkacji do smsow z romu to ją usun i zainstaluj jakąś inna aplikacje z matketu np. Go SMS.
fafal

Re: Nie dochodzą SMSy z banku

Postprzez marcino1104 » wtorek, 12 sierpnia 2014, 01:29

To samo było z Redmi Red Rice. Wtedy pomogła zmiana ROM'u na custom, ale inny niż od MIUI Polska. Na swoim NOTE też mam ten sam problem. Ja po prostu kasuję smsy od t-mobile żeby mogły przyjść kolejne.
marcino1104

Pochwały: 3

Powrót do Pomoc techniczna