• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 14:14

Nowości Nowości dla kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring

Mapa strony kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring » Dział : kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring

kamery sportowe, rejestratory jazdy, monitoring,
Dyskusje, promocje, pomoc.

Kamera Fimi Palm

Witam

Posiada ktoś kamerę Fimi Palm? Zastanawiam się nad kupnem Osmo Pocket ale tutaj jest dużo większa szerokość obiektywu co bardziej mnie zadowala. Niestety wręcz brak polskich testów itd.

Może ktoś pomoc swoimi spostrzeżeniami?

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Kamera Fimi Palm | Wyświetlone : 1534 | Odpowiedzi : 0


Witam jaka kamera domobserwacji domu na zewnątrz?

Witam potrzebowałbym kamery do obserwacji domu w nocy jak i dzień takie żeby uruchamiały się na czujkę jak wykryją ruch
Czytaj więcej : Witam jaka kamera domobserwacji domu na zewnątrz? | Wyświetlone : 2440 | Odpowiedzi : 1


Lusterko samochodowe z trybem głośnomówiącym

Witam.

Poszukuję lusterka samochodowego lecz inaczej jak wszyscy bardziej zależy mi na trybie głośnomówiącym gdzie mogę sobie swobodnie rozmawiać niż na samym monitoringu co dzieje się przed samochodem.
Funkcje od najbardziej pożądanych:
- zestaw głośnomówiący
- tylna kamerka wspomagająca parkowanie
- dobra widoczność samego lusterka (może być fotochromowe?)
- nagrywanie w przyzwoitej jakości
- dopełnieniem byłaby możliwość zainstalowania Yanosika czy Map Google

Cena? Hmm wiadomo im lepiej tym mniej. Tak optymalnie byłoby 400zl ale zdaje ...
Czytaj więcej : Lusterko samochodowe z trybem głośnomówiącym | Wyświetlone : 5129 | Odpowiedzi : 14


XIAOMI 70mai Dash Cam Pro 1944P

XIAOMI 70mai Dash Cam Pro 1944P. Dużo się o niej mówi. Jest kompaktowa i w dobrych pieniądzach obecnie około 200.

Czy ktoś używa. Interesuje mnie tryb parkingowy czy ma rejestrację wzbudzaną detekcją ruchu ?
Naoglądałem się testów i mi wychodzi że jest apka tóra uruchamia podgląd w trybie parkowania, a nigdzie nie mogę znaleźć czy ma detekcję i sama nagrywa w razie pojawiania się wandala.
Czytaj więcej : XIAOMI 70mai Dash Cam Pro 1944P | Wyświetlone : 3761 | Odpowiedzi : 6


Który rejestrator jazdy wybrać?

Ja się zastanawiam którą bo jest tego od cholery. Kiedyś Xiaomi była 1 YI i 1 Mijia. Teraz jest po 4-5...
Którą wybrać:
1. Xiaomi Mijia 5 inch smart rearview mirrora car dvr - 82.99$
2.70mai dash cam pro 1944p Hd Car dvr with gps - 78.99$
3. 70mai intelignet recorder pro inteligent driving recored reversing image electronic dog - 74.09$
4. Xiaomi Mijia 1080p car dvr - 70.39$
5. Xiaomi 1S car dvr recored ...
Czytaj więcej : Który rejestrator jazdy wybrać? | Wyświetlone : 2968 | Odpowiedzi : 4


Alarm przewodowy do domu

Witam, znalazłem fajny alarm domowy https://www.aliexpress.com/item/ubontoo ... 21528.html
Ale chciałbym zakupić czujnikami przewodowymi -nie mogę znaleźć, pomóżcie proszę... :)
Czytaj więcej : Alarm przewodowy do domu | Wyświetlone : 2664 | Odpowiedzi : 0


Eken H9R vs. Xaoyi Yi AC

Cześć chcę kupić kamerę tak do 60$ i mam dylemat, która była by lepsza Eken H9R czy Xiaomi Yi Action Camera, może macie inną propozycję, będę bardzo wdzięczny, kamerka ma mi służyć do domowego kręcenia. Z góry dzięki za pomoc
Czytaj więcej : Eken H9R vs. Xaoyi Yi AC | Wyświetlone : 2681 | Odpowiedzi : 2


Gimbal do Yi 4k+

Witam, Panowie posiadam kamerkę YI 4k+ oraz gimbal FeiyuTech SPG. WIadomo, średnio ze sobą współpracują bo to inne firmy, chciałbym jakiś gimbal który będzie współpracował z yi 4k+ czyli żeby przerywanie nagrywania, zoom itp działały z przycisków na gimbalu a nie z tego co jest na kamerce, tak jak ma to miejsce teraz. Widziałem gimbal od Xiaomi ale było napisane obsluguje tylko tą mija 4k kamerkę... CO polecacie ?
Czytaj więcej : Gimbal do Yi 4k+ | Wyświetlone : 2810 | Odpowiedzi : 0


Kamerka wodoszczelna bez dod. obudowy jak w GoPro Hero 6

Cześć

Czy jest jakaś tania alternatywa dla GoPro Hero 6 czyli wodoszczelnej kamerki bez dodatkowej obudowy i z tylnym wyświetlaczem?

Przyznam się, że szukam na ali i nie mogę znaleźć.

Z góry dziękuje za podpowiedz.
Czytaj więcej : Kamerka wodoszczelna bez dod. obudowy jak w GoPro Hero 6 | Wyświetlone : 3020 | Odpowiedzi : 1


Kamerka sportowa z funkcją wideorejestratora

Witam,
tak jak w temacie - szukam kamerki sportowej z chin, która ma funkcję wideorejestratora, czyli nagrywa, a po czasie usuwa nieużywane klipy, dzięki czemu można nagrywać dalej, bez bawienia się w pamięci urządzenia ręcznie. Dodatkowo dobrze żeby miała ekran, a nie tylko i wyłącznie odczyt w komputerze, czy w aplikacji.
Budżet: 400zł
Czytaj więcej : Kamerka sportowa z funkcją wideorejestratora | Wyświetlone : 4041 | Odpowiedzi : 10


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165104 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama