• Reklama

Nibiru H1

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Nibiru H1

Postprzez hellhammer » 16 paź 2014, o 13:12

Nibiru napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

dokladnie o tym mowie ze telefon jest spoko.sam mialem okazje go ostatnio chwile testowac(kupowałem dla znajomego)
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Reklama

Postprzez Mixxer5 » 16 paź 2014, o 21:54

Nibiru napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To całkiem nieźle, bałem się, że będzie dużo gorzej z baterią.

Skąd taki wynik w Antutu? Sprzedawcy wrzucają wyniki około 24-27 tysięcy.
Wrzucałeś androida 4.4? Jeśli tak, to skąd?
A, no i najważniejsze- jakieś "wady ukryte", czy coś? Pytam, bo zastanawia mnie skąd tak niska popularność telefonu, przy tak doskonałych wynikach. Czy po prostu marka "ma pecha"?

Dzięki za odpowiedzi, czekam na telefon w trochę lepszym humorze.

EDIT: A- jeszcze jedno pytanie- gdzie kupowałeś telefon i czy przyszedł z ładowarką europejską, czy chińską?
Mixxer5

Telefon:: Pentagram

Postprzez hellhammer » 17 paź 2014, o 08:46

Mixxer5 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A, no i najważniejsze- jakieś "wady ukryte", czy coś? Pytam, bo zastanawia mnie skąd tak niska popularność telefonu, przy tak doskonałych wynikach. Czy po prostu marka "ma pecha"?

EDIT: A- jeszcze jedno pytanie- gdzie kupowałeś telefon i czy przyszedł z ładowarką europejską, czy chińską?

Sa rozne marki, nie koniecznie popularne a dobre, wszycy polecaja coolpada a ja sie zrazilem do tej marki, nie chce miec wiecej szajsu z tej stajnii. Kupujesz komorke ze zwalonym systemem na start. A wyniki na ali sa czesto kopiowane z aukcji na aukcje, sam wiem bo moj coolpad ma wieksze niz ten z aukcji co kupowałem.
hellhammer
VIP

Postprzez Mixxer5 » 17 paź 2014, o 12:33

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sa rozne marki, nie koniecznie popularne a dobre, wszycy polecaja coolpada a ja sie zrazilem do tej marki, nie chce miec wiecej szajsu z tej stajnii. Kupujesz komorke ze zwalonym systemem na start. A wyniki na ali sa czesto kopiowane z aukcji na aukcje, sam wiem bo moj coolpad ma wieksze niz ten z aukcji co kupowałem.

Rozumiem, pytam tylko zapobiegawczo ;) Dzięki za info, teraz czekam aż tel przyjdzie.
Mixxer5

Postprzez SeventyThree » 17 paź 2014, o 12:58

Legendarność pewnych telefonów bierze się z obaw przed podejmowaniem ryzyka.
Nie umniejszam oczywiście ich zalet.
Bo przecież ktoś kupił i mu się spodobało, więc wezmę to, co ten ktoś, a jak nie będzie złe, to dalej polecę.
A później przecież tyle ludzi już kupiło, to ja też nie będę ryzykował i kupię to co mają inni i jest sprawdzone.
I tworzy się taka wielka bańka ... a tymczasem obok przechodzą inne rozwiązania, często lepsze.
Ale ze względu na STRACH, przechodzą ... obok nosa ...

Przerabiałem ten sam temat podczas szukania tunera SAT ... na forach można odnieść wrażenie, że głównie Ferguson w PL robi dobre tunery (w klasie budżetowej oczywiście). Jeden patrzy na drugiego i nikt się nie chce wychylić. Boją się zaryzykować.

A wystarczy wychylić nos choćby za zachodnią granicę i okazuje się, że MOŻLIWOŚCI JEST O WIELE WIĘCEJ !

Też chciałem kupić H1, ale wybrałem coś innego, też niezbyt popularnego tu na forum. Zależało mi po prostu bardziej na LTE, niż na dual sim.

Autor postu otrzymał pochwałę
żeby był jakiś porządek i sens wszystkiego nieznanego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...
SeventyThree
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: Lenovo A806
ROM: 16GB

Postprzez hellhammer » 17 paź 2014, o 13:01

SeventyThree napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bardzo wartościowa i wrecz trafna wypowiedz :) Masz plusika. Tak nawiasem mówiąc dla mnie Ferguson to szajs. dosc ze obraz na nich najgorszy to jeszcze ich osd to normalnie jakbym robil 10 lat temu :)
Ps. Jaki tunek teraz z mozliwosci sharu i z ipla,tvn player polecasz z chin tak do 70-80$?
hellhammer
VIP

Postprzez marx » 17 paź 2014, o 15:32

z ipla i tvn player to coś na linuksie, ale za 70 $ raczej nie znajdziesz nic godnego uwagi
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez kolakao » 17 paź 2014, o 15:46

co tu się dzieje, nawet admin offtopuje :)
w temacie: jak kupowałem Xiaomi Redmi Note to myślałem również nad nibiru (wtedy te telefony kosztowały praktycznie tyle samo), jednak chyba jedynym plusem dla nibiru był ekran full HD, co jednak dla mnie jest raczej wątpliwą zaletą bo na ekranie 5' czy to HD czy full HD nie robi mi różnicy, za to Xiaomi miał większy ekran co było dla mnie niezbędne :)
W tym momencie jeśli miałbym kupować 5 calowca, zamiast nibiru zdecydowałbym się na coolpada F1 - to naprawdę porządny telefon, kupiłem go siostrze :)
Jeśli jednak masz duszę odkrywcy, kupuj Nibiru, napewno to jest coś co "odkryjesz", no i będziesz oryginalny, niewiele osób ma nibiru :)
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Postprzez Mixxer5 » 17 paź 2014, o 16:56

SeventyThree napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W zasadzie to właśnie jest jedyny powód dla którego za pierwszym razem, miesiąc temu- coś się pochrzaniło z wysyłką i dostałem zwrot kasy, wziąłem Redmi Note. Tylko od tamtej pory wszystkie fajne promocje dla tego telefonu poznikały, a za to znalazłem świetną okazję (165$ z wysyłką) na Nibiru właśnie. Oczywiście rozumiem dlaczego wiele osób obstaje przy "sprawdzonych" telefonach, i nie sugerowałem się na 100%- ale wątpliwości miałem.

Tak czy siak- jak przyjdzie, to zrobię recenzję, żeby nikt nie miał takich problemów jak ja.
Mixxer5

Postprzez kolakao » 17 paź 2014, o 17:48

Nibiru jest w 2 wersjach, za tę cenę chodzi wersja 6 rdzeniowa, jesteś pewien, że takiej nie kupiłeś?
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Postprzez Mixxer5 » 17 paź 2014, o 18:12

Ano, jestem:

http://www.tmallbox.com/mobile-phone/18 ... color-pink

Oprócz podanej ceny jest jeszcze kod zniżkowy 7% do 25 października, więc łącznie wyszło 166.75$- z 4% od Paypala- wyszło równo 600 zł. I tak 100zł taniej niż Redmi Note miesiąc temu.
Mixxer5

Postprzez Nibiru » 18 paź 2014, o 13:54

Wynik z antutu wyszedł jaki wyszedł. Mogę dać filmik jak przechodzi test, chociaż sam zobaczysz jak tele dojdzie. Androida zostawiłem 4.2 - nakładka nibiru mi się spodobała.
Z wad zauważyłem że aparat wykrzywia krawędzie zdjęcia. Zauważyłem dopiero po miesiącu jak musiałem zrobić dokładne zdjęcie kartki w kratkę.
Z plusów, oprócz specyfikacji, telefon mi wypad podczas jazdy motocyklem na ekspresówce. Nie zostały po tym incydencie nawet ryski.

Kupowałem bezpośrednio na Ali, tele szedł dwa tygodnie, ładowarka pl.
Nibiru
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: Nibiru H1
ROM: 4.2.2.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?