• Reklama

Teraz jest 18 kwi 2024, o 05:09

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

Fotograficzny smartfon, następca Mi Note 10

Hej szukam telefonu- następcy Mi Note 10 pro.

Cena (bez VAT):coś około 2k netto
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: duży, coś jak w 10
Ilość RAM/ROM/Procesor: muszą jakieś być ;)
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: tylko Xiaomi
(ewentualnie Samsung, ale Huawei nie zniosę :D)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): tam gdzie znajdę taniej
Wymagania (parametry, funkcje)/Opis:
Ok, więc szukam telefonu do robienia zdjęć. Coś co zastąpi mi lustrzankę itp, zdjęcia na bloga/insta podróżniczego, smartfon do fotografowania czarnego psa w złym ...
Czytaj więcej : Fotograficzny smartfon, następca Mi Note 10 | Wyświetlone : 1092 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Jaki telefon kupić ?


Czy wato kupić chiński elektryczny rower? ENGWE P26

https://youtu.be/wTTM9gzBWeE

Rower można nabyć w dwóch kolorach, niebieskim i szarym. Mój pochodzi ze sklepu firmowego producenta, na przesyłkę czekałem 5 dni.
Rower kosztuje 1099 € / 5209zł, wystarczy zastosować kupon zniżkowy: p26eu
https://shrsl.com/3x6wl

Engwe P26 to już kolejny pojazd tej marki który mam okazje przetestować, tym razem jest to rower o klasycznym wyglądzie jak na polskie standardy. Ten budżetowy rower miejski wyróżnia się ...


Wycieraczki samochodwe

Witam

Czy ktoś ma doświadczenie z wycieraczkami do szyb samochodowych. Możecie coś polecić do Astry H ?? Cena nie gra roli zależy mi na porządnym produkcie.
Czytaj więcej : Wycieraczki samochodwe | Wyświetlone : 362 | Odpowiedzi : 2 | Dział : AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić


Pompa ciepła. Co wpływa na koszty eksploatacji. Zmiana ustaw

Głównym kosztem ogrzewania domów dla posiadaczy pomp ciepła jest energia elektryczna. Każdy chce aby pompa pracowała jak najtaniej. Mamy kilka możliwości aby zmniejszyć koszty ogrzewania pompą ciepła. Główny wpływ na pobór prądu ma przede wszystkim odpowiedni dobór mocy pompy, rodzaj ogrzewania, czyli najlepiej niskotemperaturowe, ustawienia pompy ciepła a także wybrana taryfa energii. Na moim przykładzie pokaże porównanie koszów energii dla taryf G11, G12, G12AS, G12W i G13. Rachunki zminimalizuje do minimum własna instalacja fotowoltaiczna. Dziś ...
Czytaj więcej : Pompa ciepła. Co wpływa na koszty eksploatacji. Zmiana ustaw | Wyświetlone : 486 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


pocophone f1 wyświetlacz

Witam czy moglibyście polecić mi sprzedawcę abym mógł zakupić kompletny wyświetlacz ?
Czytaj więcej : pocophone f1 wyświetlacz | Wyświetlone : 1223 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Xiaomi


Duplicate content rozwiązania

Cześć!
Posiadam sklep, w którym jeden produkt mogę dodać tylko do jednej kategorii. Jedyna techniczna możliwość, nie do przeskoczenia na ten moment.
Jednak chcę, aby jeden produkt był w trzech kategoriach. Jedyna opcja jaką widzę, to dodanie trzech różnych produktów, z różnymi opisami i zdjęciami (żeby nie duplikować contentu).
Jednak nazwa produktu musi być taka sama we wszystkich trzech produktach.
Stąd pytanie - czy takie rozwiązanie jest złe z punktu widzenia poprawności SEO? Z nowo ...
Czytaj więcej : Duplicate content rozwiązania | Wyświetlone : 358 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Engwe C20 PRO. Składany elektryk z ogromną baterią.

Sprawiłem sobie na święta kolejny już rower elektryczny marki ENGWE, tym razem model C20 PRO. Jest to składany rower elektryczny z renomowanym Silnikiem Bafang o mocy 250 W oraz ogromną bateria o pojemności aż 19,2 Ah co zdaniem producenta daje mu zasięg aż 150km. Rower ma doskonały stosunek ceny do jakości. Jak sprawuje się rower, jakie ma wady i jakie zalety oraz co możemy wyciągnąć z ukrytych funkcji sterownika, o tym w dalszej części filmu. ...


Taktowanie a żywotność pompy ciepła. Ogranicz taktowanie

Pompy ciepła należą do najdroższych urządzeń grzewczych które w zamian oferują obecnie najniższe koszty wytwarzania ciepła. Jednak wydatek na pompę nie jest mały i nie jeden z posiadaczy zastanawia się co zrobić aby przedłużyć żywotność pompy. W pompie najbardziej narażonym na zużycie elementem jest sprężarka. Bardzo duży wpływ na długoletnia pracę sprężarki ma częstotliwość jej uruchamiania się. Lepiej jak pracuje non stop niż np 6 razy po 5 minut w ciągu godziny. Aby chronić sprężarkę ...
Czytaj więcej : Taktowanie a żywotność pompy ciepła. Ogranicz taktowanie | Wyświetlone : 403 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Pompa ciepła po 3 latach, pobór prądu i porównanie kosztów

Minął 3 rok z pompa ciepła wiec pora na podsumowanie. Mamy obecnie kryzys energetyczny, przez co koszty ogrzewania domów doprowadzają niektórych do białej gorączki. Jak wszyscy wiedza pompy ciepła są dla bogatych i żrą ogromne ilości energii, są całkowicie nieopłacalne. Lepiej posiadać stary kocioł w którym jak mówi prezes, można spalić wszystko za wyjątkiem opon. A jak jest naprawdę? Sprawdzimy. Wcześniej używałem kotła na miał węglowy, więc porównam koszty. Mam też instalacje fotowoltaiczną wiec zobaczymy ...
Czytaj więcej : Pompa ciepła po 3 latach, pobór prądu i porównanie kosztów | Wyświetlone : 357 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HydePark


Kto zapłaci podatek od fotowoltaiki?

W Polsce w ostatnich kilku latach mamy prawdziwy boom na instalacje fotowoltaiczne. Ogromne przyśpieszenie nastąpiło po wprowadzeniu bardzo korzystnego rozliczenia nadwyżek produkcji prądu z paneli fotowoltaicznych dla prosumentów. Wielu ludzi głośno mówiło że rząd nie pozwoli abyśmy korzystali z niemal darmowej energii nie dzieląc się zyskami z Urzędem skarbowym. Już od 1 Kwietnia tego roku zmieniono system rozliczania energii z fotowoltaiki z ilościowego zwanego net-meteringiem na mniej korzystny system kwotowy czyli net-biling.
Jednak to nie ...
Czytaj więcej : Kto zapłaci podatek od fotowoltaiki? | Wyświetlone : 433 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165127 • Liczba wątków: 5433 • Liczba użytkowników: 39523

  • Reklama
cron