• Reklama

NEXBOX Z68 - Super TV box w przystępnej cenie

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Re: NEXBOX Z68 - Super TV box w przystępnej cenie

Postprzez pottymouth » 16 mar 2016, o 16:38

wojtas1777 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sprawdź czy masz w box'ie zainstalowany eHomeMediaCenter taka ikonta Obrazek
Jeśli tak to powinien bez problemu znaleźć urządzenie (telefon i box musza być w tej samej sieci WiFi).

No właśnie jest zainstalowane i jesteśmy w tej samej sieci WiFi. Włączyłem to i nadal nie wyszukało. Jeszcze było coś z rock game controler to też włączyłem i nie działa.
pottymouth

Reklama

Postprzez wojtas1777 » 17 mar 2016, o 14:14

pottymouth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sprawdź w eHomeMediaCenter czy masz włączoną opcje sterowania w ustawieniach ( drugie od góry) .
Natomiast Rockgame controler służy do "emulowania" ekranu dotykowego na tv (ustawiasz na tv punkty w których będzie symulowane dotknięcie po naciśnięciu na ekranie tel przycisku powiązanego z danym punktem) .
wojtas1777

Pochwały: 2

Postprzez pottymouth » 17 mar 2016, o 15:49

wojtas1777 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Sprawdź w eHomeMediaCenter czy masz włączoną opcje sterowania w ustawieniach ( drugie od góry) .
Natomiast Rockgame controler służy do "emulowania" ekranu dotykowego na tv (ustawiasz na tv punkty w których będzie symulowane dotknięcie po naciśnięciu na ekranie tel przycisku powiązanego z danym punktem) .

Zrobiłem wczoraj update firmwaru. I nadal nie łączy w jednej sieci WiFi z eHomeMediaCenter. Może coś w routerze?
pottymouth

Postprzez wojtas1777 » 18 mar 2016, o 15:24

Sprawdzałeś czy masz włączona tę funkcje ?
wojtas1777

Postprzez pottymouth » 18 mar 2016, o 22:14

Tak, funkcja jest włączona.
pottymouth

Postprzez wojtas1777 » 20 mar 2016, o 22:35

Trudno mi powiedzieć czy problem leży w routerze , jak masz możliwość to sprawdź na innym . Ja polecał bym mimo wszystko zakup pilota z Ali skoro ten załączony do niczego się nie nadaje .
A tak poza tematem mógłbyś powiedzieć jak się sprawuje ten box oraz ile jest miejsca na aplikacje , bo też się zastanawiam nad kupnem .
wojtas1777

Postprzez bobi1610 » 4 kwi 2016, o 04:02

Jak dla mnie to super lepiej niż M8S+
bobi1610

Postprzez mysiortelchina » 24 kwi 2016, o 13:41

Cześć,

Problem pilota do tego tvbox rozwiązałem kupując DroidMote - w sumie nie był to najdroższy zakup na świecie a działa znakomicie bez żadnego kombinowania. Owszem, próbowałem wcześniej aplikacji z poprzednich postów - zawsze coś było nie tak.

Zastanawiam się jeszcze nad kupnem dedykowanego pilota (np. Mele F10 Pro/Deluxe lub Lite lub coś podobnego z pełnowymiarową klawiaturą)
Czy ktoś się orientuje czy Mele wspiera dekodery UPC? Bo chciałbym że jeden pilot obsługiwał zarówno tvbox, telewizor (TLC) oraz dekoder UPC (mediabox HD). Będę wdzięczny jeśli ktoś coś doradzi / podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

I drugie pytanie - czy próbował ktoś podpinać do tego tvboxa kamerę do skype'a? Jeśli tak to jakie modele?
Bo chciałbym coś zakupić i móc korzystać z wideokonferencji ale nie chce mi się kupować 10 kamer.

Z góry dzięki
mysiortelchina

Poprzednia strona

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo