• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 13:38

Nowości Nowości dla Komputery i internet

Mapa strony Komputery i internet » Dział : Komputery i internet

Laptop do 1300zł

Witam.
Poszukuję laptopa do maksymalnej kwoty 1300zł, najlepiej na raty.
Poszukuję na Intel i3, dysk 500GB-1TB, Ram 4-6GB. USB 2.0 i 3.0, hdmi.
14-17" nie mniejszy.
Laptop będzie wykorzystywany do internetu, jakieś proste programy jak word, excel itp
Oglądania Yt oraz filmów mkv 720,1080p z DTS oraz może do 4K.
Jaki model polecacie i markę? Może coś jest teraz gdzieś w promocji?
Ma bez zająknięcia otwierać programy i strony internetowe i nie mulić, bo do ...
Czytaj więcej : Laptop do 1300zł | Wyświetlone : 2187 | Odpowiedzi : 16


który zestaw pod gry i renderowanie ?

Który z tych zestawów byłby lepszym wyborem pod gry obróbkę wideo, co ewentualnie w nich zmodyfikować.



Intel Core i5-8600K BOX

ASRock Z370 Extreme4

Gigabyte GTX 1070 Ti Gaming

2x 8 GB G.Skill 3000 CL16

ADATA SU800 1 TB

XFX TS 550W

SilentumPC Grandis 2 XE1436



lub


AMD Ryzen 7 1700 BOX

ASUS Prime X370-PRO

Gainward GTX 1070 Phoenix lub MSI GTX 1070 Aero

2x 8 GB G.Skill 3000 CL16 lub 2x 8 GB Patriot 3200 ...
Czytaj więcej : który zestaw pod gry i renderowanie ? | Wyświetlone : 1134 | Odpowiedzi : 0


Konfiguracja MiHome

Witam, Panowie zainstalowałem MiHome do obsługi odkurzacza oraz żarówek yeelight, bo sama aplikacja Yeelight to katorga i katastrofa...Mam pytanie odnośnie MiHome, ustawiamy Mainland China oraz English? tak jest poprawnie żeby wszystko dobrze działało (odkurzacz i yeelight)? Ja tak ustawiłem i w paru miejscach mam krzaczki oraz w głownym panelu na górze zamiast pogody w moim mieście mam GETTING LOCATION INFO.
Czytaj więcej : Konfiguracja MiHome | Wyświetlone : 1421 | Odpowiedzi : 2


Głośniki na Bluetooth - dobry gadżet do telefonu

Cześć,

Czasem, może nieszczególnie o tej porze roku, bo raczej latem, wielu z nas robi wyjazdy w plener. A to jakiś biwak, a to wypad nad jezioro. Idealny gadżet na takie okoliczności to głośnik na Bluetooth. Po prostu wygodne rozwiązanie.

Recenzję jednego z takich głośników DreamMachines Conch, wraz z kodem rabatowym, znajdziecie tutaj: http://nerdhub.pl/conch-recenzja-test/

Polecam serdecznie. Głośniki te do niedawna kosztowały ponad 200 złotych. Obecnie to koszt (przy zastosowaniu ...
Czytaj więcej : Głośniki na Bluetooth - dobry gadżet do telefonu | Wyświetlone : 2186 | Odpowiedzi : 2


Jak sterować tabletem podłączonym do TV?

Witam wszystkich :-)
Mam taką zagwozdkę, podłączam tablet do telewizora i nie chce mi się chodzić do niego, żeby dokonać jakiejś akcji. W jaki sposób sterować tabletem? Czy obsługują one air mousy? Co będzie najlepsze? Mam bezprzewodowe pady i myślałem nad kupnem adaptera do USB, żeby odbierał sygnał, ale wtedy kabel hdmi będzie zawadzał i nie ma opcji, żeby to jakoś podłączyć.
Czytaj więcej : Jak sterować tabletem podłączonym do TV? | Wyświetlone : 2333 | Odpowiedzi : 5


Router wi-fi z Chin czy Polski ?

będę podpisywał umowę z siecią kablową na internet stacjonarny (75/2 mbps) po kablu. nie wiem czy kupić router w polsce czy sprowadzić od chnoli (zakładam że nie będzie vatu). kablówka proponuje mi router CISCO 3928 (opłata miesięczna za niego 10zł),wole kupić własny. będzie pracował w mieszkaniu 4 pokoje 70m. podłączonych kilka urządzeń przez wi-fi ( i może 2 kompy po kablu) .jedno co wiem to powinien mieć dwa zakresy 2.4GHz/5GHz bo mieszkanie w bloku i ...
Czytaj więcej : Router wi-fi z Chin czy Polski ? | Wyświetlone : 4745 | Odpowiedzi : 20


Pobranie filmików z youtube w wysokiej jakości

W jaki sposób najlepiej pobierać filmiki z youtube w możliwie wysokiej jakości? Ktoś już to może przerabiał wcześniej?
Pytanie to dotyczy również serwisu vimeo.
Czytaj więcej : Pobranie filmików z youtube w wysokiej jakości | Wyświetlone : 2064 | Odpowiedzi : 4


Kamera IP pod transmisje online

Przeglądam na aliexpress, ale jest tego tyle, że trudno się zdecydować. A zależy mi na kamerce z możliwością podłączenia do sieci i zorganizowania transmisji online. Myślałem o takich z 1,3mp lub 2mpx z full hd. Jakieś sugestie?
Czytaj więcej : Kamera IP pod transmisje online | Wyświetlone : 2459 | Odpowiedzi : 5


Rozpowszechnienie danych osobowych

Firma od której wynajmuje pokój właśnie przysłala mi maila, w którym widzę innych adresatów wiadomości. W sumie kilkaset osób,w adresach mailowych podane są imiona i nazwiska wielu osób. W tym także moje. Co z tym zrobić? Moim zdaniem bezprawnie ujawniono dane osobowe wielu osób.
0
Czytaj więcej : Rozpowszechnienie danych osobowych | Wyświetlone : 2111 | Odpowiedzi : 4


rzutnik na świeżym powietrzu

witam,
jestem tu nowy i nie wiem do końca czy o takich rzeczach mogę pisać na tym forum i czy to dobry dział do tego (w razie czego proszę o przeniesienie). Do tej pory z chin kupiłem tylko pokrowce na telefony.
Wymarzyłem sobie korzystać z rzutnika na świerzym powietrzu. Do końca nie wiem co będzie mi potrzebne do tego i czy w ogóle to jest możliwe.
Myślę, że potrzebuję:
1. rzutnik - nie musi być ...
Czytaj więcej : rzutnik na świeżym powietrzu | Wyświetlone : 3042 | Odpowiedzi : 9


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165104 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron