• Reklama

Teraz jest 19 kwi 2024, o 01:22

Nowości Nowości dla TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo

Mapa strony TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo » Dział : TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Ledowe szyldy

Cześć. Zapewne nikt jeszcze tego nie szukał :P A może i szukał. Chciałam kupić do swojego sklepu coś jak tutaj https://loboslink.pl/baza-wiedzy/czym-j ... tosowanie/ Szukałam szukałam i a Aliexpress znalazłam ;) Proszę https://pl.aliexpress.com/w/wholesale-ledowy-szyld.htm albo tutaj https://pl.aliexpress.com/item/1005003911792043.html Wydają mi się być to całkiem spoko opcje.
Czytaj więcej : Ledowe szyldy | Wyświetlone : 591 | Odpowiedzi : 0


TV box lub wtyczka z apką HBOgo do Smart TV Sony Bravia

Witam,
czy jest istnieje jakieś urządzenie jak tv box (hdmi), albo jakoś przez wtyczkę (usb) żeby miał wgrany program i do wyboru aplikację HBOgo, ponieważ mam telewizor Sony Bravia Smart TV i niestety przez ten nieszczęsny tv bez programu android, nie mam możliwości oglądania HBO. Do wyboru jest tylko Netflix i wgrane dedykowane apki, a aktualizacji nie można zrobić. Czy i]

Czy istnieje coś takiego, jakieś urządzenie które może wspierać tv o jedną dodatkową aplikację ...
Czytaj więcej : TV box lub wtyczka z apką HBOgo do Smart TV Sony Bravia | Wyświetlone : 1644 | Odpowiedzi : 1


Beelink GS-King X S922X-H 4GB DDR4 / 64GB

Hej,

ostatnio wpadł moje ręce nowy TV box od Beelink.
Jest to model GS-King X, który ma pełnić funkcję domowego serwera plików NAS.
Beelink kontynuuje swoją linię "czaszek" na obudowie, w tym przypadku dodając jeszcze świecące oczodoły :)
W trybie StandyBy na niebiesko, w trybie ON - na zielono.

Już samo opakowanie wywołuje wrażenie wejścia w posiadanie czegoś "ekskluzywnego". Ciekawe pudełko, czerwone wstążki służące do wyjęcia Boxa z opakowania, miękka wyściółka...
Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie! ...
Czytaj więcej : Beelink GS-King X S922X-H 4GB DDR4 / 64GB | Wyświetlone : 1910 | Odpowiedzi : 4


TV Box pod cyfrowy polsat z obsługa kodi?

Jak w temacie.
Chodzi mi o jak najlepszą i najprostszą obsługe pilotem. Musi działać wtyczka mbebe cyfrowego polsatu. Sprzęt najlepiej jeśli by miał roota oraz możliwość załączania wyłączania pilotem.
Możliwość podłączenia hdd. Chciałem uruchomić wtyczke na xboxie ale nie działa.
Cyfrowy polsat ma jakieś zabezpieczenie które sprawia że nie działa na nim.
Co polecacie ze sprzętu.
Cena do 250zł.
Thx.
Czytaj więcej : TV Box pod cyfrowy polsat z obsługa kodi? | Wyświetlone : 1972 | Odpowiedzi : 0


Wzmacniacze audio

Witam,dysponuje ktoś wiedzą na temat jakiś promocji ,czy kodów zniżkowych na wzmacniacze stereo.
Np: Smsl Q5 pro , Sabaj A4 , Topping MX3 ?
Czytaj więcej : Wzmacniacze audio | Wyświetlone : 2268 | Odpowiedzi : 9


Radio samochodowe 2din

Napaliłem się ostatnio na radio multimedialne 2din do Aveo, coś w tym stylu.

Dość tanio można dodatkowo podłączyć do niego radio cyfrowe i kamerę cofania, pomyślałem że taki cacko z androidem to dobry pomysł.

Akurat w wątku obok dot. radia 1din jest link do przeglądu dość kiepskiego Seicana a część z tych 2din są tego samego producenta.
Tam problemem jest bardzo szybkie zużycie części ruchomych, których nie ma w 2din, ale jest też problem jakością ...
Czytaj więcej : Radio samochodowe 2din | Wyświetlone : 3359 | Odpowiedzi : 9


Radio samochodowe 1din do 7"

Witam szukam jakiegoś sensownego radia samochodowego 1Din do 7cali, chyba że to radio na deskę rozdzielcza montowane to może być więcej.

Budżet do 1500zł.

Ja niestety nie siedzę w takich tematach więc chciał bym zasięgnąć fachowej wiedzy.
Oczywiście zakupy w chinach robię i nie jest to dla mnie coś nowego jak coś.
Pozdrawiam i dziękuję.
Czytaj więcej : Radio samochodowe 1din do 7" | Wyświetlone : 2842 | Odpowiedzi : 9


Projektory Byintek - czy warto?

Cześć,

zastanawiam się nad zakupem projektora do domu w cenie max. 1000zł. Przeglądałem trochę ali i znalazłem twory marki Byintek - mają jakis tam model M1080 https://www.aliexpress.com/store/product/BYINTEK-M1080-Smart-2GB-16GB-Android-WIFI-FULL-HD-1080P-Portable-LED-Mini-Projector-1920x1080-LCD/736783_32935026665.html - pytanie, czy ma to sens?
Nie zależy mi na wersji z Androidem - mam Mi BOXa.

Z ciekawości napisałem do nich z pytaniem co z gwaranacją i dumnie odpisali, że mają oddział w Polsce... ciekawa sprawa.

Miał ktoś z nimi do czynienia? Czy to jakiś bubel? Ma ...
Czytaj więcej : Projektory Byintek - czy warto? | Wyświetlone : 2723 | Odpowiedzi : 1


Meizu Ep52, opinie?

Witam, mam pytanko, jakie polecacie słuchawki BT do 250zl? Myślę nad Meizu Ep52 ale może jest coś do czego warto dołożyć?
Czytaj więcej : Meizu Ep52, opinie? | Wyświetlone : 3252 | Odpowiedzi : 1


Soundbar blitzwolf

Czy ktoś słyszał, ma porównanie np jbl bar studio?
Warto kupić?
Czytaj więcej : Soundbar blitzwolf | Wyświetlone : 3037 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165131 • Liczba wątków: 5434 • Liczba użytkowników: 39523

  • Reklama
cron