• Reklama

Newsy pisane przez "Gości"

Propozycje zmian na forum?

Newsy pisane przez "Gości"

Postprzez sudione » 15 sie 2015, o 19:14

Hej!:)
Mam pytanie związane z pisaniem newsów. Czy jest możliwe napisanie przez nie-moderatora newsa w jakimś bera subforum typu "Nowości beta" i po akceptacji merytorycznej, językowej oraz czy już go nie było przez moderatora(admina) taki news trafiałby na stronę główną portalu? Nie wiem, czy to wina wakacyjnego okresu, czy braku ludzi, ale przez ostatni tydzień była premera XIAOMI Note 2, był pokaz transparetnego ekranu przez ZUK, JiaYu publikuje pierwsze screeny CyanogenMod'a w wersji 12.1 dla swoich urządzeń i mógłbym wymienić jeszcze kilka takich rzeczy, a na portalu cisza. Z góry zaznaczam, że nie chcę być moderatorem, bo nie mam czasu, ale kilka newsów od czasu do czasu w wolnej chwili mogę wrzucić. Moja cała dzałalność jest dostępna na forum.;)
Z góry dziękuję za odpowiedź.:)
Avatar użytkownika
sudione
NewsMan
 
Posty: 295
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 12:13
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12
Telefon:: HTC Desire A8181

Reklama

Re: Newsy pisane przez

Postprzez blue_voyager » 15 sie 2015, o 19:52

Moderatorzy nie piszą newsów, nie są od tego. Newsy piszą Newsmeni (granatowe nicki). Czemu żaden z nich (jest ich kilku) nie napisał o tej nowości to trzeba już ich zapytać. Możesz dodać nowy temat w dziale nowości, ważne, żeby nie była to sucha, jednozdaniowa informacja, a także to, żeby były to potwierdzone informacje.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Newsy pisane przez

Postprzez marx » 15 sie 2015, o 20:35

W tym dziale może pisac każdy, a ja najciekawsze newsy przeniosę do działu nowości.

Jak masz ochotę i czas to możesz zostać newsmanem.
marx
Administrator
 
Posty: 12518
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama